ШАНОВНІ ДРУЗІ, ПОБРАТИМИ ТА ПОСЕСТРИ!
Із засобів масової інформації дізнався про своє звільнення з посади командувача Об´єднаних сил Збройних Сил України, яку обіймав з 2020 року.
Це були складні часи. Один з найважчих періодів історії України. І разом з вами ми з гідністю пройшли цей шлях.
Україна зберегла свою Свободу та державність. В цьому є заслуга кожного з нас.
Але роботу не закінчено, війна триває! Ворог має бути знищений, наші землі деокуповані, а зло покаране!
Впевнений, це нам під силу! Українці вміють творити дива, тому вірю в кожного з вас!
Мрію про нашу Перемогу і знаю, що цей день настане!
Щиро дякую всім генералам, офіцерам, сержантам і солдатам за самовіддану службу, за злагоджену роботу і спільні зусилля, за довіру та підтримку.
Схиляю голову перед мужністю й відвагою наших захисників та захисниць, які зі зброєю в руках щоденно захищають нашу країну від підступного агресора.
Низько вклоняюся перед загиблими Героями, які поклали своє життя за незалежність та свободу України. Вічна їм шана і пам’ять.
Сердечно дякую усім українцям за патріотизм та значну допомогу нашому війську. Ваша незламна віра в Збройні Сили України додає сил та наснаги на подальшу боротьбу з противником.
Рухаємось далі! Слава Україні!
Разом переможемо!
Рухаємось далі! Слава Україні!
Разом переможемо!
Ответ дляБаба жаба
До речі, хлопцям та дівчатам, які вже ЗСУ розраховувати на демобілізацію не потрібно) Хочу втомленими, пораненими та з контузіями людьми зрушити ситуацію на полі бою. Пзд
А як це. Тут люди дуже раділи спочатку чуткам, а потім і відставці Залужного, що «мір любой ценой»…
А тут на тобі, мобілізації бути… дивина. Вже перемирʼя святкувати збиралися.
Ответ дляEspresso_caffe
в любом случае, настоящий борец за державу не мусолил бы общественности выбитое кресло, а разбирался бы у себя
Курица или яйцо и кто виноват, извечные темы.
Но в этой команде этот инструмент ’ через сми’ уже несколько раз озвучен.
А повторы- не есть гуд, когда есть отклик на запрос социума.
Я вижу, что есть хорошие назначения - Гнатов, Драпатий, реальные боевые командиры пойдут в Генштаб,
Но люди ж .,там наверху’ - не портите все, это ж нормально наладить связь и менять людей Не через сми.
Портят. Можно было вырулись с новым Генштабом и принести хорошую повестку дня, но нет...
Ответ дляDumky
Не бачила нікого, хто б радів. Можливо, народ його і романтизує, про те відставку всі сприйняли з негативом
Аноним Первый• 11 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Так, він
Як варіант поїде жити в італію. Італія лояльна до рашистів, або стара добра Аргентина.
Чашечка кофе• 11 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Про Борсука не варто забувати
Ответ дляNathalie27
Це якийсь цирк - дізнаватися про своє звільнення зі ЗМІ
Це просто ,вибачте,накласти на голову всім-і військовим,і всім нам.Ми новини дізнаємося із західних ЗМІ,віійськові про звільнення з інтернету.Задрали,вже,це яка ступінь неповаги до власного народу.Чим воно відрізняється від сусідів.Дожилися-лапша на вуха про єдність і свинське ставлення в дійсності.
ksusha1155• 11 февраля 2024
Жах(((( орки сьогодні просунулись на фронті(((( що твориться, зелень нас здає(((
Аноним Первый• 11 февраля 2024
За Авдіївкою немає жодних укріплень і захисних оборонних споруд, нічого так і не збудовано. А питання Авдіївки , це питання днів, якщо не годин.
Ответ дляАноним Первый
А нащо ті укріплення, коли є бруківка? Києву приготуватися, або й всій Україні. Ракет до ППО немає, зброї мінімум, люди втомлені, а ми керівництво міняємо, щоб в рашистів був час наступати з новою силою, поки ЗСУ паралізовані. Але зараз має прийти Ісіда і кричати як в нас класно все
ksusha1155• 11 февраля 2024
Ответ дляliss
Они до выборов ноября будут колбасить , сказала же кремлявская мумия
Думаю їм на вибори треба обьявити що досягли мети сво і вийшли на кордони областей. Не дай боже, звичайно. Але якщо далі немає захисту, як писали вище, то ппц
Ответ дляЧашечка кофе
Про Борсука не варто забувати
Да командир 59
Идет в штаб и вроде будет вести целое крыло дронов. Зам Сырского.
По Гиркину первым открыл огонь, в 2014 г, когда все сцяли, вопреки приказу ’ не открывать огонь’, ага те стреляют, а ты молча терпи,
Но где новости,? Запомнят что Наева через Сми уволили. Хотя, мы знали что и Шаптала и Наев уходят с Залужным.
Проваливают коммуникационный маркетинг.
Там где не надо - елейно стелят , что не верит народ, где надо - в кусты и молчат
Проваливают коммуникационный маркетинг.
Аноним Первый• 11 февраля 2024
Ответ дляliss
Американцам объявить ? Для чего )))
У москалів через два місяці вибори
Ответ дляБаба жаба
С египта )) у нее писала там своя квартира 😹
ksusha1155• 11 февраля 2024
Ответ дляliss
Американцам объявить ? Для чего )))
До чого тут американці. Своїм оркоуродам обявити.
ksusha1155• 11 февраля 2024
Ответ дляhrushyk
Яким американцям,кацапам звичайно,
Головне щоб після цього не нова масштабна мобілізація
Ответ дляLudaSHS
Да командир 59
Проваливают коммуникационный маркетинг.
Ніхто не заперечує досягнень новопризначених. Я особисто знаю Драпатого і яка це порядна людина. Але мова не про те. А про неповагу до людей, які тримали оборону і теж мають безліч досягнень. Влада дискридетує себе все більше і більше....уже прірва без дна....