Плету интриги• 10 февраля 2024

Понаклонялась, шатает и трусит.. что за дичь?

Только наклоню голову помыть полы,или постирать что то,шатает,тяжесть в голове и дрожь....
Полуничка• 11 февраля 2024
Ответ дляПлету интриги
У меня эта штука уже годы..и атаксией пугали,но мрт и генетика нормальные.вот так не хуже,не лучше мучаюсь годы уже.вверх голову шторы повесить или окно помыть,вообще кошмар
Шум у вухах буває?
Після перенесеного отиту можуть початися вестибулярні порушення.
Проконсультуйтесь у ЛОР, який проведе обстеження на наявність кохлеарно-вестибулярного розладу.

автор Плету интриги • 11 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
Шум у вухах буває?
Нет
автор Плету интриги • 11 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
У мене ще є м´язово-тонічний синдром, тому міорелаксант призначається. Функціональні проби на координацію у невролога виконую невпевнено. Заходжу кабінет до невролога і лікар помічає порушення координації (по ході, дещо помітно).
Моя эта дичь снимается половинкой таблетки левокома ,но пить его опасаюсь
Полуничка• 11 февраля 2024
Ответ дляПлету интриги
Це комбінований протипаркінсонічний препарат. Знімає симптоми?

У мене симптоми постійні, іноді більш виражені, іноді менш виражені. Просто є патологічна кількість вогнищ і це впливає теж...
автор Плету интриги • 11 февраля 2024
Ответ дляПолуничка

Да.у меня не постоянно симптомы,приступами как то.меня когда то напугали атаксией,то на этом фоне еще и психика сдвиг хорошенько дала
Полуничка• 11 февраля 2024
Ответ дляПлету интриги
Наприклад, вестибуло-атактичний синдром, той що у мене, супроводжується вестибулярним порушенням і порушенням координації. Атаксія - це порушення координації рухів.
Поки розібралися по результатам МРТ головного мозку що до чого, пройшов не один рік, що це судинний генез допомогли розібратися МР ангіографія артерій головного мозку + УЗД судин шиї.