Love_Love_Love_• 10 февраля 2024

Дуже не хочеться йти сьогодні на роботу, що ви робите в таких випадках

Мені і впринципі туди ходити не хочеться вже.
Але хтось в моїй голові говорить що так не можна. Спочатку потрібно знайти заміну чи заняття, а потім звільнятися. Що ви робите в таких ситуаціях?
В плані фінансів- я можу і не працювати, але мої думки, мрії, плани, амбіції не дозволяють мені так.
автор Love_Love_Love_ • 10 февраля 2024
Ну а питання: йти чи не йти на роботу, сьогодні і завтра))) бо потім два дні вихідних))

Горськ• 10 февраля 2024
Треба,в моєму випадку,інших варіантів нема.
автор Love_Love_Love_ • 10 февраля 2024
Ответ дляГорськ
Треба чому? Що ви вкладаєте в своє - треба?
anabelia• 10 февраля 2024
Якби могла не працювати-не ходила б. Знайшла б собі заняття до душі.
Петрик• 10 февраля 2024
Хочеться-не хочеться, йду, бо варіантів інших немає.
Ира0677• 10 февраля 2024
В мене така сама ситуація. Ким ви працюєте якщо не секрет?
Петрик• 10 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А навіщо працює більшість людей? Бо гроші потрібні.

ТайТаке• 10 февраля 2024
И что делаете,какая работа!
автор Love_Love_Love_ • 10 февраля 2024
Ответ дляИра0677
Не знаю як відповісти на ваше запитання, працюю тим ким прийшлось працювати))) мого особистого бажання і наміру там не було, просто потрібно було йти на роботу для досвіду і адаптації
Evgesha_• 10 февраля 2024
Вам треба у суботу о 9 вечора йти на роботу при тому, що ви можете дозволити собі не працювати?? Може знайдете роботу з кращим графіком? Тоді й ходити на неї буде легше
автор Love_Love_Love_ • 10 февраля 2024
Ответ дляEvgesha_
В мене 11 дня
kanni• 10 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Может, потому что вы заключили трудовой договор, а договоры принято выполнять?

А что это за работа в ночь? Вы сообщили о беременности? Беременные в ночную смену не работают по законодательству, просите перевод на более легкую работу.
автор Love_Love_Love_ • 10 февраля 2024
Ответ дляkanni

Що з вами?)))
kanni• 10 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Що з вами?)))
Это с вами что? Читать разучились?
автор Love_Love_Love_ • 10 февраля 2024
Ответ дляkanni
Это с вами что? Читать разучились?
До чого тут ніч, вагітність і ваше питання на моє питання?
_Анна_83• 10 февраля 2024
Я люблю деньги, которые приносит мне моя работа. Они многое перевешивают)
kanni• 10 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
О том, что у вас 11 дня, вы написали уже тогда, когда я свой пост отправляла. И о том, что вы не в Украине и есть разница во времени, нет ни слова в старт-посте. Так может на местном форуме спросите, что они делают, когда не хочется идти на работу? Наше мнение вам зачем? Мы работаем и отдыхаем по украинскому законодательству.
автор Love_Love_Love_ • 10 февраля 2024
Ответ дляkanni
Удалено администрацией...
kanni• 10 февраля 2024
В Америках можно не ходить на работу, если очень не хочется? Так не ходите.

kanni• 10 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
miks• 10 февраля 2024
Спитайте у сусідів-америкосів що вони роблять, коли не хотять працювати.
kanni• 10 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Кстати, с ночью разобрались, но вы еще спрашиваете до чого тут вагітність. Так вы еще и не беременны, даже на гормоны ваши посты списать нельзя?

Может тогда обратите внимание, в каком разделе тему создали?
автор Love_Love_Love_ • 10 февраля 2024
Ответ дляkanni

Ви вагітна чи на що ваш поток сознанія списати?