Distel• 12 февраля 2024

В Німеччині вбили українську дитину

На укрправді сьогодні прочитала новину про вбивство хлопця.
Але на диво не можу знайти жодної інформації на німецькомовних сайтах поки
https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/12/7441417/
На Краю• 12 февраля 2024
Ответ дляKrisell
Арабы ненавидят украинцев
Факт. Ощутила на себе

LudaSHS• 12 февраля 2024
Друга дитина хух

У Німеччині затримали вбивцю українського баскетболіста, – речник МЗС України Ніколенко.

Стан другого, пораненого хлопця, нашого громадянина стабільний, загроз його життю немає.
Zvezdochkina• 12 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
А житло арендуєте самі чи надають? Дякую. Просто цікаво як там
Вот именно квартиру дают.
Точнее так: нам дали в маленьком городке, муж тут же быстро нашел работу.
И вот мы живем.

Тем кто работает надо платить за квартиру.
Но! Так как зарплата мужа = минимальный прожиточный минимум на взрослого + 4 ребенка - мы отбили эту оплату.
Нам приходил счет. Но я писала письма в миграционку, с выдержками из документами и ведомостями по зп мужа.
И нам пришло письмо, что да. Оплату отменяем. Но вы каждый месяц присылайте зарплату мужа.
Если она станет хоть на 500 крон (50 евро) больше, чем прожиточный минимум - то скажут платить 4200 крон (420 евро приблизительно) :))

Всем шведам (и тем кто имеет персональный номер) платят детское пособие например (до 18 лет ребенка). Я так понимаю как в Польше нашим тоже платят.
Но так как у украинцев нет этого персонального номера - то украинцам не платят детские деньги.
То есть мой муж платит налоги как все шведы (достаточно высокие), но никаких выплат нам не положено.
Общалась со шведкой одной (младший прибил палец дверью сильно -ездили в больницу, и она с младшим). Она 3 раза меня переспросила как это Не платят??? А как вы живете???
Короче она сошлась во мнении, что нас было бы выгоднее получать детское пособие и самим снимать квартиру :)) Но так невозможно по законам.
Я очень благодарна за любую помощь и возможность быть в безопасности. Мы ни на что не претендуем. (Не говорим что нас ущемляют:))
Но муж расстраивается - из за отсутствия этого персонального номера он своей зарплатной картой не может покупать в интернет-магазинах и оформить клубные карточки в магазинах (типа Икеи, строительном и тд)
Дева Мария• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Не хватає розуму не переходити на особисті ? Тригерить ?
На Краю• 12 февраля 2024
Ответ дляcoch100
Бунта боятся, пустили в страну, а теперь не знают как ими управлять.
Выгнать к уям! Было бы желание. Бунта они боятся ага
На Краю• 12 февраля 2024
Ответ дляLusik 26
Араби ненавидять взагалі всіх невірних/немусульман - цей народ ніколи ніколи не асимілюється в Європі, замість того щоб розвиватись/навчатись/ставати цивілізованими вони несуть із собою те все середньовіччя.
Так и есть. Дикари
Angel-Tereza• 12 февраля 2024
Ответ дляТанюша
В майстер робити заголовки
а що не так з заголовком?
LudaSHS• 12 февраля 2024
Ответ дляКиев_Елена
+1. В Украине тоже такое происходит и чаще к сожалению(
Преступность она везде, я писала в обобщено , мотивы могут быть разные
Кто с ножиком бродит и кидается на людей, то преступник, а про арабов в Германии мы наслышаны.
На Краю• 12 февраля 2024
Ответ дляZvezdochkina
В Швеции мой старший (было 13, почти 14)
Типа подрался с мелкий арабом одним в школе. На самом деле тот с другими одноклассниками первый начал приставать к одному моему ребенку (сидел в коридоре школы).
Мой ударил его один раз (сын большой, но драться не умеет).
Учителя увидели, поговорили. Типа разрулили ситуацию. Думали конфликт исчерпан.

А когда мой ребенок шел домой - этот мелкий позвал какого-то взрослого (лет 19-20) и они вдвоем напали на моего сына. Прямо на улице. Повалили на землю и били.
Потом школе было важно узнать бил ли именно их ученик. Или бил взрослый. А они видимо разбираются в законах. Малой только кричал и пнул один раз ногой лежащего сына. Бил по лицу это взрослый (который по размеру меньше моего, но старше и явно умеет драться)

Полиции мы сообщили, но они ничего не сделала. Или нас забыли сказать.
К этому мелкому приставили специального учителя. Он ходит во время учебного процесса с ним постоянно.
(Потому что это не первый раз у него).

