Цікавий писочок• 10 февраля 2024

Стосунки з колишнім чоловіком, діти.

Дівчата,може є якісь поради? Розлучилися з чоловіком,але є діти. Як побудувати норм стосунки,заради дітей? Він категорично не хоче чути нічого. Всі зрадники,його покинули,фінансово-тільки аліменти. Або я повертаюсь до нього і ми родина,або-ми чужі люди і йому байдуже на мене і дітей 😭
Дуже мені боляче за них,дівчата сумують і питають,в чому вони винні? Звичайно,що це не їх вина і я їм пояснюю все. Як донести до нього,що наші стосунки і діти-це різне?
Альдебаран• 10 февраля 2024
А чого розлучилися?
Говорю відверто• 10 февраля 2024
Ніяк. У нього своя позиція . Як він себе поводить , видно , що мудак і правильно, що розлучились
Пописанная парта• 10 февраля 2024
Ніяк, він у вас бидло в цьому питанні. Шантажист і егоїст. Не треба нічого пояснювати. Перебіситься, може і приходитеме. А ні, то і так добре. Дітей не хоче бачите, який він батько офігєнний.
автор Цікавий писочок • 10 февраля 2024
Ответ дляАльдебаран
А чого розлучилися?
Мені важко з ним,він грубий став,ревнивий,токсичний. Коли почалася війна,ми виїхали і я зрозуміла,що самій мене легше. Пропонувала йому разом в терапію,він проти категорично. Накоплені образи,різниця в віку…дуже багато всього
Пенсіонер• 10 февраля 2024
Ви знайшли кращого?
Леопардові панчохи• 10 февраля 2024
Ответ дляПенсіонер
Ви знайшли кращого?
Не переживайте, знайдеться.
автор Цікавий писочок • 10 февраля 2024
Ответ дляПенсіонер
Ви знайшли кращого?
😂 ой,а чого ж це ви відредагували? Не тягалася і не шукаю нікого) живу з дітьми,працюю.
Всіх підсаджую• 10 февраля 2024
Может время пройдет и его попустит, если он нормальный человек
Пенсіонер• 10 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Не переживайте, знайдеться.
Я не хвилююсь...,чоловікова позиція на підставі певної вашої поведінки
в сімейних питаннях обоє не праві. обоє праві. Залежить кого послухати
автор Цікавий писочок • 10 февраля 2024
Ответ дляПенсіонер
Вангую,що вас теж залишили
Леопардові панчохи• 10 февраля 2024
Ответ дляПенсіонер
Ага, не схотіла бути вдобною. Вибрала себе.
Пенсіонер• 10 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Вангую,що вас теж залишили
Хренова з вас вангуватєльніца
Мексиканочка• 10 февраля 2024
Сейчас он на эмоциях, они пройдут и тогда можно будет говорить с ним о каких то дружеских отношениях.
А детям объяснить, что их папа волнуется и накручивает в своей голове разные неприятные ситуации и ищет виноватых в своих проблемах, после расставания с Вами автор.
Инфотуфелька• 10 февраля 2024
Ответ дляПенсіонер
Нема виправдання чоловіку, що кидає своїх дітей.
автор Цікавий писочок • 10 февраля 2024
Ответ дляМексиканочка
Дякую.
автор Цікавий писочок • 10 февраля 2024
Мабуть одна з головних причин розлучення-я втомилась від маніпуляцій! Не можу довіряти такій людині. Все трималось на залякуваннях
Простецкая• 10 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Дякую.
А что вы хотите,больше алименты или общение?
Xвостокрутелка• 10 февраля 2024
Со стороны кажется, что вы выехали, кого-то нашли получше и теперь хотите усидеть на двух стульях.
Всіх підсаджую• 10 февраля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Поняла просто, что без мужа лучше и может нормально справится. Зачем терпеть?
Xвостокрутелка• 10 февраля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Терпеть не надо.
Я говорю как это выглядит со стороны, поэтому мужа можно понять.
Пенсіонер• 10 февраля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Знайомий покинув дружину двоє дітей.....
Залишив будинок ,квартиру, машини...забрав тільки труси/шкарпетки.
З часом діти втікли від мами ,до батька....
Колись неодноразово заїздив до знайомого коли вони жили разом ...
Нам потрібно було обсудити деякі питання,робочі моменти...
Дружина через кожні 5 /10 хвилин...до свого чоловіка при сторонніх людях. ..тєбє ещьо нада убрать два етажа ,и туалети видраять...
через декілька хвилин ,туалети убирають будєшь?
Прагматик флегма• 10 февраля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
💯
Тракторні війська• 10 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Найти другого и строить СВОЮ личную жизнь- это тягаться?
Тракторні війська• 10 февраля 2024
Ответ дляПенсіонер
Какая разница, кто прав и кто виноват. Почему он не хочет общаться с детьми, вот главный момент.
Тракторні війська• 10 февраля 2024
Автор, дайте ему время остыть. Сколько детям? Сами могут ему звонить?
На алименты подавайте.
Прагматик флегма• 10 февраля 2024
Моя дочка вже постарша, її переживання виражаються інакше, і вона мене сама втішає словами Ну що ж, ми втратили цього бійця
Він залишив нас з війною без нічого
автор Цікавий писочок • 10 февраля 2024
Ответ дляТракторні війська
На алименты подавайте.
Детям по 11,могут сами звонить. Но особо не хотят
Тракторні війська• 10 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Не настаивайте, а бывшему дайте время успокоиться. Все наладится.
Альдебаран• 10 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Ну то які ви з ним стосунки хочете й навіщо вони вам?
Альдебаран• 10 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Цікаво, чого це ви особисте життя називаєте ’тягатися’?