ЗновЗдоров• 10 февраля 2024

Помічниця по дому з приготуванням їжі

Приватний сектор Осокорків. Доїхати не можливо, тільки пішки хвилин 20 або ми будемо забирати/відвозити.
Потрібно готувати їсти 3-4 рази на тиждень(на 5 осіб) і може 1-2 рази прибрати, бо в нас рідко буває брудно. Будинок 210 квадратів, але прибирати потрібно не скрізь.
Я буду майже постійно вдома, але я працюю + займаюся дітьми. Чоловік працює то вдома, то в офісі.
Дивлюся на ціни, то всі вони різні, від 100 за годину і до 200-250.
Чи буде нормальною ціна за 5 робочих днів 30т? Тобто десь 1500 в день.
Малинка• 10 февраля 2024
Норм. Три раза готовит, два раза убирает. На выходных вы все сами

Почекуха• 10 февраля 2024
Можете поставити поки що таку ціну, скоріш за все знайдете, але майте на увазі, що постійна присутність вдома вас і дітей, часом чоловіка - значний мінус в умовах роботи.
автор ЗновЗдоров • 10 февраля 2024
Ответ дляПочекуха
Який мінус і в чому?
Плету корзинки• 10 февраля 2024
Нормально
Почекуха• 10 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Який мінус і в чому?
Прибирати пустий дім і прибирати дім з 5ма особами, які працюють, бігаюиь туди-сюди, користуються кухнею і санвузлами під час прибирання - це зовсім не одне й те саме.
автор ЗновЗдоров • 10 февраля 2024
Ответ дляПочекуха
Який звʼязок?
Все рівно ж видно, що прибрано.
Свій варік• 10 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Який звʼязок?
Все рівно ж видно, що прибрано.
Просто убирать в таких условиях сложнее. Вам же тоже легче убирать и готовить когда вокруг вас не крутиться никто. Так и работнику. Оплата вполне хорошая, думаю найдете помощницу.
Just Ann• 10 февраля 2024
Це прекрасна оплата, нікого не слухайте, шукайте і знайдете свою людину!
Я_канеша_извиняюсь• 10 февраля 2024
А сколько и какой еды надо готовить на 5 человек, чтоб я так понимаю на 2 дня хватало?

Янгол в камуфляжі• 10 февраля 2024
Автор, даже за 20 вы найдёте человека
мимАпроходила• 10 февраля 2024
Скільки годин в день не написали, бо одне діло 7-8 годин инше 12 годин?
Та і готувати 3-4 рази скільки страв? Чи може ще щ горотовками та полуфабр катами (блини, вареники)...
Иванка Бур• 10 февраля 2024
Автор ,якби у вашому місті ,я б з задоволенням пішла до Вас на роботу ,оплата достойна знайдете людину
автор ЗновЗдоров • 10 февраля 2024
Ответ дляСвій варік
Ну мені норм, не бачу різниці.
Мені ідеальна чистота не потрібна
автор ЗновЗдоров • 10 февраля 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Звичайну їжу.
Каші, котлети, салати
автор ЗновЗдоров • 10 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Півфабрикати ми не їмо, максимум пельмені, але то дуже рідко
автор ЗновЗдоров • 10 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Ну які 12. І як ви собі це уявляєте?
Що можна готувати 12 годин?
Свій варік• 10 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ну мені норм, не бачу різниці.
Мені ідеальна чистота не потрібна
Ну человек приходит делать свою работу и хочет сделать нормально. А когда он работает, а тут же сорят, открывают краны, ставят грязную посуду, ходят в туалет -не очень удобно
автор ЗновЗдоров • 10 февраля 2024
Ответ дляСвій варік
Ви все це з себе пишете чи з кого?
В нас 4 туалети на весь будинок. В спальні туалет який сумісний з кабінетом чоловіка прибирати не потрібно.,
Вся посуда ставиться до посудом інші машини.
Ніхто не смітить, а якщо смітить, то після себе прибирає, а не чекає, щоб прибрали за нього.
Смурфик• 10 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ну мені норм, не бачу різниці.
Мені ідеальна чистота не потрібна
Живу на Позняках. Если не найдете, отпишитесь. Спасибо.

Свій варік• 10 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ви все це з себе пишете чи з кого?
Я вас не обвиняю и не говорю что вы неряхи, просто делюсь опытом. Обычно когда ко мне приходит помощница, я одна или уходу. Один раз заболели дети и нам пришлось быть дома пока она убирала. И да, я видела что ей сложнее.
Молчунья• 10 февраля 2024
Автор у вас месячная зарплата более чем достойная много людей за меньшие деньги пашут , так что вы без проблем кого- то найдете , еще и выбирать будете.
Если б еще и с проживанием, у меня раньше у знакомых в частных домах так женщины жили и дом убирали и кушать готовили и за детьми смотрели, до войны даже у парня моей дочери так много лет жила женщина и их вырастила и за домом смотрела, уже как член семьи была
Молчунья• 10 февраля 2024
Ответ дляСвій варік
У вас раз в неделю и дети маленькие
Свій варік• 10 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
У вас раз в неделю и дети маленькие
С чего у вас такие выводы? 🤣 Я не говорю что автор не найдет помощницу, просто делюсь опытом. По-моему, логично убирать в пустом доме комфортнее, чем с толпой людей.
автор ЗновЗдоров • 10 февраля 2024
Ответ дляСвій варік
Я не бачу ніяких складнощів, діти приходять додому після 14, няня буде приходити на 8. Ніхто їй заважати не буде,
Свій варік• 10 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Супер 👌
Наполеон Бонапарт• 10 февраля 2024
Лучше два разных человека
автор ЗновЗдоров • 10 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Лучше два разных человека
Чому?
автор ЗновЗдоров • 10 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Лучше два разных человека
Так одна людина отримує 30т і їй не потрібно дальше шукати додаткову роботу
Молчунья• 10 февраля 2024
Ответ дляСвій варік
Это да, но у меня тоже всю жизнь была помощница раз в неделю, конечно, когда никого нет лучше, но и когда кто- то был, тоже не критично, я всегда была дома, муж на работе.
Я не мешала, лучше когда детей не было, это да.
Наполеон Бонапарт• 10 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Чому?
Потому что мало кто умеет хорошо делать оба дела