Distel• 12 февраля 2024

В Німеччині вбили українську дитину

На укрправді сьогодні прочитала новину про вбивство хлопця.
Але на диво не можу знайти жодної інформації на німецькомовних сайтах поки
https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/12/7441417/
Елена - 79• 12 февраля 2024
Ответ дляDistel
Куди повертатись? У війну? Дякую
Да. Мы живём вообще не выезжая, и ничего. Дети учатся, люди работают.

Playland• 12 февраля 2024
Ответ дляанна 1986
Потрібно розуміти,що поляки ніколи не були нам братами,і завжди ставлять національні інтереси вищі за гарні відносини.
я це особисто знаю з дитинства - бабуся з дідусем родом з Волині і розповідали всі моменти зневажливого ставлення поляків до етнічних українців
автор Distel • 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
От все так погано в Німеччині, тільки гроші які вона платить хороші, да? Ви тут ніхто, вас, як і мене, як в ще мільйон українців, тут прийняли по доброті душевній. Це не наша країна, не наша поліція, не наші співгромадяни. У нас немає ніякого права, ні за законом, ні по факту, ні по совісті, щось від них вимагати. Ніхто нікого тут силою не тримає
Це тільки ваша думка.
Німці путіна кружили, північні потоки будували, на Крим очі закрили.
Зараз допомоги з них як з козла молока - зброю цідять по ложці.
Ракети Таурус не дали.
Скоро ще 10 млн українців приїде, будуть рєпу слухати, що робить.
kuskus• 12 февраля 2024
Ответ дляанна 1986
Правду кажете, я взагалі дуже здивувалась, коли вони так стали нам допомагати, але тоді будь-яка допомога була конче необхідна, проте час все розставляє по місцях
tarveldy• 12 февраля 2024
Ответ дляDistel
Нещодавно в нашого знайомого була ситуація. Приїхали в супермаркет, жінка з дочкою пішли в магазин, він лишився в машині. Поряд припаркувалося авто - вийшов дід років 80 і ключем прямо вздовж всіх дверей автівки знайомо пройшовся. Той вискочив - навіщо ти це зробив. Німець перелякалася, почав щось блеяти. Знайомий його типу присоромив і відпустив. Я б засудила того діда по самі помідори.
Але в наших громадян оця меншовартість - ну Німеччина ж нам так помагає і т.д.
Якби німці з руськими хороводи не водили, то і війни б в нас не було можливо.
Отут 100%
AnnaOst• 12 февраля 2024
Ответ дляDistel
Це тільки ваша думка.
Ракети Таурус не дали.
А пособіє від німців не жме при цьому?) От що за мазохізм жити серед людей які такі погані з усіх боків?
Pole• 12 февраля 2024
Ответ дляPlayland
Це жах, але чому величезна кількість українців в Польщі мовчки спостерігають?
Вантажоперевезення на ринку самої Польщі - більшість саме українців.
Чому в знак протесту не зупинити фури?
Бо пофіг - їх це не стосується

Ну а тут ще хтось купує щось польського виробництвах? Я принципово ні і давно
Так, купують, аж гай шумить!
Через тему сінсеї з резьорвдами.
Krisell• 12 февраля 2024
Арабы ненавидят украинцев
Yuljwa• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
От нажаль чорна невдячність і думка що всі кругом от ці самі і одні ми д´артаньяни, наша національна риса.
І ще раз:немає ніякої достовірної інформації про те, хто і чому вбив
А многие, наоборот, сильно выслуживаются и прямо пресмыкаются.

Pole• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Краще б вони зброю надали, а не пособія...
Yuljwa• 12 февраля 2024
Ответ дляDistel
Це тільки ваша думка.
Ракети Таурус не дали.
Так они закрывают свои демографические проблемы белыми христианами, преимущественно молодыми и с детьми. Это таки получше, чем сирийцы.
У них самих средний возраст населения под 48 лет и растет.
Как наивно считать их благодетелями.
Pole• 12 февраля 2024
Ответ дляYuljwa
Как наивно считать их благодетелями.
Я вже давно писала- Європа фактично купила наше населення за пособія.
liss• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Господи, хтось підрізав на вулиці двох молодих українських хлопців. Немає ніяких подробиць. Тут вже несеться про хєрову Європу, Захід, Німеччину. А потім ці ж люди розказують що виїхавші їх вчать життю, пасуться в темах про обстріли, хочуть щоб війна продовжувалася. Ви на себе подивіться. Що ви обсмокткєте?
Куча подробностей, поехали ребята за кроссовками зацепились про Украину , двоих зарезали наших , одного насмерть , второй реанимация . В Европе много хорошего но много и не коренного населения пригретого в тех краях .
liss• 12 февраля 2024
Ответ дляЕлена - 79
Ну это не ничего ((( это на самом деле ужасно , жить в таких условиях.
uma• 12 февраля 2024
Что тут обсуждать. Горе горькое у родителей.
Lusik 26• 12 февраля 2024
Ответ дляKrisell
Арабы ненавидят украинцев
Араби ненавидять взагалі всіх невірних/немусульман - цей народ ніколи ніколи не асимілюється в Європі, замість того щоб розвиватись/навчатись/ставати цивілізованими вони несуть із собою те все середньовіччя.
Lizavel• 12 февраля 2024
Ответ дляDistel
Це тільки ваша думка.
Ракети Таурус не дали.
Такая плохая Германия, но вас оттуда метлой не выгнать)))
Нормально Германия помогает Украине, вам же пособия даёт?
Teti9• 12 февраля 2024
Ответ дляDistel
Дивно,то потрібно було на його очах ключем по його машині пройтися...
Апель-синка• 12 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Вчора в темі, неважливо, що автор виявилась тролем, більшість так захищала життя закордоном, а по факту там реально купа проблем. Я не впевнена, що інформація щодо мотиву вбивства відповідає дійсності, але якщо так- то це лютий треш.
Так це не закордон винен, а ці придуркуваті араби з їх ’вбий невірного!’.
Вони в будь-якому місці таке творять.

