Угадайс• 09 февраля 2024
Чи реально продати залишки уколів для діабетиків і де саме?
Мамі призначили новий препарат, і залишилося 6 упаковок старого. На Олх не знайшла оголошень, можливо є сайти чи форуми спеціалізовані? Чи таке не купують з рук?
Угадайс
• 09 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Я бы не купила,так как не знаю условия хранения у вас
Я б теж побоялася б з рук купувати якби для себе. Але препарат дорогий, шкода викинути.
Угадайс
• 09 февраля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
У вайбер є групи з продажу ліків . Ну або пошукайте профільні
А як їх шукати? Щось ввела і нічого не знаходжу.
Тетя Фрося• 09 февраля 2024
Ответ дляУгадайс
Напишите мне, я вам вышлю приглашение
Катря Харківська• 09 февраля 2024
Величезна кількість і в Вайбері і в ТГ груп, де як раз продають залишки інсулінів, діаприлади ітп ітд , все легко продається, якщо ціна адекватна. Пишіть в приват , спробуємо вас пододавати