Гербарія сушу• 10 февраля 2024

РМЗ в Хм.онколікарні чи лікув хтось?

Дівчата, в групі "Афіна" вже багато чого почерпнула, але поки не хочу там писати. Який у вас чи ваших рідних досвід?

Читаю про аналіз імуногістохімія - ІГХ, але не розумію, як його беруть та коли? Робили трепан-біопсію, маммографію. Наступним кроком КТ та ХТ.

Підкажіть, як там з препаратами хімії? І щодо мастектомії була б корисна інформація. Дякую!
Пишу вірші, дорого• 10 февраля 2024
Игх делается с материала после биопсии. Вам же ТАБ делали?
Еще есть послеоперационная ИГХ, считается более достоверной.

Пишу вірші, дорого• 10 февраля 2024
Почему первой вам химию назначили?
Трільчиха• 10 февраля 2024
Вам би все ж таки краще будо б в Афіні спитати це все.
Щодо ліків, треба дивитись, чи є у лікарні, в якій ви плануєте лікуватись, договір з НСЗУ. Якщо є, то частина ліків може бути безкоштовно.
ІГХ роблять на матеріалі, який у вас взяли, щоб встановити тип пухлини. В залежності від нього і буде той чи інший протокол лікування.
Мастектомія теж призначається по сукупності багатьох показників. Тип пухлини, її розмір, стадія, наявність мутацій ( це окремий аналіз).
автор Гербарія сушу • 10 февраля 2024
тоді виходить, що це ІГХ, певно, вже зроблене, бо з приводу результатів біопсії говорили з лікарем по телефону, на руках результатів не маю
Трільчиха• 10 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Почему первой вам химию назначили?
Може бути велика пухлина. Тоді її намагаються зменшити, щоб прооперувати.
Пишу вірші, дорого• 10 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
ИГХ показывает тип рака, если простыми словами.
Трільчиха• 10 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Я Вам раджу мати абсолютно всі документи, які стосуються вашої хвороби і лікування, на руках. Не лінуйтеся іх просити, фотографувати, копіювати. Ви повинні самі контролювати багато питань . Можливо, потрібно буде взяти другу думку, або перездати аналіз у іншій лабораторії.
Це ваше законне право. Іноді це життєва необхідність.
автор Гербарія сушу • 10 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
дякую, я також так планувала, бо виходить, що там картка зовсім не потрапляє пацієнтові в руки
Пишу вірші, дорого• 10 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Я бы вам рекомендовала переделать ИГХ в другой лаборатории

автор Гербарія сушу • 10 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
це треба знов трепан-біопсію робити? Чи брати скло? Чи зберігають вони те скло та чи дадуть? В якій лабораторії радите зробити?
Пишу вірші, дорого• 10 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Нет, забираете стекла и переделываете.. должны отдать.
Если есть деньги, то лучше обратится в Лисод, чтоб они отправили в Германию.
Если с деньгами не особо то cds
Трільчиха• 10 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Зараз прочитала гарну новину. Лабораторія CSD уклала угоду з НСЗУ. Тепер там можна за направленням робити якісь аналізи безкоштовно.
Це гарна лабораторія.
Скло повинні віддавати.
автор Гербарія сушу • 10 февраля 2024
дівчата, невже може бути помилка - рак чи ні? Розкажіть, будь ласка. Чи маєте на увазі помилки у типології раку. Поставили гормонозалежну, але деталей не знаю
Трільчиха• 10 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Мені попередньо зробили помилку по типу пухлини. Після перездачі відкоригували лікування.
Пишу вірші, дорого• 10 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Бывает но очень редко.
У девушки в cds поставили трижды негативный. Химия, удалили 2 груди, яичники, она решила отправить в Германию анализ, оказалась доброкачественная.
Но по правде это единственный случай который я знаю.
А так часто ошибки по мелочи Ки не правильное и прочее.
У вас большая опухоль, что с химии начинают?
Вообще вы должны знать все подробности, а не слепо верить врачам
автор Гербарія сушу • 10 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Бывает но очень редко.
розмір за мамографією не знаю, за попереднім узд - 2.2 см на 1.5 см
автор Гербарія сушу • 10 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
А як Ви надумали віддати аналіз в різні лабораторії?
Пишу вірші, дорого• 10 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Получите на руки результаты ИГХ и пишите в Афине .
Я, например, вообще без химии обошлась.
Уточните, как удаляют лимфоузлы? Делают ли экспресс гистологию сторожевого? Вводят ли контраст или удаляют 20 шт на всякий случай
автор Гербарія сушу • 10 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я, например, вообще без химии обошлась.
дякую Вам! Я лише на старті, тільки починаю усе це читати, буду вдячна усім порадам! Здоров´я Вам!

Пишу вірші, дорого• 10 февраля 2024
Навзаєм.
Читайте и контролируйте все.
Трільчиха• 10 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Мій чоловік має багато знайомих лікарів. Вони йому порадили. Та і та установа, в якій я лікувалась, має сумнівну репутацію. Ось і прийшла така думка, яка потім виявилась абсолютно правильною.
автор Гербарія сушу • 10 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
бажаю здоров´я Вам та чоловіку!
Трільчиха• 10 февраля 2024
Ответ дляГербарія сушу
бажаю здоров´я Вам та чоловіку!
Дякую! Навзаєм.