Веточка сакуры67• 10 февраля 2024
Ответ дляCarin
Гг... Австралии )
Да Австралии. Я так и не поняла кто он, гопник с сигаретой на камеру. Он патриот россии и ненавидит Сирського. Я не знаю кто-то, но видео сплошное безумие.
Лисий хвост• 10 февраля 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
Посмотрите что по России про Сирського показывают. Там и сынок из Австрии вещает.Я только не поняла сынка называют кровинушкой, а Сирського отчимом.
Та там в них і Америка загниває і французи мерзнуть. Тут пів країни мають родичів звідти і що?! Я якось подивилася що таке тува на рахі звідки їх му- му ой шойгу. Краще він там оленів розводив, ніж у мчс пішов згодом
Ответ дляNatka A.
Добавлю.
Валентина Матвієнко в Україні народилась. І що?? Тепер рашкою керує. Нам від цього хіба легше?
Де він народився, це ні про що
Матвієнко -це її призвіще по чоловікові. А так вона - Тютькіна. Мабуть батьки жили якийсь час в Україні, а вона вернулась на ’історіческую родіну’
Лисий хвост• 10 февраля 2024
Я взагалі вважаю простих військових і обличчям і духом країни, а ті генерали далекі від жахіття і реалій війни, тому оди співати їм не варто, як і підіймати до небес.
Чашечка кофе• 10 февраля 2024
Ответ дляNatka A.
Добавлю.
Де він народився, це ні про що
Народилася 7 квітня 1949 року в Шепетівці Хмельницької області. Дівоче прізвище — Тютіна. Батько — Іван Тютін, з Мокшанського району Пензенської області, мати — Ірина Бублєй. Валентина Матвієнко до 18 років жила і навчалася в УРСР.
1966 — закінчила середню школу зі срібною медаллю, у 1967 — з червоним дипломом — Черкаське медичне училище.
Шумелкамышь1• 10 февраля 2024
Ответ дляViktoryjaG
Меня одно только волнует, почему из всех операций Сырского в этой войне, успешными были только те, где противник сам отступил. В остальных огромные потери и поражение.
Короче, надежда на то, что опять «примут непростое решение отвести войска», больше не знаю на что надеяться
Рили? С Харьковщины сам отступил, сверкая пятками?)))
Шумелкамышь1• 10 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Мені Залужний подобався. Але й про Сирського ще до його виходу з сумрака чула непогані відгуки. Те що він народився на рашці- ну таке, он кива, медведчук і шуфрич полтавська та західна, а батько медведчука взагалі бандерівець і що? І те що в русні горять пердаки що вони навіть його тварожніковим називають, то це як відзнака)
тварожніковим -это как понимать?)
Лисий хвост• 10 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Ця жінка загине страшною смертю, ми це побачимо в новинах дуже скоро
Чашечка кофе• 10 февраля 2024
Ответ дляЛисий хвост
Невже страшніше, ніж в Харкові сьогодні?
Ответ дляowl62
Ну, вона в Україні виросла і частину юнацтва провела.
Спеціально пішла погуглила
’Окончив среднюю школу с серебряной медалью, Валентина не задумываясь поступила в Черкасское медучилище, ведь ей хотелось помогать людям. Получив красный диплом, переехала в Ленинград’
Спеціально пішла погуглила
Лисий хвост• 10 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Вогонь такій замало
Ответ дляNatka A.
Спеціально пішла погуглила
Я уєхал, я уєхал в лєнінград, а прієхал, а прієхал в пєтєрбург)
Ответ дляforumchanka
У нас почти у каждого родня в россии,кто то и жил там.Давайте будем откровенны.Но это не значит,что мы за Черта путина.Мы его ненавидим и презираем.
Вы реально не видите разницы между узким военным, которого годами натаскивали защищать родину и сдавать своих с потрохами, с папаней москальским воякой и обычными людьми, родившимися там????
Чашечка кофе• 10 февраля 2024
Ответ дляmarina26
А хто саме російський військовий?
Ответ дляViktoryjaG
Отступил, при этом вырезав тысячи людей, в Киевской области это им позволили без малейшего сопротивления
МАМА НИКИТКИ-2• 10 февраля 2024
Ответ дляЕленнн
а операція Іловайський котел ?
В сирського і своїх гріхів достатньо, щоб на нього чужі навішувати. Яким чином сирський до Ілловайська? Ну якби Дебальцево написали- інша річ, Но Ілловайск? 🤦🏻♀️
Ответ дляherba fresca
Смешно.
Россиянин.
Окончил московское военное училище
Родители и брат в россии.
Прозвище генерал200 мясник.
Что ещё непонятно?
Россиянин.
Окончил московское военное училище
Родители и брат в россии.
Прозвище генерал200 мясник.
Что ещё непонятно?
Не понятно чого до 6 лютого нікого не цікавила біографія діючого генерала, правої руки командувача. А тут прям просканували і забракували
lady.dziu2011• 10 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
Вы лично знакомы?
Мне достаточно было услышать его речь аля азиров и узнать о его пророссийской семейке.
Чашечка кофе• 10 февраля 2024
Ответ дляmarina26
Тот, кто учился в москальской академии или вы думаете их там учат законы и обычай войны соблюдать...
До позавчора вас це влаштовувало?
Ответ дляmarina26
Якщо Сирський проти москалів почне вживати їхні ж заходів, то я не проти. Сьогодні в Харкові вони вбили цілу родину з 3ма дітьми. Хочу побачити свічки на москальських аватарках з такого ж приводу.