Distel• 12 февраля 2024

В Німеччині вбили українську дитину

На укрправді сьогодні прочитала новину про вбивство хлопця.
Але на диво не можу знайти жодної інформації на німецькомовних сайтах поки
https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/12/7441417/
Mary_MMS• 12 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Не возможно. Абсолютно) никак.
Це вам так хочеться.

Inna_ya_krasivaya• 12 февраля 2024
Ответ дляIrman
Я тут не стільки про ненависть до когось, а про те, що Україна ніяк не вивчить той урок, що спиратись перш за все треба на себе, на свій народ і свої ресурси, підтримувати єдність всередині країни, захищати перш за все свої інтереси, а не «дружити» з кимось. А історично вже вкотре виходить, що на тлі суспільних розколів, різних іпсо, розкрадань влади і відсутності ресурсів всередині країни влада змушена шукати підтримку ззовні і ті, хто ще недавно здавались «друзями» через певний час стають «ворогами»
Украина должна была оборвать все связи с парашей еще 100 лет назад
никаких русских школ и языка
никаких книг музыки и тп
визы ввести и так далее. то что делают что нормальные страны которые не хотят русского мира у себя
Олечка79• 12 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Бедная. Отсутствие эмпатии не так часто бывает, но у вас прям бинго
Кто попер? пенсионеры из зоны боевых действий. Мариупольцы. Люди из мест где дома разрушены. Женщины с детьми.
Интересно чего они туда поперли то...
Ой точно , все забываю в блок вот это поставить
Will_Be...• 12 февраля 2024
Ну, менталитет арабов ни для кого не был неожиданным, они такими уже рождаются, но я не понимаю другого - в той же Германии сотни тысяч украинцев, неужели нельзя сплотиться, хотя бы для того, что бы давать отпор вот таким?

Я не выезжала, живу в своем криминальном (по мнению большинства) Кривом Роге, так, вот, именно здесь видела сплоченность в таких ситуациях - в одном районе кучкуются цыгане, в другом азербайджанцы, и когда те, или другие начинают переходить черту им дают жесткий отпор - с драками и погромами, вылавливанием особо борзых и показательным наказанием. Отсталые народы понимают только силу. Почему то же самое нельзя делать там? Это не толерантно, да? Так, в Европе кто первый начал кричать ’Убивают!’ тот и жертва
Татьяна_М5• 12 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
ну да. Так и говорит путин. в савецкам союзе все были жителями савецкава союза. не было украинцев. так что все вопросы к русне. Не зволикайте, пишите им как они должны за Афганистан
Ну подождите, а вы как говорите? Так же, как и Путин? Тоесть тоже считаете, что украинцев не было и поэтому украинцы никому ничего не должны?
kryasanchik• 12 февраля 2024
Ответ дляНочка_темная
Мало того, вони там ще ріжуть покришки нашим авто, палять покришки та викидають землю і покришки на дорогу, щоб шлях наші не переїхали.
Читала і аж гидко так на душі, це ж просто піпець.
А щоб наші взяли якусь польську машину та викинули нахрін з неї чаї їхні та сири, в болото чи на ті палаючі покришки, уявляю скільки б воні було з боку поляків типу як так можна, ще й компенсувати збитки змусили б.А наше псувати-нормально, можна.І поліція просто стоїть і дивиться
Теж так думаю, бідна Україна, іноді думаю за що це все нам? Нікому ми не потрібні, ні владі нашій, ні іншим країнам, проводять екперимент і під лупою розглядають
kuskus• 12 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Inna_ya_krasivaya• 12 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
в савецком союзе, пишу третий раз - ничего не должны. приемником совка является параша - пишите им и жалуйтесь
Татьяна_М5• 12 февраля 2024
Ответ дляMary_MMS
Це вам так хочеться.
Таково международное право! Образовывайтесь. А то как-то совсем странно выглядит, когда взрослый человек всерьёз говорит о том, что кому-либо могут анулировать гражданство👩🏻‍🎓.

