Корсет_на_шурупах• 11 февраля 2024

У кого гейзерна кавоварка Біалетті?

Чи є різниця між завареною кавою в чашці і гейзерною? Я п*ю каву до 150 мл +молоко.яким обсягом брати?
Де ви брали? На офіц сайті чи десь -інде?
побольшомусекретику• 11 февраля 2024
Брала нержавійку Kela. Ну є різниця звичайно.

Tammy21• 11 февраля 2024
Так, за смаком то різна кава. Можу помилятися, але вам треба на 4 чашки, там щось приблизно 150-180 мл.
Спочатку привозили. Потім на Амазон брали.
Звертайте увагу на моделі для індукційної, якщо у вас така плита. Кольорові з часом можуть трошки покоцатися і вони з алюмінію. Високи без фірмового дизайну -- сталеві.
Кто крайний?• 11 февраля 2024
Между ’в чашке’ и гейзерной кофеварке разница есть, конечно.
Вот между кофеварками разницы нет. У меня разные были, сейчас вообще ноунейм - прекрасный кофе.
ПолБатона• 11 февраля 2024
В мене невідомої фірми, кава дуже смачна. На роботі кавомашина, то навіть вона мені менш смачна ніж з гейзерної кавоварки
english book• 11 февраля 2024
В чашці вы не заварите нормально.
З гейзерной виходить дуже міцна, чистою пити не можу,тому додаю воду.
Розрахунок такий. Якщо на гейзерній написано на 1 чашку, то це 50мл готового напою. 2 чашки-100,3- 150мл.
Але я думаю, якщо ви заварюапли раніше в чашці, то для вас питы чисту каву буде складно. Будете додавати воду, молоко, або ще щось.
english book• 11 февраля 2024
Різниці між Bialetti, і кавоварками інших італійських якісних брендів я не бачу. В мене загалом 3 бренди вдома та в місцях де я буваю. Різниці немає. Всі класичної форми, з алюмінію. Алюміній дуже швидко і рівномірно прогрівається.
Лише не беріть Ноунейм, там плавляться з чого попало ті кавоварки. Колись натрапила на дослідження з цього приводу. У фірмових кавоварках якісний чистий сплав, і якісний клапан.
Вчора були теми про це.
Xвостокрутелка• 11 февраля 2024
Все, кто написал, нет разницы, не варил в Биоллети, сами понимаете. Моей кофеварке уже лет 7. Если случайно поставить неудачно на огонь, то ручка силиконовая нагревается очень сильно, но все равно терпимо. Беретесь за горячую мягкую ручку. В неизвестных фирмах пластик уже бы давно расплавился.
Брала на 6 чашек. За это время поменяла ситечко, на старой уже резинка стала потресканой и стала пропускать воду. Ситечко продается отдельно, как запчасть.
автор Корсет_на_шурупах • 11 февраля 2024
Усім дякую!
Ответ дляXвостокрутелка
Спасибо. А в такой кофеварке можно сварить меньшее количество? Я так понимаю что 150 мл это на 3 чашки. + молоко

Xвостокрутелка• 11 февраля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Да, можно. Я и кофе меньше сыплю, мне термоядерное не надо