У моего все синяки сошли. Первое время он пешком не ходил (я возила), сейчас зима - я всех детей вожу на машине. Весной посмотрим.
Ну а побои сняли? Как так бил взрослый ребёнка и это осталось безнаказанным? Вообще треш

Falcon82• 12 февраля 2024
Ответ дляZvezdochkina
Вот именно квартиру дают.
И вот мы живем.

Була тема на днях про Швецію. Ніби уряд планує дати ці номери всім українцям, які більше року в Швеції. Я знаю, що там не має такого соціалу і близько як Німеччина чи Швейцарія. Тримайтесь!
Falcon82• 12 февраля 2024
Ответ дляНа Краю
Так и есть. Дикари
Я б так не узагальнювала. Араби на соціалі в Європі і араби в Перській Затоці, то дві великі різниці.
На Краю• 12 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Не знаю разницы между ними, возможно. Пишу о тех кто в Европе.
Trink• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Ще раз: ніхто не знає що сталося насправді. Далі мої спостереження, не претендую на істину. Зараз в німецькому суспільстві є дві сили, які дуже прохолодно ставляться до допомоги Україні. Це неоконсервптори АдН (не будемо називати їх неофашистами, там дуже різношерсні політики і виборці) і ліві різні. Перші говорять що Німеччина в її інтереси понад усе, насрати що Путін вбиває українців поки він продає дешевий газ, і якщо вже хтось має працювати в німецьких займає, то краще білі українські біженці ніж араби. В ліваки, автори цієї от політики мультикультуралвзму, які відкрили кордони для арабів. Вони говорять що воювати за мир це приблизно те саме що трахатися за незацманість. Ясно що вони далекі від розуміння реальності і того що таке Росія і це наївний погляд. Ліві налаштовані щодо допомоги Україні менш негативно ніж крайні праві. От давайте ми зараз дамо привід говорити про те, що українці таки і правда фашисти, нацисти як говорять про нас росіяни.
еще читала информацию, что это были мигранты точно, скорее всего палестинцы
Falcon82• 12 февраля 2024
Ответ дляНа Краю
Ну просто для інформації. Жодна країна Перської Затоки не дала прихисток біженцям мусульманам із Іраку, Сирії, Палестини і т.д. Тому там порядок і все дуже добре з криміналом (точніше він достатньо на низькому рівні)
Trink• 12 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
А що змінить національність вбивці і мотиви? Просто цікава логіка розвитку подій
они же толерасты, расизм все дела, поэтому и информации мало, прикрывать будут, чтобы не осудили за расизм
Nikol-9a2f• 12 февраля 2024
Ответ дляGirlSuper
А де ж це відео було , арабчуку не сподобались жінки на зупинці і він почав їх бити.
Ну затримали його і нічого ….
А коли 15 річну дівчинку німкеню зґвалтували 9 мігрантів, то там не те що нічого, там суд виразив жалість, мов, що групове згвалтування могло бути їх способом «висловити розчарування» через «важкий міграційний досвід🤦🏻‍♀️
На Краю• 12 февраля 2024
Ответ дляZvezdochkina
Вот именно квартиру дают.
И вот мы живем.

А кем работает ваш муж? Тяжело конечно с минималкой.
Перши номера поговаривают будут к осени давать. Но то только разговоры
Falcon82• 12 февраля 2024
Ответ дляNikol-9a2f
Щойно прочитала про цей випадок. Дійсно маразм на грані абсурду
На Краю• 12 февраля 2024
Ответ дляNikol-9a2f
И тут я о.ренела. Они там совсем уже с ума свихнулись? Рукалицо мой шок в шоке

TAM-rico• 12 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Вчора в темі, неважливо, що автор виявилась тролем, більшість так захищала життя закордоном, а по факту там реально купа проблем. Я не впевнена, що інформація щодо мотиву вбивства відповідає дійсності, але якщо так- то це лютий треш.
Я думаю,що мотив вбивства є правдою. Донька та її друзі неодноразово стикалися із агресією з боку арабів. Якби до них були використовували більш серйозні покарання, то такого би не було
Я маю на увазі, коли дізнаються, що діти з України, то починається булінг або агресія
Contento• 12 февраля 2024
Ответ дляkuskus
А в Украине этих проблем нет ? Если почитать нашу криминальную хронику, то гораздо больше людей убивают и преступность в Украине высока. А в Европе хотя бы войны нет и шансов выжить в разы больше, даже несмотря на такие случаи как этот.
автор Distel • 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Та всякі є люди, ми ж про цю конкретну тему. Автор пренесла неперевірену інформацію. Джерела це повідомлення соц.мереж. насправді невідомо хто напав, чому напав. Ну то таке. В коментарях почалося про те, яка погана Європа.
Що значить автор принесла неправдиву інформацію???
Укрправда перша написала, зараз уже а усіх німецьких газетах пишуть.
Аби щось ляпнути.
Mangoskin• 12 февраля 2024
Они и местных там насилуют и убивают и всё замалчивают , в основном , поэтому я ни в ЕС , ни в США не хочу . В Украине у нас было лучше всего .
In limbo• 12 февраля 2024
Ответ дляПавела
Щось вас останнім часом заносить не туди.
Її давно вже занесло. Малороси з комплексом меншовартості може хіба трішки кращі за кацапів, колаборантів.
Nikol-9a2f• 12 февраля 2024
Ответ дляZvezdochkina

