Банан-барабан• Изменено 11 февраля 2024

Чиї діти вчаться в приватних школах, який ваш дохід?

Якщо навчання в місяць в середньому 20тис.грн… Якщо 200 тис, то я ще розумію, а якщо до 100К, то для чого ті приватні школи, якщо ви їх ледь тягнете фінансово і при вступі в ВУЗ чи у нас чи за кордоном з тієї школи толку жодного ..
Чи дохід не має значення, аби дітям найкраще, а самі в секонд чи щось типу того. Яка ваша думка, при якому доході можна віддати дитину в приватну школу, від 20К грн в міс?
Знаю кілька випадків і диву даюсь, от цікаво яка ваша думка про приватні школи, в нинішній ситуації.
Результат:
вже голосів: 96
25 (26.04%) Тиц
21 (21.88%) Від 100К
13 (13.54%) Марне витрачання коштів
12 (12.5%) Від 200К грн
10 (10.42%) Будь-якому, це понти батьків
8 (8.33%) Від 50К, а шо?)) краще дітям
4 (4.17%) Необхідність,навіть за останні
3 (3.13%) Навіть якби мільйон, не дала б
кнопкодав• 11 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
А мої вчилися в державній, зараз в приватній
І це небо і земля.
Діти в школу біжать, самі вчаться, їм все зрозуміло і цікаво.
Донька яка не любила і не розуміла математику, в приватній школі просто вийшла на високий рівень, сама вступила до цифри, займається з задоволенням, приймає участь в олімпіадах.
В школі всі вчителі іноземних мов - носії. Англ мова 10 уроків на тиждень, діти роблять проекти, в рамках проекту спілкуються з дітьми/з людьми з будинків пристарілих з інших країн.
Дуже багато творчих проектів, дітям цікаво вчитися. Цього не було в державній школі.
Ви з якого міста і яка школа?

Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляviter33
А, якщо рівень знань дитини неважливий, тоді приватна - супер варіант.
’Все для вас за ваші гроші’
Хоча можна взагалі перейти на домашнє навчання і найняти вчителів.
В тому й справа, що різниця в знаннях величезна. В приватній дітям цікавіше, а цікавість породжує в дітей самонавчання і бажання вчитися
Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляПлету корзинки
Приватна школа це не про знання.
Харчування, безпека , розваги, малювання і тд-ок. Знання бажають кращого
Тобто всі державні школи дають високі знання? :)
сладкий_ноябрь• 11 февраля 2024
Ответ дляviter33
Наведіть інші рейтинги, які (на вашу думку) об’єктивні.
Якщо таких нема - то нема і дискусії.
’Нікому вірити не можна, мені - можна’)) (Мюллер)
Я вам кажу про те, що рейтинги рейтингових шкіл це все ні про що, бо він штучний
Плету корзинки• 11 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
І це небо і земля.
У нас все це є в державній.
Плюс проекти від ерасмус плюс.
А в приватній цілий день дивились мультфільми, розмальовували і до травня в першому класі не вивчили алфавіт. Зате дітям цікаво звичайно і не напряжно
Гореотума• 11 февраля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
В них зарплата вища і є мотивація,на відміну від державних.Там мінімум 20 т.В мене сестра 2-юрідна перейшла,викладається на повну,класи меньші,в державній ноги витирали.А ввечері ще діток бере на репетиторство.
Я цього не заперечую. Звичайно, що вища зп
Плету корзинки• 11 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Не всі. Рівно як в приватні
Плету корзинки• 11 февраля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Але парадокс-при вищій зарплаті по 3 рази на рік міняються вчителі
Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляПлету корзинки
У нас все це є в державній.
Плюс проекти від ерасмус плюс.
Ну приватні школи такі ж різні, як і державні.
Тому потрібно просто знайти свою школу.
В нас школа оплачує здачу знань мови на сертифікати, тому що багато дітей вступає в закордонні вузи і потрібен сертифікат.
Здає більшість дітей на рівень С1.
Якщо обрати німецьку, то кількість уроків німецької буде теж 10 на тиждень + 5 уроків англ.
Але головне практика. Дати вчать мову з носіями і вони дуже легко її вчать, не має акценту, вільно спілкуються.

