ХвостПистолетом• 11 февраля 2024
Скільки разів в день ви миєтесь? Бо я тільки перед сном
Як правильно? За ніч не потію
Але чоловік постійно мене штурхає шо треба мінімум 2, а то і 3
І голову він миє 2 рази в день 😂
Шпондєр• 11 февраля 2024
Ответ длязаварний look
Пару раз в год желательно, но необязательно, если вам и так хорошо, не надо себя насиловать, ущемлять, смывать защитный слой, за года он стал 2 иммунитетом. Вот!
Хоть один здравомыслящий человек нашёлся!
ЛолитаНеРазлита• 11 февраля 2024
Коли живу та працюю у Києві, два рази на день, у Львові раз, бо від цієї води тупо злазить шкіра.
Барабасиха• 11 февраля 2024
Ответ дляЗакусенец
для подмывания есть чудо БИДЕ, а подмышки в раковине могу помыть после того как лицо умою и зубы почищу.
А ноги теж в раковині?
Витворунка• 11 февраля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Може ваш чоловік відчуває від вас не дуже приємний запах?
Теж так подумала. Може краще запитати напряму в нього?
Витворунка• 11 февраля 2024
Ответ дляТріль!
жесть)
В чому ви бачите жесть? В наявності біде? Так то дуже зручна штука,спробуйте)
Тріль!• 12 февраля 2024
Ответ дляВитворунка
в тому, що люди приймають душ раз в три дні
маючи умови для цього. Якось же спромоглись навіть встановити біде))
Ось це жесть!
Блакитна устриця• 12 февраля 2024
Увечері миюся повністю, зранку тільки підмиваюся. Волосся мию зранку через день