Самая СоветЧиваЯ• 10 февраля 2024
підкажіть, як витримувати довгі інтервали між прийомами їжі
Пробую перейти на 3-х разове харчування, але кожні 3 год дуже хочеться перекусити, хоч щось, бо шлунок смокче.
Швидкі вуглеводи обмежила, так що не вони провокують відчуття голоду(
Самая СоветЧиваЯ
• 10 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
+10000
Пробую. Таке відчуття, що переїдаю, як бочечка)
Дайте вподобайок• 10 февраля 2024
Просто більше їсти в основні прийоми. Я зараз в лікарні. Тут багато діабетиків. Дають їсти три рази і вистачає. В 10 в 14 і в 18
Голубка миру• 10 февраля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Япка гризіть
Вчіть мову, не будете дурниць писати . Нахапалися слів і не знаєте, як вони пишуться чи читаються
За ким я буду?• 10 февраля 2024
Ответ дляГолубка миру
Піфіг...вам треба ви вчіть, а я і так знаю