Анонім Перший• 09 февраля 2024
Що з цим можна зробити? Бо не можу вже дивитись
Після вагітності шкіра в жахливому стані.Ботокс поки не можу, бо на ГВ. Як тільки закінчу, то одразу вколю. Зараз користуюсь серією bioderma sensibio, бо ще маю розацеа. Розумію,що біодерма взагалі ні про що. Порадьте щось з кремів, відклала на це 4 тисячі, готова витратити. Чи може краще якісь масажи? Короче, що робити,хелп.
Анонім Перший
• 09 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
У вас есть хороший косметолог?
Ні, не має, до цього не ходила.
Kusalochka• 09 февраля 2024
При чем тут крема? Перебейтесь тейпами до ботокса, чтобы не сформировались глубокие заломы
Анонім Перший
• 09 февраля 2024
Ответ дляKusalochka
Ви користувались? Бо читала відгуки і вони геть протилежні.
Kusalochka• 09 февраля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Да, пользовалась почти пол года когда был неудачный ботокс межбровки. Из минусов отвратительный внешний вид дома) но перебиться можно.
Молчунья• 09 февраля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Скільки вам років?
Губи з філером• 09 февраля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Після пологів більше року пройшло. Я не маю надмірної ваги, 63 кг, зріст 175 см. А виспатись, то моя мрія)
Ну вот)) Все будет. Сон наладится и станет получше значительно. Я сейчас не сплю ,это капец за год лет на 10 постарела. Было бы не так обидно если бы младенец ,а то тупо бессонница.
Кудлата хмаринка• 09 февраля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Ні, не має, до цього не ходила.
Ищите. Уже пора. Лично мое мнение - ботокс и остаток гиалуронкой заполнить. Кремами не уберёте, и сами собой они не уйдут. Пока попробуйте хоть массажик себе делать. Посмотрите в интернете и делайте на регулярной основе. Если ботокс нельзя.
Анонім Перший
• 09 февраля 2024
Ответ дляKusalochka
Які можете порекомендувати?
тупо пальцями розсуваєте зморшку вверху і ліпите туди тейп ..просто інакше ви навпаки зафіксуєте залом.. по-чесному скажу - всякі мудрі схеми як клеїти - фігня коли вже є залом
якщо Ви в Україні - то Білосніжка, в Польщі/Німеччині в dm також нормальні прості кольорові тейпи в мотке 5м*5см.. механічно може перешкодчати посиленню залома. спершу на хвилин 15 наклейте щоб перевірити реакцію шкіри. далі можна на годинку і т д.. на ніч потім можна..
головне зрозуміти коли в вас максмально там заломується. наприклад у мене вночі незалежно від того в якій позі сплю.. і під час нахилу голови вниз, протягом дня нічо не морщю..
протягом для перед сном і т д можна просто ролером масажним (не оббовязково прям з натурального нефриту-кварцу) - розслабити мязи там...
так це не розгладить залом, але хоча б не посилить його за час доки Ви без ботоксу
Губи з філером• 09 февраля 2024
Ответ дляKusalochka
Расскажите как они работают? Не могу понять механизм действия. Вроде при натяжении кожи она же наоборот растягивается ,а потом что?
Анонім Перший
• 09 февраля 2024
Ответ дляГуби з філером
Не хочу втратити час. Бо розумію,що чим довше я нічого не роблю,тим дорожче буде потім це виправити(
Впораюсь зі всим• 09 февраля 2024
Ой, автор, у меня тоже капец
Прыщи не ушли, а морщины пришли.
И кто говорит, что жирная кожа когда, поздн морщины? Ботокс мне тоже не подходит, появляются отеки, стаю как алкаш.
Что поможет - не морщить лоб, это самое главное.
Прыщи не ушли, а морщины пришли.
Ответ дляАнонім Перший
масаж обличчя лімфодренажний в майстра, або якийсь примітивний самомасаж хочаб якщо нема проявів акн
постукування легкі пальчиками по лобі - гарно напругу з лоба знімуть
бо так, невисипання сильно спазмують мязи, у тому числі і чола
Сметчица• 09 февраля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Це я підняла брови і одразу опустила. Тобто шкіра не еластична, ці заломи тепер ще годину будуть,якщо спокійно сидіти.
Ви часом не вегетаріанка?
Бабо-лебідка• 09 февраля 2024
Автор, не волнуйтесь так. Потом , как будет возможность , походите к косметологу на процедуры и укольчики. А пока посоветую Вам хорошее недорогое увлажняющее средство. Как говорят , не по цене крыла самолета. А точнее , проф французская крем-маска, для увлажнения, тем более , сейчас и скидка на нее. Мне очень подошла. Средней консистенции, мягко приятно ложиться, быстро впитывается, не утяжеляет и не делает неприятной пленки на лице . Одни плюсы , и еще не нужно смывать потом. Это больше как крем, чем маска. Купите, не пожалеете, побалуйте себя. И потом не забудьте меня вспомнить добрым словом
Kusalochka• 09 февраля 2024
Ответ дляГуби з філером
Ну лично я блокировала мимику. Все заклеено - я не могу морщить лоб
Жена сантехника• 10 февраля 2024
Ответ дляАнонім Перший
У вас суха шкіра?
Жена сантехника• 10 февраля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Холі ленд дієва косметика, Ви користувались?
Вона погана
Анонім Перший
• 10 февраля 2024
Ответ дляgdsN
Акне немає, шкіра суха і має прояви розацеа. Масаж ролером чи пальцями?
Жена сантехника• 10 февраля 2024
Ответ дляАнонім Перший
35. Шкіра така стала під час вагітності і далі тільки гірше.
Тут ніби пропагантують ,що народжувати після 30 саме то !
Анонім Перший
• 10 февраля 2024
Ответ дляСметчица
Ви часом не вегетаріанка?
Ні) Харчування збалансоване, і риба присутня і м´ясо.
Люблю кетчуп• 10 февраля 2024
Анонім Перший
• 10 февраля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Дякую! Спробую.
Анонім Перший
• 10 февраля 2024
Ответ дляЖена сантехника
У вас суха шкіра?
Так, суха. Води випиваю мінімум 1,5 літра на день.
Жена сантехника• 10 февраля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Це генетика ,в мене жирна зморшок довго не буде,як і у моєї мами,і справа тут не в воді,а в типі шкіри
Ответ дляГуби з філером
спешл фор ю)
дивіться от тупо на зону де появляються поперечні зморшки наліпила , розправивши трошечки шкіру там де є натяк на зморшки ті..
а от червоними цятками над міжбрівкою показала як буде під пейпом якщо трошки не розправити напруження там - бачите воно може трохи там навпаки там заломчик сформувати.
конкретно це тейп з дм польского, але він такий же мені як український білосніжка. і метраж і ширина така. ріжу від фонаря як хочу)
на шиї тейпи мені роздратування ають, на носогубках іноді також можуть почервоніння дати, але нечасто. на лобі - ніколи не дає нічо. ще на ніч тупо ромбук чи квадратик прям в межбровку клею..
але в мене конкретно саме в ночі морщиться там.
звісно крем треба щоб вже увібрався, бо прям на жирне не наклеїться..
відклеюється легко і без болю
звісно це не замінить ботокс, але коли нема можливості в найближчі місяці попасти до гарного спеца по ботоксу, то норм варіант щоб не посилити
відклеюється легко і без болю
Молчунья• 10 февраля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Робіть скатки і зволоження кремом і противіковий візьміть в тій самій біодермі. 35 років це ще не той вік, щоб не виправити це.