Радостина• 09 февраля 2024
Що готують ваші чоловіки смачненького?
Мій сьогодні з сином молодшим наготували і здивували)) солянка і багатошарова запіканка, з картоплею, індичкою та печерицями.. ще й джину мені купив..
Бачив що я цей тиждень була зла, втомлена, знервована.. Хто сьогодні на розслабоні, діліться що у вас смачного)
Бринзолетта• 09 февраля 2024
Нічого і ніколи, оплачує за продукти 40000 і кухарку три рази в тиждень.
Бавовнятий Пупс• 09 февраля 2024
Класс, приятного! Мой разве что может картохи нажарить, сварить вареники, пельмени, которые я налепила и заморозила, или купить...сегодня купил тортик к чаю, но он оказался не оч вкусный...
Радостина
• 09 февраля 2024
Ответ дляМенее Более
4 дня питаюсь одним йогуртом, даже от вида еды тошнит
Чого? Що сталось?
Love_Love_Love_• 09 февраля 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Супчик
Ото мій улюблений, але зелені даю більше, готується 15 хвилин
Ліплю вареники• 09 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я зелень забула кинути, бо голодна
Love_Love_Love_• 09 февраля 2024
Ответ дляБринзолетта
Ого, ви їсте
Менее Более• 09 февраля 2024
Ответ дляРадостина
Чого? Що сталось?
Почка болит зверски, температура 39
всегдаДаДа• 09 февраля 2024
Бахнула супа горячего с салатом. Муж не готовит, он и так жизнью затр...ный
Ліплю вареники• 09 февраля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Мой мастер в готовке!
О, я теж глвнтвейн забабахаю зараз. Хоча треба Йолку розбирати)))
Ліплю вареники• 09 февраля 2024
Ответ длямульти1
Щастя любить тишу, скоріше коханка і почуття провини
3 коханки
Идууу--уууу блин• 09 февраля 2024
Готує рідко, в основному гріль, шашлик) так як не має часу да і їжа завжди є, маємо господиню яка готує нам свіже майже щодня.
Блакитне небо• 09 февраля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Мой мастер в готовке!
що це за квітка такая гарна?
Идууу--уууу блин• 09 февраля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Мой мастер в готовке!
О!!!!!
😍😍😍😍😍😍😍😍 моя тема
Повітруля• 09 февраля 2024
Ответ дляБлакитне небо
що це за квітка такая гарна?
Вопрос не мне, но отвечу . Пуансеттия.
Молчалка• 09 февраля 2024
Які всі зібралися 😇 у кожної господині, а я сама готую, піцу зробила, а зараз жую конфети Любимов трюфель, в АТБ акція по 32 грн, чую наберу лишні кг🤣 Другий день жую)
Блакитне небо• 09 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
Вопрос не мне, но отвечу . Пуансеттия.
Спасибо!
Обожаю цветы такого цвета и так пышно цветущие.
Радостина
• 09 февраля 2024
Ответ дляМенее Более
Почка болит зверски, температура 39
Одужуйте
ИМХОля• 09 февраля 2024
Мій мужик готує борщ, варить холодець (ненавиджу і не їм холодець, а от він любить), м´ясо, вареники ліпить іноді ))