На границе• 18 апреля 2024

Де смачно поїсти у Львові?

Територіально на площі Ринок, в яких закладах смачно і не за всі гроші світу))
Бо почитавши відгуки в гуглі, думки неоднозначні....
автор На границе • 18 апреля 2024
Знайшла тільки Ветерано - піцу, по відгуках більш менш
КукухаСлетела• 18 апреля 2024
Шаурма у армян
Ворожу на каві• 18 апреля 2024
якщо зовсім недорого.....може Криївка. о Пивна правда....там бограч був всього за 100 грн....але це 2 роки назад
МамОмужа• 18 апреля 2024
Саме на площі Ринок мені ’5 підземелля’ сподобалося, це у кам´яниці #5. Ціни для центру Львова середні, але можете переглянути на гугл картах є меню.
автор На границе • 18 апреля 2024
Ответ дляМамОмужа
Дякую
УжеВотДа• 18 апреля 2024
Ответ дляВорожу на каві
Та яке. Там ніколи не було смачно
Успокойся_Успокойся• 18 апреля 2024
Пузата хата, по гугл мап знайдіть, недалеко біля університету Франко точно є, і ще десь в радіусі є.
автор На границе • 18 апреля 2024
Ответ дляВорожу на каві
Зайшла до них на сайт, щось таке ’страшне’.
Ворожу на каві• 18 апреля 2024
Ответ дляНа границе
о Пивна правда....там бограч був всього за 100 грн....але це 2 роки назад
автор На границе • 18 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Шаурма у армян
Вулична їжа відпадає, дитина таке не їсть
Кому там слова не давали• 18 апреля 2024
Пляшка Кляйна біля оперного. колись було смачно
Успокойся_Успокойся• 18 апреля 2024
Ответ дляНа границе
В їхніх закладах діти нічого не їдять. А ще недалеко від Вероніки Пузата хата, там вибір шикарний звичної, людської їжі. А за смаколиками у Вероніку, але там недешево.
автор На границе • 18 апреля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Подивлюся, дякую
Невгамовна• 18 апреля 2024
Пицерия Челентано, очень вкусно на площади Рынок
УжеВотДа• 18 апреля 2024
Якщо не центр, раджу Трапезну УКУ, там чисто, що важливо і ціни помірні. Великий вибір страв.
автор На границе • 18 апреля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ну посмакувати теж можна, просто потрібно і поснідати, і пообідати, ще на вечерю кудись сходить))
Бо в готелі по відгукам в ресторані їжа не дуже ((
автор На границе • 18 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна
Дякую, не побачила її на карті
Ворожу на каві• 18 апреля 2024
Ответ дляНа границе
Дякую, не побачила її на карті
майже біля кожного закладу на вулиці меню, підходьте та дивіться
автор На границе • 18 апреля 2024
Ответ дляВорожу на каві
Та меню я можу і на сайті глянути
Успокойся_Успокойся• 18 апреля 2024
Ответ дляНа границе
На Лесі Українки і на Вірменській багато цікавих і смачних закладів, погуляйте, повибирайте. На Аірменській піца смачна в італіцському закладі, назву не пам´ятаю.
автор На границе • 18 апреля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Дякую))
автор На границе • 18 апреля 2024
Дякую всім велике))
Галябалована• 18 апреля 2024
Що таке «не за всі гроші світу», це як?
Мені подобається Криївка, 36По, Бачевських, Реберня, Підземілля. В Гасову лямпу можна піти. Ціни усюди +/- однакові
Галябалована• 18 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна
Челентано та дуже смачно на мій погляд різні речі.
Вчителька з мікрорайону• 18 апреля 2024
На рынке и не дорого... Ну не знаю. Там все +- одинаково. Не дешман, но доступно. Там ещё не очень далеко пузата хата есть)
Галябалована• 18 апреля 2024
Ответ дляНа границе
Що страшне? Криївка? Там колоритно, смачно. Моя дитина там в х@йла стріляла
Невгамовна• 18 апреля 2024
Ответ дляГалябалована
а нам сподобалась піца, брали декілька видів, дитині також гадаю зайде для перекусу
Україна понад усе!• 18 апреля 2024
Якщо поруч із площею, то мвф(навпроти латинського катедрального собору.
Якщо не дуже привязуватися до площі, то моє улюблене місце - Старгород на Римлянина.
Україна понад усе!• 18 апреля 2024
Ответ дляГалябалована
Що таке «не за всі гроші світу», це як?
36По дуже класний акваріум та оглядовий майданчик ще)
Реберня - чисто туристичний варіант.
автор На границе • 18 апреля 2024
Ответ дляГалябалована
Що таке «не за всі гроші світу», це як?
Ну як же ж без такого коментаря?))
Всі хто вище написав мені, зрозуміли і надали гарні варіанти.