(Потому что это не первый раз у него).

Знайома, яка зараз в Швеції не могла натішитися, як в цій країні все працює на захист дітей. Не дай Боже побиття дитини… А тут серед білого дня дорослий араб побив дитину і поліція нічого?
lekon-lekon• 12 февраля 2024
Ответ дляKateSavch
Ніхто нікому не потрібен в усьому світі. Досить вже мати таку ниючу інфантильну позицію. Кожна країна і кожен народ барахтаються і розвиваються в світі самостійно. Бувають союзники часами, буває підтримка. Ті ж поляки в 2022, в самий складний час, надали нам велику допомогу та підтримку . Не нийте.
От вірно кажете, тому треба звертатись до судів, без всяких емоцій, а суд вирішить хто прав.
laska_vo• 12 февраля 2024
Ответ дляZvezdochkina
Нет. В Швеции если работаешь - не платят вообще
(А так в целом пособие маленькое. На детей 90-150 евро, на взрослого 180.)

Как только муж пошел работать - карту пособия сразу заблокировали и пришли милые письма Каждому из детей:
Твой опекун имеет финансы, по этому он должен тебя обеспечивать. Миграционное агентство делает все в интересах ребенка.
:))

У мужа не большая зарплата. Но больше, чем было бы пособие. Поэтому мы не жалуемся. Экономим. Главное безопасность.
Я подумала, що ви в Німеччині. То там хороші виплати на дітей.
AnnaOst• 12 февраля 2024
https://www.t-online.de/nachrichten/panorama/krimi...
..Підозрювані заарештовані

У штаб-квартирі поліції Ессена створено відділ з розслідування вбивствa. Підозрюваними є двоє хлопців, 14 і 15 років, з Гельзенкірхена і Херне. Спочатку вони були заарештовані. Однак 14-річний німець з грецьким корінням був звільнений з-під варти, оскільки підозри проти нього не підтвердилися.

15-річний німець з турецьким корінням був взятий під варту в терміновому порядку за підозрою у ненавмисному вбивстві, повідомили в понеділок поліція і прокуратура міста Ессен. Він вже відомий поліції як злісний злочинець.

За даними поліції, Єрмакова і Козаченка супроводжували 14-річний сирійський хлопчик з Гельзенкірхена і 13-річний німець з ліванським корінням з Оберхаузена. Ці двоє молодих людей також отримали серйозні поранення. За словами поліції, напад не був політично мотивованим.
AnnaOst• 12 февраля 2024
Вбивця німець з турецьким корінням, разом з нашими хлопцями були якраз сірієць і ліванець, яких також серйозно поранили
Люди, давайте трошки опановувати свою ксенофобію, бо то не ок
Пиона• 12 февраля 2024
А я давно знала, що Меркель попутінська с..ка такою мігрантсьою політику зробила велике лихо у Європі і це тільки початок. Тому своїх дітей 17 річних підлітків , я нізащо туди не повезу. Тільки не в Європу. Не через рік, так через років 10 , коли ці араби розплодяться і повиростають буде для християнських людей лихо. Краще бути тут, в Україні, зі своїм сильним народом. Краще мати шанс на життя тут зі зброєю в руках ніж там загинути від ножа дикого араба. Ми тут повинні гуртуватися і підтримувати один одного. Тільки разом ми сила. І до речі, мене дивувало, коли на початку війни я виїхала з дітьми до Туреччини, чому так мало людей виходять на мітинги. А потім зрозуміла, бо такі виїхали. У них хата скраю. Ті, хто в Німеччині, сидять там заради грошей. Тому що, давайте правду, якщо це не прифронтові міста, то в Україну давно вже можна було б повернутися. Не треба писати про безпеку. Немає її в Європі вже.