Вбигудях• 09 февраля 2024
Кашляю вже 2 тижні майже без припинення
Особливо на вулиці. Соромно аж в транспорті їхати, бо так сильно кашляю. Рятуюсь мʼятними цукерками. Пила все що можна вже((( дівчата що воно таке ? Аж до рвоти. В кого таке було?
Allein74999• 09 февраля 2024
У меня сейчас. Хз шо робить. Ничего не помогает. Даже антибиотики уже пропиты
Наизнанку• 09 февраля 2024
Так а Ви що, до лікаря не звертались? Я колись так задихалась від пневмонії,а колись від ларинготрахеїту. Хто ж знає що там у Вас
Бюст Березуцкого• 09 февраля 2024
Вы к врачу обращались ? Мне аэрофиллин помог кашляла 1,5 неделю сухим беспрерывным особенно когда ложилась , 3 дня попила и перешел во влажный быстро был ларенгитотрахеит
Пишущаяся• 09 февраля 2024
Я і всі в моєму оточенні перехворіли і після цього ще два місяці кашляли. При чому як тільки походиш на вулиці, тобто подихаєш холодним повітрям - все погіршувалось і кашель просто душив. Також були антибіотики, пульмікорт і т д. Добре допомогли льодяники Ісла, але я їх пила по 4 штуки в день 2 тижні
Вбигудях
• 09 февраля 2024
Ответ дляПишущаяся
Ото саме в мене((