Тантрический кекс• 11 февраля 2024
Ответ дляГореотума
Я дитину віддала в приватну школу з 9 класу. Зараз в 10. Також бачу величезну різницю. Вчителі молоді, креативні, сильні, небайдужі. Багато позакласної роботи. Дітей вчать правильно відстоювати свою думку, дискутувати, прислухаються і поважають. Багато факультативів, проводять зустрічі з цікавими людьми, їздять на укскурсії. При чому вимагають вчитися. Списувати не дають. Організували в укритті класи для старшої школи, де проводяться уроки під час повітряної тривоги. Я дуже задоволена.
В якій школі у вас діти навчаються, якщо не секрет?
котопёс• 11 февраля 2024
Так ніхто й не навчається там із доходом менше 400-500 тис.
Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляПлету корзинки
Не всі. Рівно як в приватні
Ну так про це ц мова
+ діти різні.
Плету корзинки• 11 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Тому потрібно просто знайти свою школу.
Здає більшість дітей на рівень С1.
В мене в державній школі було 4 предмети на англійській, 18 годин на тиждень з носієм мови.
Для чого моїм батькам було шукати приватну?
Вільне спілкування-рівно до того моменту, коли /якщо вибір вузу буде не повʼязаним з мовою
Гореотума• 11 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
А ви знаєте як наприклад робить собі рейтинг ліцей інтелект? (ТОп 5)
Ви в курсі, що цей рейтинг штучний?
Як в інших я не знаю.
Але чи всім потрібен цей рівень ЗНО і що саме він дає?
Моду сказати свою думку про знаменитий фізмат ліцей у Львові. По-перше, туди дуже важко поступити. По-друге, ще важче вчитися. Я знаю про що говорю, мій син вчився там семестр і не потягнув. Там вчаться справді діти талановиті. Домашнього завдання надзвичайно багато і рівень поглиблений. Тому, ті діти, які довчаються до 11 класу, здобувають високі бали на НМТ. Таким чином, рейтинг в нього високий
Цідило правди• 11 февраля 2024
Приватна школа в Анталіі коштує 5300 євро в рік плюс проживання в готелі плюс харчування та інші витрати. Варто чи ні? Я думаю, варто, якщо порівнювати з ЗОШ в районному центрі, звідки моя дитина. Знання мов, соціалізація, зовсім інше бачення світу.
Вероятненько• 11 февраля 2024
У нас поруч одна приватна школа, дуже специфічно, я б не хотіла, щоб дитина і безкоштовно там навчалась. В нас шикарна гімназія, безкоштовна, басейн, група продовженого дня з купою гуртків також безкоштовно. І робототехніка, і шахи, хор, танці, футбол, баскетбол, басейн і т.д. якість освіти хороша, дитині подобається. Дохід ~150тис. Могли б собі дозволити. На хобі для дитини витрачаємо 8-10 тис. Щомісяця.
viter33• 11 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Це неправда
Тому кожен залишиться при своїй думці
viter33• 11 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Це не так
В підтвердження - усі школи в ТОП-5 (найвищі рейтинги) - державні.
Приватні - це лише для комфорту дітей, це не про ’найкращі знання’.
viter33• 11 февраля 2024
Ответ дляГореотума
Там є і ’підводні камені’ - багато дітей займаються з репетиторами, тому що самостійно ’не витягають програму’ (яка набагато важча, ніж у звичайних школах).
Цього року у Львові давали 30 стипендій ’обдарованій молоді’ (олімпіадники, Мала академія, друковані праці,...). З тих 30 - 16 фізматівців.

П.С. Старша донька цього року його закінчує

сладкий_ноябрь• 11 февраля 2024
Ответ дляviter33
Це неправда
Тому кожен залишиться при своїй думці
Що саме не правда?
Що в ліцеї до 11 класу чистять учнів і залишають тільки тих, хто їм зробить рейтинг? :)
Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляviter33
Це не так
Я пишу про свою приватну школу, де дітей мотивують вчитися і при цьому вони не втомлені і не замучені від навчання
сладкий_ноябрь• 11 февраля 2024
Ответ дляviter33

Так само і в інтелекті.
А в інших школах вчаться всі діти з різним рівнем знань. Тому і рейтинги не зроблять високі
Ніколи не збрешу• 11 февраля 2024
Ответ дляВероятненько
Можете назвати гімназію?
viter33• 11 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Що саме не правда?
Донька цього року закінчує 11 клас
НІКОГО не чистили, 3 пішли самі з класу (виїхали за кордон в лютому 2022 назавжди)
Тому в кожному ліцеї може бути по-різному
Вероятненько• 11 февраля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Можете назвати гімназію?
Либідь
сладкий_ноябрь• 11 февраля 2024
Ответ дляviter33
Донька цього року закінчує 11 клас
Я пишу про ліцей інтелект, який входить в 5 за рейтингом зно
viter33• 11 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Я - про фіз.мат, який в тому ж рейтингу перший
сладкий_ноябрь• 11 февраля 2024
Ответ дляviter33
Ну не можуть всі дати там вчитися, там вчиться той, хто тягне ту програму. Не потрібне таке навчання всим дітям, розумієте? Також не потрібні 200 балів всім, результати ЗНО і оцінки в школі не впливають на подальше життя і успішність в ньому.