coch100• 12 февраля 2024
Ответ дляOdilie
Носятся с ними, как с писанной торбой. Там процентов 80 арабов в Европе можно упаковать и депортировать. Без ущерба для экономики.
Бунта боятся, пустили в страну, а теперь не знают как ими управлять.
Allisa_best• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Написано, що хлопці крикнул щось про Україну і араби їх за Це порізали
Playland• 12 февраля 2024
Ответ дляcoch100
Тим більше, що вони з такими ж паспортами як і корінні німці. Спробуй їх зачепити, ООН буде волати про дискримінацію
lekon-lekon• 12 февраля 2024
Ответ дляMs. Wonka
Читала, что убил араб. Ужасная история.
Вообще, до хренищи арабов дроч@т в экстазе на пуйло. Типа, ставит Америку раком и делает, что хочет.
Питання чого ті араби не в рабсію поїхали, а в погану Європу
lekon-lekon• 12 февраля 2024
Ответ дляDistel
Поліція тут справді недолуга і непрофесійна.
Та і навіщо напрягатися заради українців. От реальне ставлення держави Польща: вмирати у боях з рашистами дозволено, а от товари продавати - ні, бо бідні та нещасні поляки. Коли Україна буде в ЄС, то поляки будуть стріляти в усі українські фури чи як? Вже настала пора звертатись до суду про порушення правил торгівлі, і так вже багато часу спостерігали цей цирк.
lekon-lekon• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Що значить немає права знаходиться в Німеччині? Права надані самою Німеччиною, всі українці знаходяться на законних підставах і у них також є права на безпечне перебування.
Pole• 12 февраля 2024
Ответ дляliss
То лі дєло в Германії на пособії! Коли тебе в будь-який момент може підрізати будь-який араб, бо ти йому не сподобалася чи не так на нього глянула.
Zvezdochkina• 12 февраля 2024
В Швеции мой старший (было 13, почти 14)
Типа подрался с мелкий арабом одним в школе. На самом деле тот с другими одноклассниками первый начал приставать к одному моему ребенку (сидел в коридоре школы).
Мой ударил его один раз (сын большой, но драться не умеет).
Учителя увидели, поговорили. Типа разрулили ситуацию. Думали конфликт исчерпан.

А когда мой ребенок шел домой - этот мелкий позвал какого-то взрослого (лет 19-20) и они вдвоем напали на моего сына. Прямо на улице. Повалили на землю и били.
Потом школе было важно узнать бил ли именно их ученик. Или бил взрослый. А они видимо разбираются в законах. Малой только кричал и пнул один раз ногой лежащего сына. Бил по лицу это взрослый (который по размеру меньше моего, но старше и явно умеет драться)

Полиции мы сообщили, но они ничего не сделала. Или нас забыли сказать.
К этому мелкому приставили специального учителя. Он ходит во время учебного процесса с ним постоянно.
(Потому что это не первый раз у него).

У моего все синяки сошли. Первое время он пешком не ходил (я возила), сейчас зима - я всех детей вожу на машине. Весной посмотрим.
Pole• 12 февраля 2024
Ответ дляTeti9
+100
Я б відпустила, попередньо дізнавшись, яка машина- його.
Zvezdochkina• 12 февраля 2024
И добавлю в тему выше.
Мы не на пособии. Мой муж работает с того момента как мы уехали. Нам пособие платили только в марте 2022.
Дальше - детей у нас 4. По этому муж уехал законно :))
lekon-lekon• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Ох у вас і в голові намішано. Українці втікали від війни, щоб в Німеччині їх вбивали з тезою ’ашотакова’ сидіти і не гавкають? Треба сказати, що від цих біженців багато страждає самих європейців, не тільки українці. І ще невідомо як ця проблема в майбутньому проявить.