Ходимо у садок в Амадею - незадоволена їхнім підходом, в школу не хочу. Думала в хабскул, але наслухалась від подруги в якої дитина там - передумала. Зараз подруги радять у дельфін Артинів - то хочу свіжих відгуків. Бо знайшла за 2019 рік. Виглядає привабливо що там є своя територія непогана.
Не зви чайна• 11 февраля 2024
А що саме вам про хабскул розказала подруга?
Була в дельфіні на екскурсії, жахливе сховище, якийсь погріб невеличкий з відром в якості туалету і одним виходом. Старших взагалі водять кудись за квартал. Туалети страшенно воняють хлором, столова теж з поганою вентиляцією і воняє.... Такі собі враження. Може вчителі хороші, хз
В амадеї в школі теж була на екскурсії, склалось враження що там папуги, квіточки і постійне ходіння з кабінету в кабінет, нащо не знаю. Але з ремонтом і сховищем у столовій трохи краще.
В результаті віддала в хабскул, але так, свої приколи є...
Творческий типаж• 11 февраля 2024
Ответ дляНе зви чайна
А сколько платите, если не секрет? Качество образования устраивает? Учителя адекватные?
Я вам навряд чи допоможу, бо не була там декілька років, але придивіться до Дельфіну. Я їздила туди десь у 2017-18(?) і там не було ніякої коробки, поганих туалетів, але був чудовий вчитель з англійської (найкращий з усіх, кого я чула серед преподів у нас, за винятком репетитора доньки). Може звісно там все в упадок прийшло за ці роки, але коробки, погрібу та жахливих туалетів там не було.
Не зви чайна• 11 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Про яку коробку мова, не можу зрозуміти?
Ответ дляНе зви чайна
Що не подобається - психолог для галочки, типу він є, але як доходить до проблем - - то так і кажуть, ой, ви розумієте, ну він же для галочки. Вже пів навчального року пройшло - на дитину психологічний профіль не складений, на питання - то просто вирячкні очі, а що це) обіцяли гуляти з дітьми щодня, а по факту вчителькам лінь. Що таке плуг і рас - теж вирячають очі. Вчителька - советикус в поганому сенсі, гонитва за програмою.
Не зви чайна• 11 февраля 2024
Ответ дляТворческий типаж
В мене дитина в першому класі поки, так що про всіх вчителів не можу нічого сказати, і про якість освіти теж, моя дитина коли йшла в школу вже добре читала і могла віднімати і складати в межах 100, тому йому легко. У нашому класі вже три вчительки було. Перші дві чудові, остання не дуже... Головне що не подобається - дітей під час тривоги не віддають батькам. Це питання постійно піднімають батьки, тому що це просто маячня, купа батьків стоять під дверима школи до відбою і чекають як дурні. Але директорка в цьому питанні непереконлива.
Не зви чайна• 11 февраля 2024
Ответ для4aynik
Да, третья вчителька у нас теж совдеп, нажаль, може наші діти в одному класі. Обіцяють найняти другу ще, але поки ні. Навіть роздумуємо про перевод в інший клас, але син звик і не дуже хоче.
Впораюсь зі всим• 11 февраля 2024
Ответ дляНе зви чайна
Ой, дякую за подробиці. Думала дочку віддати теж у перший клас.
Вже передумала, цей маразм з тривогами я не витримаю.
Не зви чайна• 11 февраля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Але що добре це те що їх підвал величезний і обладнений, і уроки продовжуються під час тривоги в нормальному режимі. В тому ж дельфіні з цим взагалі жесть.
Впораюсь зі всим• 11 февраля 2024
Ответ дляНе зви чайна
А вчителі чому змінюються так часто?
Не зви чайна• 11 февраля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
А вчителі чому змінюються так часто?
Одну перевели в новий філіал на київський, а ось що сталося з другою таємниця, причому її точно звільнили але чому хз, вона була чудова, молода, чуйна, діти її любили. Дізнатись причини не вдалося.
З хорошого - у класах нуш мало дітей. Але в кого не нейротипові діти - то такий собі підхід, ваші цінності не співпадають з нашими, допобачення. Фіг би і з ним, але ж то дитина, вже звикла. І так з війною і переїздами тривога в дітей, і змінювати школу - то ще посилити. Наприклад Гімн зранку - голосно, діти з рас вже на початку дня заведені гучними звуками, а потім починається - а чого ти крутишся, сиди рівно. Сенсорної кімнати немає, добре що хоть дитина вийти може з класу