Лека• 09 февраля 2024

Кухня. Верхні ящики.

Доброго вечора! Робимо кухню на замовлення. Нам зробили початковий "проект" від руки. Виходить там, де шафа 60 см для зручності пропонують зробити розпашні по 30 см дверки. Не буде дуже вузько виглядати? Чи краще зробити цілі дверки по 60 см? Але тоді тільки вертикальне відкривання? Покажіть, як у вас? Як зручніше? Дякую 😊
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Роздивляючись фото, зрозуміла, що це майже моя кухня намальована))
Таке саме розташування і холодильника, і ПММ, і плити))
Ооо)) Які у вас ящики вгорі? Можете показати? А раковина? Зручне таке розташування?
Непонятно• 09 февраля 2024
У подруги були ті, що вгору піднімаються, 2 ряди. Нормально. Нижня чудово відкривається (подруга 168см, якщо це важливо), верхню міг тільки чоловік або вона зі стільця. Але там зберігали те, що рідко використовують, то воно й нормально. Те саме буде і з верхніми поличками у ваших шафках
Все і одразу• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
У вас тільки один ящик так відкривається? А інші теж з двох частин? Як виглядає, якщо не однаково?..
Нет, не один ящик поднимается вверх. Но есть и распашной, в частности котел такой дверцей закрыт и еще один. Мне нормально.
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
У нас теж маленька кухня. А ви хочете, щоб зверху підйомний механізм був вверх? Я такі варіанти пробувала в магазині, мені не сподобався такий варіант.Не зручно.
У мене розпашні і на одну і на дві сторони є)
А що саме не зручно? До верхньої полички добратися?
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляНепонятно
А я 158 см. Тому і фартук 50 см буде. 60 мені високо.
Планшетница• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Відкрить-закрить не дуже зручно...я ще зросту маленького.
Педиатор_я• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Спробую сьогодні з компа завантажити фото (бо з тел.не можу).
Загалом, зліва і зправа від плити в мене висять шафки по 80см, тобто дверцята по 40.
Мені зручне розташування мийки. А мікрохвильовка ’ховається’ за холодильником, стоячи на ПММ.
Педиатор_я• 09 февраля 2024
Єдине, в кутку в мене висить вуглова шафа.
Ліньки гуглить• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Я просто не розумію, як так зробити. Через витяжку...
Ось наші по 45. Витяжка там же. Той хто робив казав обов’язково робити всі однакові.
Доль Чекомбана• 09 февраля 2024
Авторе, у мене така ж кухня. От точнісінько так все - і холодильник, і мийка кутова, і пмм точно так біля мийки. Я в шоці, наче мою кухню намальовано. Є нюанси, але в цілому я задоволена, мені все зручно
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
І я. Тому не знаю, як краще...
Педиатор_я• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
І я. Тому не знаю, як краще...
Розпашні краще.
В мене подруга має кухню з підйомним механізмом, то за роки все розхиталося. Вона мріє про розпашні дверцята)
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Дуже дякую) У Вас, мабуть більша кухня, виходить. У нас 247см робоча сторона.
ДлинноНожка• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
До дверей. Зліва направо.
А яка у вас глибина верхніх шафок?
Педиатор_я• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Так, мабуть більша.
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Це у вас шафа одна 90 см, а дверки по 45? Щоб всередині витяжка помістилася. В нас просто фартук 50 см, а витяжка має бути мінімум 60 -70 см від газової плити. Тому ящик буде ’урізаний’ на 10 см, коротший. У вас всі однієї висоти. А робити 60 см фартук - мені високо, маленький зріст. Гарно у вас! 😊
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Хрущовки - вони такі😅 А вгорі шкафчики одного розміру? Як відкриваються?
Lis-5a64• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Добрий вечор.Уточнення: витяжка у Вас планується повновбудована ( тобто повністю у шафі) або телескопична( тобто висувається передня панель)?Це важливо.
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Розпашні краще.
Ого... Дякую)
Ліньки гуглить• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Так 60. Я 160 постом, все нормально. Отой порожок 10 сантиметровий прям муляє очі завжди. Я активно користуюсь шухлядами,на самих верхніх маловживані речі. Ось так витяжка
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляLis-5a64
Телескопічна.
Доль Чекомбана• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Ні, у мене не хрущ)) зліва є продовження і теж кутові шафи далі йдуть. Усі верхні шафки розпашні, тільки та, яка над витяжкою - на ліфтах відкривається угору. Єдиний мінус суттєвий для мене у такому плані - неможливо одночасно відкрити пмм та дверцята під мийкою.
Жена сантехника• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Сходиие к профи, покажут
Ліньки гуглить• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Є витяжки і 50 см, спеціально для таких шаф як у вас
автор Лека • 09 февраля 2024
Ответ дляДлинноНожка
А яка у вас глибина верхніх шафок?
30 см, наверное)
ДлинноНожка• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Я 160, фартух 60. Нормально.
Педиатор_я• 09 февраля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Так, ми вже коли встановили кухню, зрозуміли, що треба було пмм зліва від мийки ставити. Але в цілому нормально і так, прилаштувалися)
Lis-5a64• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
Телескопічна.
Зрозуміло.Шкода.Як би була повновбудована ,то я б намалювала Вам красиво рівні відцентровані фасади.І ще невеличке зауваження : посудомийна через кут від мийкі-незручно користуватися.Тому що фасад під мийку перекриває фасад посудомийної.А зазвичай людина скидає сміття у ведро з тарілки ,потім кладе в посудомийну.Таким чином в данному випадку треба буде попеременно відкривати закривати.Багато зайвого часу.
ДлинноНожка• 09 февраля 2024
Ответ дляLis-5a64
Теж хотіла автору про пмм написати...
Доль Чекомбана• 09 февраля 2024
Ответ дляЛека
По розмірах верхніх шафок - усі однакові, окрім тої, яка над мийкою, де сушилки, вона десь 60