А ось і я• 11 февраля 2024

Чем заменить сахар?

Девчонки привет. Хочу отказаться от сахара, но замечаю что без него иногда резко темнеет в глазах особенно когда в таешь резко. Давление падает. Кто знает чем его заменить можно? Чтоб глюкоза была в е равно немножко.
Луноходик_Ик• 11 февраля 2024
Стевия. В форе продается
Луноликая Вика• 11 февраля 2024
Цукру повно в продуктах. На видумуйте. Феритин здайте
Сяду на шию, дорого!• 11 февраля 2024
Цукор тиск не тримає. То у вас паморочиться в очах від ортостатичної дисфункціі. Нічим цукор замінювати не треба. Просто поступово зменшуйте його в своєму раціоні, мозок сам відмовиться від цього «задоволення». А глюкозу візьме з інших продуктів природним шляхом
Коханозадовільна• 11 февраля 2024
У вашому випадку краще залишити цукор у харчуванні. Його шкода, як і користь від відмови, суттєво перебільшена. Якщо вживаєте за добу кілька чайних ложок, нічого страшного з вашим здоров´ям не станеться
Незламна• 11 февраля 2024
Фруктами
Вимагаю спілкування• 11 февраля 2024
Фруктоза в магазине продается. Стевия в УКраине вся с сахарозаменителем. Просто откажитесь от сахара в чай для начала.
Спілий баклажан• 11 февраля 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
В мене також таке було від відмови від цукру. Повернула каву з ложечкою коричневого, все норм. Більш нічого, доречі не повертала, але і продукти з цукром інколи є . Не шоколад і цукерки і дом випічка раз в тиждень
Яйцеголовая• 11 февраля 2024
Ничем, он не нужен
Аноним_Русалка• 11 февраля 2024
Це не від цукру, це судини у вас слабкі, займіться ними. І спорт підключіть в життя)
Невісточка ж• 11 февраля 2024
Ничем. Скоро пройдет..
Вакцениро Вона• 11 февраля 2024
В мене те саме, стараюсь поки що різко не відмовитися хоч в каву кидаю, купую шоколад Вавел з мальтитом, це також цукор, але від нього не так поправляєся якщо все в міру
Sunny77777• 11 февраля 2024
Люблю стевию,иногда покупаю фруктозу,но редко.Глюкозу купила первый раз в порошке,вкусная)
Хропочка з гривкою• 11 февраля 2024
Эритритол
Я тертий жук• 11 февраля 2024
я їм чорний шоколад при тиску
Кринжова баба• 11 февраля 2024
Це різке пониження цукру. Повинно перековбасити за 2-3 тижні. Але якщо почнете вживати цукор знову почнеться при відмові.
В мене було 2 міс на кето, чекала. Пила боржомі, зʼїсти шматочок корисних жирів: верш.масло або сир.
І зверніть увагу, що цукор є там, де не очікуєш, у багатьох продуктах. Знижуйте постуво кількість цукру і не потрібна буде заміна чимось
JulJul07• 11 февраля 2024
Фруктоза ничем не лучше сахара. Стевии в чистом виде почти не продаётся, надо читать состав. Эритрит - самый нормальный
автор А ось і я • 12 февраля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Отказалась как раз в первую очередь в чай.
автор А ось і я • 12 февраля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Я займаюсь у залі
автор А ось і я • 12 февраля 2024
Ответ дляКринжова баба
Так. Цікаво, я теж так подумала. Дякую.