Банан-барабан• Изменено 11 февраля 2024
Чиї діти вчаться в приватних школах, який ваш дохід?
Якщо навчання в місяць в середньому 20тис.грн… Якщо 200 тис, то я ще розумію, а якщо до 100К, то для чого ті приватні школи, якщо ви їх ледь тягнете фінансово і при вступі в ВУЗ чи у нас чи за кордоном з тієї школи толку жодного ..
Чи дохід не має значення, аби дітям найкраще, а самі в секонд чи щось типу того. Яка ваша думка, при якому доході можна віддати дитину в приватну школу, від 20К грн в міс?
Знаю кілька випадків і диву даюсь, от цікаво яка ваша думка про приватні школи, в нинішній ситуації.
Результат:
вже голосів:
25 (26.04%)
Тиц
21 (21.88%)
Від 100К
13 (13.54%)
Марне витрачання коштів
12 (12.5%)
Від 200К грн
10 (10.42%)
Будь-якому, це понти батьків
8 (8.33%)
Від 50К, а шо?)) краще дітям
4 (4.17%)
Необхідність,навіть за останні
3 (3.13%)
Навіть якби мільйон, не дала б
Не цілуюсь з бодуна• 11 февраля 2024
Ваша дитина відвідувала будь-який приватний заклад?
У наших уроки,що в першому, що в пʼятому класі, до 16.30 з 8.00. Діти в школу біжать, самі встають, збираються і з захватом йдуть. Бо знають що їх там чекають, їм там комфортно, там чекає багато цікавого. Особливо я вдячна за урок софт скілс, де вчать емоції, як себе треба поводити в різних ситуаціях, як показувати свої емоції в цих ситуаціях.
Коварная Зая• 11 февраля 2024
Учится в частной
С гос. Это небо и земля
С учетом что в гос. Убежище было метро в 15 мин. Доступности, то вообще…
С гос. Это небо и земля
Без образів• 11 февраля 2024
Ответ дляГореотума
Я дитину віддала в приватну школу з 9 класу. Зараз в 10. Також бачу величезну різницю. Вчителі молоді, креативні, сильні, небайдужі. Багато позакласної роботи. Дітей вчать правильно відстоювати свою думку, дискутувати, прислухаються і поважають. Багато факультативів, проводять зустрічі з цікавими людьми, їздять на укскурсії. При чому вимагають вчитися. Списувати не дають. Організували в укритті класи для старшої школи, де проводяться уроки під час повітряної тривоги. Я дуже задоволена.
А в каком вы городе и что за школа?
Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляБанан-барабан
А приватна школа що вирішує?
А приватні школи всі однакові?
Чи як?
Гореотума• 11 февраля 2024
Ответ дляБанан-барабан
А приватна школа що вирішує?
Приватна школа всесторонньо розвиває дитину, не пригноблюючи. Але також залежить від школи, я говорю лише за нашу і від дитини. Також важливо, щоб дитина хотіла і брала від школи те, що вона дає. Мому сину, наприклад, приватна школа не зайшла, тому повернувся в державну, а дочка, як я вже вище писала, абсолютно задоволена і я бачу позитивні зміни в її характері і мисленні
Банан-барабан
• 11 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
А приватні школи всі однакові?
Чи як?
Удалено администрацией...
Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляГореотума
Так!
В мене діти з державних шкіл теж, це просто небо й земля.
Не має знецінення знань дитини, вчителі завжди готові допомогти, під сказати. Це дітей дуже мотивує. Донька яка терпіти не могла математику в державній школі, зараз найкраща в класі з математики, записала її цього року до цифри, то вчителі постійно хвалять за її здібності! Я в шоці.
Дуже шкодую, що не з 1 класу віддала їх до приватної.
З родзинкою• 11 февраля 2024
Доход 200+, ребенок учится в рейтинговом государственном лицее. Частные школы не рассматривали вообще.
Карма хамелеона• 11 февраля 2024
Школа под Киевом 26 тыс/месяц. Что отличает от гос - инфраструктура (начиная от сушилок рук а туалетах, заканчивая планшетами каждому ученику), питание (безлактозное, перекусы, 5 раз, лимонады на постоянной основе и т.д, учителя (замотивированные, молодые, проактивные), подача знаний (презентации, лабаратории, тесты, исследования)
Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляБез образів
Вот кстати, о наших частных школах есть стереотипное мнение, что раз родители платят деньги, то оценки ставят от фонаря, а знаний ноль. Я после 7 класса перевела дочку из частной в государственную и вижу разницу в знаниях, хотя моя далеко не книжный червь и не грызёт гранит науки, но она иногда приходит и рассказывает, что одноклассники не знают элементарных вещей
В нас не ставлять оцінки з неба. Виключають дітей.
Школа сама оплачує здачу екзаменів на сертифікати В2 і С1, не всі здають, але здає більшість
В нас вчителі англ, німецької і французької всі носії мови
Гореотума• 11 февраля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Порекомендуйте цю приватну школу. Місто, назва закладу. Дякую.
Львів. Pipl lyceum
Ответ дляalisarich
У экс высокий очень доход, но в частных школах толку и смысла не видела, отдала только на первые три класса, супер питания, никакой адаптации в школу как на праздник,короче это облегчение жизни всем, но на этом все
Мільйонер, на якого я певний час працював, тримав дитину в приватній школі, 2,5 тис.дол в міс
Раз посварився з керівництвом школи, перевів в звичайну гімназію.
