ФсеСама• 11 февраля 2024
Подивіться на ситуацію зі сторони
2 роки тому, на початку війни, помер чоловік, довго не могла відійти, але взяла себе в руки і живу далі
Так вийшло, що почала зустрічатися з другом свого чоловіка.Коли чоловіка не стало, ми спілкувалися, типу, як справи, пригадували старі часи, коли всі разом зустрічалися, потім спілкування стало переростати в щось більше
Як на вашу думку, це нормально?
ФсеСама
• 11 февраля 2024
Ответ дляМинерАлочка
Я би раділа за людину, якби дізналася, що вона живе далі та будує нові відносини. Не знаю навіть, що такого люди «можуть сказати» та нахіба у разі чого з такими людьми спілкуватись.
Будьте щасливі та орієнтуйтеся тільки на себе.
Дякую
Перша на селі• 11 февраля 2024
Ответ дляЖменятко
Не норма ,хотіти спати з сестрою, а це якраз нормально
Ну у нас з вами різні принципи. Для мене це не норм, для вас норм
Живчик-счастливчик• 11 февраля 2024
Ответ дляПерша на селі
Тобто він перестав бути його другом і вона перестала бути дружиною друга? Чи як?
Так, перестала, її чоловік помер і тепер вона вільна жінка
Перша на селі• 11 февраля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Це для вас так. Колишній чоловік не має ніякої цінності.
Живчик-счастливчик• 11 февраля 2024
Ответ дляПерша на селі
До чого тут цінність чоловіка і подальші стосунки?
Для чого викликати у людей почуття вини щодо померлих?
Психічно благополучні люди після періоду втрати і горя можуть жити далі своє життя, а не фіксуватись, як ви пропонуєте, то на пам´яті, то на вині, то ще на чомусь.
Хоча, звісно, є такі маніпулятори, як ви, всі в білому, які неодмінно цим подальшим життям дорікнуть. Як це вона не посипає голову попілом в депресії, а живе далі
Перша на селі• 11 февраля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Річ про друга чоловіка, а не про якогось іншого.
Тому так, особисто для мене це табу.
Перша на селі• 11 февраля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Для вас норм спати з друзями чоловіка, для мене ні.
Всі ми різні.