Mary_MMS• 12 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Она типу українка але топить хза узьких завжди завуальовано.
От і в цій темі, ні краплі емпатії. Пох. їй на те що вбили українську дитину. Що араби нападають, це її не болить. Болить що українці на пособіяз сидять.
Точно з якимись сущностями люди, ( це я тему Гури. почитала перед цим)
MALINA_M• 12 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Вчора в темі, неважливо, що автор виявилась тролем, більшість так захищала життя закордоном, а по факту там реально купа проблем. Я не впевнена, що інформація щодо мотиву вбивства відповідає дійсності, але якщо так- то це лютий треш.
Біженці з мусульманських країн щє по приїзду в Німеччину робили страшні речі. Вони також нападали на робітників державних установ, які їх обслуговували. На школярів, підлітків і т.д. У них вже є свої спільноти, цілі компанії і клани. Вони гуртуються і роблять протиправні дії. Навіть у гуртожитках, де живуть наші українці поряд з ними. Вони можуть легко обмовити наших і при цьому в них купа свідків зі своїх співвітчизників. Вони виживають тих, хто їм не подобається. В школах, на курсах також. Вони обіграють все так, ніби вони «жертви», а їх хотять принизити. Щє вони обурені тим, що українцям багато привілегій одразу дали, в тому числі право на роботу одразу, прирівняли по статусу до людей з німецьким громадянством, які втратили роботу. Це дуже складна і довга тема і можно щє довго розповідати. Але, нажаль, дуже важко з ними уживатися. Вони ненавидять нас. Це правда
Inna_ya_krasivaya• 12 февраля 2024
Ответ дляMary_MMS
да, я ее помню по другим темам.
Татьяна_М5• 12 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
mamaМия• 12 февраля 2024
Ответ дляDistel
Нещодавно в нашого знайомого була ситуація. Приїхали в супермаркет, жінка з дочкою пішли в магазин, він лишився в машині. Поряд припаркувалося авто - вийшов дід років 80 і ключем прямо вздовж всіх дверей автівки знайомо пройшовся. Той вискочив - навіщо ти це зробив. Німець перелякалася, почав щось блеяти. Знайомий його типу присоромив і відпустив. Я б засудила того діда по самі помідори.
Але в наших громадян оця меншовартість - ну Німеччина ж нам так помагає і т.д.
Якби німці з руськими хороводи не водили, то і війни б в нас не було можливо.
То наші перелякані, за себе постояти не можуть, бо невідомо яким чином мужик виїхав-сидить тепер трясеться, мову ніхто не знає, тому як поліції це розповідати. Ну і комплекси, що типу гроші отримують. А насправді треба за себе боротися. Як на початку війни на нашу дівчину в Швеції якась руzка бабка напала, ту бабусю спровадили на рашу дуууже швидко.
Mary_MMS• 12 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Не нервуйте. Ось в Німеччині вашій горячо любімій якраз і ведеться розмова депортацій в тому числі таких як ви . А за ними і інші держави потягнуть цей наратив. Так що трошки читайте новини, а то на уборках відробили і зразу сюди. Ви не тільки на совєтчиці обсирайте українців.
LudaSHS• 12 февраля 2024
Вообще пуйло запустил цепочку. Если не б он, этот мальчик выступал бы тут за нашу украинскую сборную, ездил бы на чемпионаты, война
А теперь война

И если б не пуйло, может те арабы не были так накручены всем этим, не знаю. Запущена цепочка мировых событий. Тероризм поднимет голову(
Цивилизованные демократии слабы.
Pole• 12 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Як зручно згадувати про міжнародне право, тільки коли це вигідно)
Amalpi• 12 февраля 2024
Ответ дляDistel
Неповноцінність
AnnaOst• 12 февраля 2024
Ответ дляPole
Краще б вони зброю надали, а не пособія...
А не надають?

Pole• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
А не надають?
Якби зекономили на пособіях- надали би більше.
lekon-lekon• 12 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Не українці, а радянський союз. Хай Афганістан звертається по відшкодування до рабсії, вони ж наче дружбанять, то домовляться
Will_Be...• 12 февраля 2024
Ответ дляMALINA_M
Не реально ужиться с тем. кто ненавидит тебя и не хочет уживаться с тобой рядом. Но, в целом, это и не обязательно. Я не понимаю другого - почему наши молча это глотают? Наших там много, и неплохо было бы объединиться. Прав у нас не меньше, чем у них, но к правам прилагаются ещё и ум со смекалкой, а не только животная злость. Почему этого не делают, почему каждый сам за себя, и нет поддержки от своих? На самом деле, страшно именно это, а не арабы, как таковые.
Татьяна_М5• 12 февраля 2024
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
AnnaOst• 12 февраля 2024
Ответ дляYuljwa
А многие, наоборот, сильно выслуживаются и прямо пресмыкаются.
Та всякі є люди, ми ж про цю конкретну тему. Автор пренесла неперевірену інформацію. Джерела це повідомлення соц.мереж. насправді невідомо хто напав, чому напав. Ну то таке. В коментарях почалося про те, яка погана Європа.
AnnaOst• 12 февраля 2024
Ответ дляliss
Куча подробностей, поехали ребята за кроссовками зацепились про Украину , двоих зарезали наших , одного насмерть , второй реанимация . В Европе много хорошего но много и не коренного населения пригретого в тех краях .
Можете будь ласка дати посилання
lekon-lekon• 12 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
я знаю что на втором месте. Меня прям кумарит когда начинают что Германия должна и как она не помогает. Она тех беженцев, наших людей, вылизывает и колыхает.

Их соц сети да, знаю. Я их терпеть не могла всегда, у меня вообще аллергия на необразованных и тупых агрессивных людей. Но нельзя винить в этом немцев, это Меркель подруга путина это все устроила и приютила их. Немцы после второй мировой слишком добры и толерантны
Вони не просто допомагають, а борються із своєю демографічною кризою, не треба так вже робити святих з німців, у всіх свої інтереси
Pole• 12 февраля 2024
Ответ дляWill_Be...
Наших багато, але в основному жінок з дітьми, на відміну від їхніх кланів з купою чоловіків і хлопців, які з дитинства готові вбивати невірних.
AnnaOst• 12 февраля 2024
Ответ дляAllisa_best
Написано, що хлопці крикнул щось про Україну і араби їх за Це порізали
Де написано? Дайте будь ласка посилання.
Will_Be...• 12 февраля 2024
Ответ дляPole
Наши женщины дадут фору любому мужчине, особенно, жительницы сел, как физически, так и психологически. Особенно, если их много. Но, даже и не пытаются, предпочитая оставаться жертвами. Почему??? Почему не пытаются отстоять себя и своих детей?
kuskus• 12 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
В тому неповага, що ви сама приїхали з України до Італії, отримали італійське громадянство, і чомусь просиджуєте тут свій час з такими ненависними вам українцями, замість того, що б інтегруватися в європейське суспільство і гордо нести його цінності. Але ж ні, видно не все так чудово в вашому житті, що ви тут щодня самостверджуєтесь за наш рахунок. Що? Не пускають вас італійці в свій світ, доводиться проводити найкращі роки в цьому?😂