11 февраля в 13:01

Чи дорого Вам зараз піти парою/сім´єю в кафе/ресторан?

Дохід на сім`ю наче не мінімальний, скажу так, що більше 40 тис., але мені якось шкода потратити на каву з тортиком на 2х 500 грн. мінімум, а якщо щось більше попоїсти, чи якісь коктейлі то чек на 2х буде порядка 1000 грн. А як йти з дітьми (поки їх в нас нема), то це взагалі жесть скільки вийде. Дівчата, це я скупа, чи як? Не можу примиритись з таикми цінами, але і сидіти вдома весь час не хочеться :(
показать весь текст
11 5
вре_Динка 11 февраля в 15:51
Ответ дляПотужна махіна
да просто интересно стало - по ресторанам хожу относительно часто, в ценах ориентируюсь.
та блін, зараз такі ціни, що лише за кальян віддати півтори тисячі це норма. банально стакан ананасового фрешу 500 грн коштує, а я могла декілька за вечір бахнути з джином
А я кумедна 11 февраля в 16:00
Ответ длявре_Динка
У нас в серелньому чек 3-5тис на двох в ресторані , ні, не дорого
И тут я проснулась ))
А поговорить? 11 февраля в 16:26
Ответ дляКрию матом страшно
ну я ж сказала, що більший. Просто не хотіла уточняти. Більший майже вдвічі...в районі 70-80 к, але насправді в $ - це зовсім небагато. А житло і авто прив`язані до $ (щоб їх купити треба довго збирати)....от на подорожі мені менш шкода, наприклад коштів...
Сочиняйте ищо
А я кумедна 11 февраля в 16:32
Ответ длявре_Динка
я вам прислала ціни із закладу де ми частіше за все буваємо, там салат гривень 700 коштує
стейк 850 за 100 гамів, стейк іде в середньому грамів 250-300
паста з крамом 1500, наприклад салат+салат гривень 700+бокал вина ну нехай гривень 500 от вам уже і більше 2х к на одного
Чекаємо ссилку з цінами закладу ))
автор Крию матом страшно 11 февраля в 17:03
Ответ дляА поговорить?
Сочиняйте ищо
Тобто? А в чому тут тролізм, вибачте?
Веккy 11 февраля в 18:07
Я считаю таких как вы и таких много жлобярами. Которые не могут даже кофе попить в кавярне. Притом что доход 40 тыщ 🤦‍♂️🤦‍♂️
ТебеОноНадось 11 февраля в 21:01
Ответ дляВеккy
Я считаю таких как вы и таких много жлобярами. Которые не могут даже кофе попить в кавярне. Притом что доход 40 тыщ 🤦‍♂️🤦‍♂️
Так лучше эти деньги человек себе отложит на авто,чем владельцу заведения )
Как нефиг делать 06 марта в 14:49
Ми ходимо постійно, ввечорі з чоловіком ходимо на вечерю, рестік на першому поверсі нашого будинку, в вихідні і з дітьми на сніданок та вечерю. Мені не жалко грошей, бо я ж розумію, що інакше мені стояти на кухні днями і ночами у плити. Треба себе любити