Дитина ПО ВСІХ ПРЕДМЕТАХ доганяла ’до гімназії’ рівень знань репетиторами((
6 клас був
english book• 11 февраля 2024
Більшість приватних відрізняються лише комфортом.
Але є й такі, де високий середній рівень викладачів.Чи буде дитина вчитись - від грошей не залежить.Там будуть ’тягнути’ будь кого. Але якщо голова на плечах, то можливостей отримати знання в приватних закладах вища.
В державних часто рівень викладання недостатній.
Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Удалено администрацией...
Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляenglish book
В державних школах мої діти чули дуже часто- відкривайте підручники, вчіть нову тему.
В приватних цього не має, мало того, дітям так подають ці теми, що вони все легко запамʼятовують на уроках
Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляviter33
6 клас був
О, люблю я ці казки :)
Броніки для Моніки• 11 февраля 2024
Я хочу что б детям было интересно учиться, потому что человек должен развиваться, осваивать что то новое всю свою жизнь и частная школа отлично с этим справляется. Доход разный, иногда бывало и сложно, но у всех свои приоритеты
сладкий_ноябрь• 11 февраля 2024
Ответ дляviter33
відкрийте рейтинг шкіл України
в першій 10-ці ЖОДНОЇ приватної школи
А ви слухайте казки далі)))
в першій 10-ці ЖОДНОЇ приватної школи
А ви слухайте казки далі)))
А ви знаєте як наприклад робить собі рейтинг ліцей інтелект? (ТОп 5)
Ви в курсі, що цей рейтинг штучний?
Як в інших я не знаю.
Але чи всім потрібен цей рівень ЗНО і що саме він дає?
Ви в курсі, що цей рейтинг штучний?
Як в інших я не знаю.
Леннон_Жив!• 11 февраля 2024
Ответ дляГореотума
В них зарплата вища і є мотивація,на відміну від державних.Там мінімум 20 т.В мене сестра 2-юрідна перейшла,викладається на повну,класи меньші,в державній ноги витирали.А ввечері ще діток бере на репетиторство.
Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляviter33
відкрийте рейтинг шкіл України
в першій 10-ці ЖОДНОЇ приватної школи
А ви слухайте казки далі)))
в першій 10-ці ЖОДНОЇ приватної школи
А ви слухайте казки далі)))
І що з того? Мені потрібні психічно здорові діти з бажанням вчитися. Мені не потрібні 200 балів зно.
Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляviter33
відкрийте рейтинг шкіл України
в першій 10-ці ЖОДНОЇ приватної школи
А ви слухайте казки далі)))
в першій 10-ці ЖОДНОЇ приватної школи
А ви слухайте казки далі)))
І доречі. Ви вважаєте, що все залежить виключно від школи чи і від самого учня і його здібностей?
размахер• 11 февраля 2024
Навчання в приватній школі це найбезглуздіше , що я чула, хіба що там все за гроші вирішується
Плету корзинки• 11 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Дві молодші дитини в приватному садочку, дві старші в приватних школах.
Якщо у вас не має досвіду приватних шкіл, то як ви можете сказати, що від них не має ніякого толку?
Я відчуваю різницю, тому я готова платити за якісну освіту для своїх дітей.
Різницю з чим, якщо ваші діти не навчались в державній школі?
Мої спочатку були в приватній, потім перевела в державну і різницю бачу колосальну і перевага зовсім не в сторону приватної
Ответ дляРадуга-дуга
Від усього залежить
Звісно, гуманітарія можна вивчити на 12 з математики, але задоволення і видатних успіхів у нього в майбутньому не буде (на математичному грунті)
Але від школи/ викладачів мега багато залежить
Ответ дляРадуга-дуга
А, якщо рівень знань дитини неважливий, тоді приватна - супер варіант.
’Все для вас за ваші гроші’
Хоча можна взагалі перейти на домашнє навчання і найняти вчителів.
’Все для вас за ваші гроші’
Плету корзинки• 11 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Так, в мене найстаріша в вузі, точніше в цьому році його закінчить.
Що значить садочки ні до чого?
Ви розумієте, що таке якість чи вам хочеться просто людям в гаманці залізти?
Що значить садочки ні до чого?
Приватна школа це не про знання.
Харчування, безпека , розваги, малювання і тд-ок. Знання бажають кращого
Радуга-дуга• 11 февраля 2024
Ответ дляПлету корзинки
А мої вчилися в державній, зараз в приватній
І це небо і земля.
Діти в школу біжать, самі вчаться, їм все зрозуміло і цікаво.
Донька яка не любила і не розуміла математику, в приватній школі просто вийшла на високий рівень, сама вступила до цифри, займається з задоволенням, приймає участь в олімпіадах.
В школі всі вчителі іноземних мов - носії. Англ мова 10 уроків на тиждень, діти роблять проекти, в рамках проекту спілкуються з дітьми/з людьми з будинків пристарілих з інших країн.
Дуже багато творчих проектів, дітям цікаво вчитися. Цього не було в державній школі.
І це небо і земля.
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви в курсі, що цей рейтинг штучний?
Як в інших я не знаю.
Ви в курсі, що цей рейтинг штучний?
Як в інших я не знаю.
Наведіть інші рейтинги, які (на вашу думку) об’єктивні.
Якщо таких нема - то нема і дискусії.
’Нікому вірити не можна, мені - можна’)) (Мюллер)
Якщо таких нема - то нема і дискусії.