Пьяная вишня• 12 февраля 2024
Можно ли вернуть диван в магазин?
Купила вчера диван гаррет константа. В епіцентрі. Привезли домой а он какойто огромный и не становится куда надо.
Теперь думаю вернуть.
Пьяная вишня
• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Можна звичайно
Диван можно? Це Ви точно знаете? Диван не бракованный
ПриснитсяЖЕ• 12 февраля 2024
Ответ дляГомосноб
А Ви заміри не робили перед покупкою? Дивно
Может и делали... Но советчицы не дружат с рулеткой и линейкой)
Пьяная вишня
• 12 февраля 2024
Ответ дляГомосноб
Так, не міряла. Я дозволяю собі помилятися
ПриснитсяЖЕ• 12 февраля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Можно. Позвоните и объясните ситуацию
КокошинЭль• 12 февраля 2024
Можна. Подруга повертала, бо був низький і спати не зручно. Але нерви помотали знатно поки забрали
Экспертиза• 12 февраля 2024
Можно, для этого надо написать заявление на возврат, самое главное чтобы у Вас был сохранен товарный чек на диван, а процедура возврата происходит при помощи документа, удостоверяющего личность.
Дай подивлюся• 12 февраля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Якщо не під замовленння роблено то чому ні?
Пьяная вишня
• 12 февраля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Дякую. Це в епіцентрі було?
Бешене сарі• 12 февраля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Можно. Но доставка на возврат за ваш счёт.
Love_Love_Love_• 12 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Ну так это ж Советчица покупала. Без замеров,без.раздумий...
Господи, як хотіла так і купувала, вам то шо? Запитали чи можна повернути, маєте що по суті сказати?
Пьяная вишня
• 12 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Зачетний стьоб
Пьяная вишня
• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую
Пьяная вишня
• 12 февраля 2024
Ответ дляБешене сарі
Дякую.
Пьяная вишня
• 12 февраля 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ні не під замовлення.
Мая твая не панимать• 12 февраля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Дозволяєте собі робити лишній геморой з катанням дивану туда сюда і оформленням повернення 👌🏻😂
AmazingLady• 12 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А я говорила что мне что то не так? Из песни слов не выкинешь. Вы мне кто такая чтоб допросы устраивать
заварний look• 12 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Муж ніразрішил
Пьяная вишня
• 12 февраля 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Він виявився твердим спати. Але я думала, що це не може бути причиною повернення. П чому я так думала - не знаю. Тому написала про розмір. Але розмір - вийшло глупіше)
КокошинЭль• 12 февраля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Дякую. Це в епіцентрі було?
Точно ні. Не знаю де саме.
Пьяная вишня
• 12 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Давайте не кусаються. Все ок
ПриснитсяЖЕ• 12 февраля 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Жіночка має час, має натхнення. В взагалі, вона ж дєвочка, може помилятися
Бешене сарі• 12 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Пьяная вишня
• 12 февраля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Це точно. Був в мене гарний настрій і 20 000 в кишені. Я купила)) але я вище написала, що причина головна не в розмірі, а в твердості
Пьяная вишня
• 12 февраля 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Я в декреті, багато часу. Чому ні?
заварний look• 12 февраля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Давайте не кусаються. Все ок
В епіцентрі не можна повернути алкоголь, ліки і подарункові сертифікати. Решта товару можна, якщо збережені всі умови повернення, чеки, цілісність товару і т.д
Пьяная вишня
• 12 февраля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Дякую