Аноним Первый• 10 февраля 2024
Я не перевіряла. Немаю доступу до однокласників. Але побачила скріни , що лайкає сирського мама. Відмітки досить свіжі.
І як би там не було, мені здається сини більше і сильніше звʼязані по життю з матерями ніж доньки.
Не вірю, що він відмовився від матері.
Ночка_темная• 10 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
Мне достаточно было услышать его речь аля азиров и узнать о его пророссийской семейке.
І вам не сподобалося що звільнили Київську та Харківську області за командування людини з мовою Азірова та маючого проросійську сімейку?Чи ви до сих пір матюкаєтеся що навіщо командував звільненням, мат-перемат, хай би було окуповане, недостоїн такий звільняти.
forumchanka• 10 февраля 2024
Ответ дляmarina26
Вы реально не видите разницы между узким военным, которого годами натаскивали защищать родину и сдавать своих с потрохами, с папаней москальским воякой и обычными людьми, родившимися там????
Он убивает врага.Который на нас напал.
Ночка_темная• 10 февраля 2024
Ответ дляАноним Первый
Не вірю, що він відмовився від матері.
Його матері зараз 82 роки, ви реально думаєте що вона щось лайкає а не парашанські наративи це?
Аноним Первый• 10 февраля 2024
Ответ дляНочка_темная
От тому маю сумніви. Перевірити немаю можливості.
Ответ дляАноним Первый
Не вірю, що він відмовився від матері.
Мій дядько з лєнінградського оборонного заводу відмовився від своєї 98річної матері- бойового ветерана 2х світової, що жила в Миколаєві. До цього радів кримнашу, хоча після 2014го ні разу там не був, а до цього- кожне літо.
МАМА НИКИТКИ-2• 10 февраля 2024
Ответ дляmarina26
Кого і де натаскуали? Сирський навіть 1 призначення після училища мав в Україні. І далі 2 ВНЗ військових українських закінчив.
Клементина• 10 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
І що змінив той факт, що він народився на рашці?
Я вже тут писала декілька раз.
Я Колись вступала в Харківській військовий університет. Це було в 1995 році. Я не вступила, але звідти лишилось багато друзів. В нас у військових ВУЗах навчалось просто дофігіще руснявих військових: з бєлгорода, курська і інших болот. На той момент майже 50% було хлопців з рашки.
Мої знайомі були кращими друзями з руснею, після універу в гості один до одного їздили, дітей хрестили. А зараз це офіцери, які запекло воюють один проти одного.
Сирський не вчора в ЗСУ впав. Вже був час зрозуміти за кого він.
Я вже тут писала декілька раз.
МАМА НИКИТКИ-2• 10 февраля 2024
Ответ дляmarina26
Тот, кто учился в москальской академии или вы думаете их там учат законы и обычай войны соблюдать...
А хто в нас вчився в мацковській академії?
Чашечка кофе• 10 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
До позавчора вас це влаштовувало?
Ночка_темная• 10 февраля 2024
Ответ дляАноним Первый
Не думаю що Залужний грає на руку параші, адже це він рекомендував Сирського на своє місце.Та й звільнення Київської та Харківської Сирський би завалив якби мав зв´язки з рашею.
А те що можуть не спілкуватися й не контактувати через війну близькі родичі, знаю на прикладі власної родини
Шумелкамышь1• 10 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
ну сами то вы на узком вещаете))
Аноним Первый• 10 февраля 2024
Ответ дляНочка_темная
Ви знаєте, я про Залужного дізналася ще в часи ато, вже тоді всі військові його поважали і хвалили. Я не маю сумнівів щодо професійності чи відданості Залужного.
Шумелкамышь1• 10 февраля 2024
Ответ дляlikarka
Тут матерится нельзя
на рАссии от радости аж хрюкают от таких ваших комментов.
lady.dziu2011• 10 февраля 2024
Ответ дляШумелкамышь1
ну сами то вы на узком вещаете))
На каком спросили , на таком и ответила.
Шумелкамышь1• 10 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
слив засчитан)
Elena-eedc• 10 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
’Кого і де натаскуали? Сирський навіть 1 (одне, перше?)призначення після училища мав в Україні. І далі 2 (два, друге?) ВНЗ військових українських закінчив.’
forumchanka• 10 февраля 2024
Очень похоже,что это мама и брат его.Брат выпивоха,пишут, и на фото видно.Работает простым охранником и по пьянке в полицию попал,за ложный вызов заминирования.По его постам -полностью за путина и ’мальчиков’Маме лет85.Конечно,сердце за обоих детей болит.Таких семей много.По обе стороны.У кумы сын на нуле.Молимся,а ее родной брат ,единственный,в россии.Хотя сам украинец,поехал лет 20 назад и там и осел.Ругаются,они верят тв.У других -родные и двоюродные братья в россии военные,на пенсиях.А родня тут.Так же ругань,кто вообще не общается,кто просто на темы о здоровье родителей.Смешанные браки .Сумская как плакала,что дочь у нее в Москве и замужем за путинского актера.Это горе в семьях.Как путинская пропаганда запудрила мозги,им 24 часа в сутки вливают в уши ,что Украина плохая.А родня украинская одурманены нацистами.Такой бред.
Клементина• 10 февраля 2024
Я взагалі подумала : хай пуйло тепер світу роз´яснює чому ж так вийшло, що етнічний руській і росіськомовний тепер керує армією, яка проти рашки воює. Пуйло ж типу рузьких прийшло захищати, а тут таке)))
impossibilia non sunt• 10 февраля 2024
Ответ дляasjaua
как много громких слов, а на деле просто в семье наследство не поделили? вот только честно?
forumchanka• 10 февраля 2024
Есть такие умалишоные,что по телефону от родителей отказались.Хотя выросли в украинском селе,школа,учеба,потом в россию занесло.А теперь маме в село звонит такая русская доця и говорит’Ты бендеровка.Вы там все такие,я не приеду к тебе даже на похороны !’А мама плачет’доню,що ти мелиш,я 2 кабана тобі виростила,кожного року на свіжину приїзжала’Это реальны истории
Чумачечая Весна• 10 февраля 2024
Ответ дляcoch100
В часов яре объявили эвакуацию.
До мая будет очень много изменений. То что сейчас перестановки кадров говорит о том что ищут людей, на которых повесят собак
forumchanka• 10 февраля 2024
Как можно верить телевизору,а не слезам мамы,сестры,племянника,у которых ракеты русские над головой пролетели и убили людей в соседнем доме...Родня,которые в россии,не все,но многие, просто тю тю стали от этой путинской пропаганды.Боишься ?Так просто сиди там и молчи
Шумелкамышь1• 11 февраля 2024
Ответ дляdf364tye3
исполнительный, выполнит все что скажут ,,,
так это же хорошо. Скажут -победить рашу - он выполнит)))