Цирк на дроті• Изменено 10 февраля 2024
Вклала волосся кучерявим методом, це капець. Як ви то робите
Що у вас гарні Кудрі виходять, я як з божевільні на Кульпарківській))
Помила, пожамкала з бальзамом, нанесла піну, ще раз пожамкала і на діфузор
Всі засоби без силіконів, Lush
Справа може у якихось спеціальних засобах? Чи ще є секрети?
Кучеряві дівчата скажіть свій секрет гарної зачіски ❤️
Всі засоби без силіконів, Lush
Цирк на дроті
• 10 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
А что не так? Я и так не сделаю. Умею только на плойку или бигуди.
Та кубло якесь
В тік-тоці надивилася, там у дівчат м‘які очерчені кучері
Цирк на дроті
• 10 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
Не гоните! Правда классно
Дякую)) Буду тренуватися 😊
Щаслива Я• 10 февраля 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Та кубло якесь
Не придирайтесь ,красиво же. Ото локоны те это же не мокрый метод ,а пол дня в парикмахерской ,ну что ж Вы такая большая, а в сказки верите.
Ольга-f5e3• 10 февраля 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Та то я так, на пробу взяла
З Lush саме краще то маска міцне коріння для росту волосся, ростуть як божевільні, інше точно лайно
Вы эту маску на сухие волосы наносите? Вам не надолго хватает?
Цирк на дроті
• 10 февраля 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Так, на сухі. Тільки на корені, потім добавляю трохи гарячої води і масажую.
Через 20 хвилин мию шампунем, бальзам маска як завжди.
На курс вистачає, роблю 3 рази на тиждень. Місяці на 1,5 вистачає
Це єдиний засіб що реально стимулює зріст, бо перепробувано засобів безліч
БезникаяЯ• 10 февраля 2024
Я укладаю без усіляких курчавих методів. Правильна стрижка, звичайні шампуні, обов´язково зволоження, бо якщо сухі то ніколи нормально не ляжуть, не розчісувати, а пальцями розділити з засобом для укладки, і висушити лише дифузором, якщо роздувати феном то буде кубло.
Кондуктор автобуса• 10 февраля 2024
автор. у меня вот так получается. Лучше никак((( тоже хочется красивую копну на голове, но от корней вообще не вьются
Ольга-f5e3• 10 февраля 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Дякую! Мені дуже подобається ця косметика, особливо тверді шампуні
Я тут Живу• 10 февраля 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Нащо мені кератин? Терпіти не можу залізане волосся.
Згідна
+ неприродній блиск, як собачі яйця
Я тут Живу• 10 февраля 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Та кубло якесь
Мені здається, різниця у засобах, що використовуються.
Вам треба більш зволожити.
Я тут Живу• 10 февраля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Прикольно
Цирк на дроті
• 10 февраля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Згідна
+ неприродній блиск, як собачі яйця
Собачі яйця🤣
СпайдерВумен• 10 февраля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
У меня в посте 37, к сожалению, не получилось вставить видео - только ссылки на них. Там два блогера с шикарными кудрявыми шевелюрами! И они делятся секретами ухода и укладки.
Кондуктор автобуса• 10 февраля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
спасибо. посмотрю
Пацан к успеху шел• 10 февраля 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Та ото ж 🤣 Щось я роблю не так 😀
Не расстраивайтесь и не бросайте это дело. Да, может первые месяцы не очень получатся. Пока силиконы вымоются, пока подберёте правильный уход, научитесь понимать, что нужно в данный период времени вашим волосам... Но результат того стоит.
Мне, например, вообще не зашли пенки. Хотя очень хотела, покупала нескольких производителей, но нет.
Но хорошо подошли другие средства.
Лично для меня, то на фото нет никакого ужаса, довольно хорошие волны. если они способны завиваться сильнее, то значит переутяжелили, не знаю, что там в составе у ваших средств
Но хорошо подошли другие средства.
СпайдерВумен• 10 февраля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Воть скрины ;)
Мотористка• 10 февраля 2024
Ответ дляЦирк на дроті
А чого во но зализане? Я ботокс робила раза 3. Кератин не сподобався. Таке як у вас гніздо. Зараз правда не роблю, трохи відпочину, але класна штука.
Цирк на дроті
• 10 февраля 2024
Ответ дляМотористка
Мені не подобається. Не люблю волосся без об‘єму
Мотористка• 10 февраля 2024
Ответ дляЦирк на дроті
А я не люблю оце таке. Як сільска дівка у 90-ті)) це ж не гарно виглядає, вибачте.
Мотористка• 10 февраля 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Тоді доглядайте якісно за ним, не тільки зовні, а й зсередини. У вас його багато, а ніяке.
Пацан к успеху шел• 10 февраля 2024
Ответ дляМотористка
Це якісь ваші власні збочення) кудряшки - це гарно, вони завжди додають легкості. А також є типи зовнішності, яким личать саме кудрі, а не прилизане і витягнуте
Мотористка• 10 февраля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Зараз стільки гарних процедур і догляду за волоссям, що оця ваша натуральність-кубло не актуальна. Ще і кудряшкі-мівіна)
Пацан к успеху шел• 10 февраля 2024
Ответ дляМотористка
Як ви можете вчити автора доглядати якісно за волоссям, ще й зсередини, якщо самі цього не вмієте?))))
Ваші слова : ’Я ботокс робила раза 3. Кератин не сподобався’, тобто з доглядом не вийшло і ви пішли на ботокс/кератин
Мотористка• 10 февраля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Я вмію якраз і доглядаю. Бо з гніздом натуральним ходити таким, як у автора не моє. Маю гарне волосся, довжину, іноді роблю ботокс, ІНОДІ. Тому в мене воно не мівіна, а легка хвиля, блискуча, дорога.
черная мамба• 10 февраля 2024
Мені тут порадили ось цей засіб, що на фото.замовила на нотіно. Мені подобається, формує гарний локон
Від природи волосся кучеряве, але коли на вулиці сиро, або дуже спекотно,то я, як одуван
Кондуктор автобуса• 10 февраля 2024
Ответ дляМотористка
это кто решил? вы?
Цирк на дроті
• 10 февраля 2024
Ответ дляМотористка
Вибачаю)) мені все одно кому що не подобається, головне щоб мені подобалось 😉
Цирк на дроті
• 10 февраля 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Так тверді класні, люблю особливо Сицилійський