Мишка-шалунишка• 12 февраля 2024
Грип А
Скажіть, зараз епідемія грипу, хто хворів, в кого підтверджений вірус? Які симптоми, як довго хворіли та чи були ускладнення?
Огірок та Помідорчик• 12 февраля 2024
тато захворів, лежить в олександрівській лікарні, у вірусології. висока температура, кашель, серце. сатурація низька, дихає киснем, 2-стор. запал.легень
ТаЕщеОптимистка• 12 февраля 2024
Переболела вся семья подтвержденный грипп А , осложнения только у младшего было в виде ларенгитотрахеита температура 6 дней держалась . Старший ребенок и муж пару дней высокая температура, у меня тоже 5 дней держалась температура.
Клин_Кляйн• 12 февраля 2024
моя дитина хворіла. єдине і саме страшне, шо її мало не вбило - це температура 41 , на яку не діяли жодні ліки, в жодній дозі і формі. потім від інтоксикації почали погано працювати нирки, почалося зневоднення і на 4 добу пневмонія. вклоняюся в ноги лікарям інфекційної лікарні, які врятували нашу дитину.
ПростоБелка• 12 февраля 2024
Син, моя мама і я. Висока температура, в малого не збиралась нічим, росла до 40.8, 40.2 і тільки тоді починала падати, страшенна ломота. Я почала з першого дня пити натфлу, на третій день і сліду не було.
Клин_Кляйн• 12 февраля 2024
Ответ дляПростоБелка
вперше бачу таку назву озельтамівіру. нас лікували Таміфлю. Але воно те саме
ПростоБелка• 12 февраля 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Мені в аптеці сказали, що це аналог, тільки дешевший. Ну нам допомогли.
Глаза_в_3_карата• 12 февраля 2024
Я болела. Температура поднималась до 38.1 (самая высокая), через 3 дня уже не было (не сбивала). Очень сильно болело все тело, хоть температура и не высокая - но очень сильно морозило (в первый день). Слабость сохранялась неделю. Через неделю дало осложнение на уши.
С первого дня болезни пила тамифлю. Сейчас на антибиотике. Пошел 15 день болезни.
Клин_Кляйн• 12 февраля 2024
Ответ дляПростоБелка
так, воно те саме. діюча речовина однакова. буду знати.
Вредняжка• 12 февраля 2024
Я і двоє дітей підлітків. Температура 40 трималася 4 дні. Ломота дика, втрата свідомості у мене та старшого рази 3. Головний біль адський, нетерпляче наче струмом мізки колошматило. У мене щось було з речовим апаратом- ледь балакала. Короче, повний астрал якийсь. Після пішов бронхіт, довго лікували.
Глаза_в_3_карата• 12 февраля 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Сейчас очень много аналогов - сельтавир, натфлу, агриппа и т.д.
Можу брикнути• 12 февраля 2024
Болели всей семьей, 2 взрослых и ребенок. Очень сильная головная боль, ломота, температура была до 38. Может и росла бы больше, но периодически принимали нурофен+но шпа из-за головной боли.
Врач выписывал ремантадин, Рео и витамины. Температура упала через 3 дня.
У ребенка потом ларинготрахеит - ингаляции.
Вирус очень тяжелый, ковид 2 года назад намного легче перенесли.
Мона_Лиса• 12 февраля 2024
Заболела дочка, сразу высокая температура 39.5. Тест и тамифлю на 2 сутки. Вся семья натфлю по 1 таб. 5 дней. Больше никто не заболел, у дочки Т держалась 3 дня, сбивалась до 38, +сопли еще недели две были
Аноним НаВсеГда• 12 февраля 2024
Ми перехворіли одразу після ковіду. З другого дня почали озельтамівір, то полегшало швидко. Але загальний стан вже 3 тижні не супер( слабкість,в´ялість((
Мишка-шалунишка
• 12 февраля 2024
Дякую за відповіді. Такий страшний цей вірус. Хворіємо третій день, але лікар сказала що противірусні ефективні в перші дні. Зараз не актуально їх приймати.
Ускладнення можливі я так розумію бити по слабким місцям в кого які так?
ЖаннаНеАгузарова• 14 февраля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
По чоловіку бачу, що з першими симптомами противірусне працює відмінно. я хворію (так сильно, ще ніколи не хворіла), прийняла таміфлю на третій день (але це було меньше 48 годин від початеу хвороби), за добу стало значно легше. А у чоловіка тільки стало першити горло, одразу дала таміфлю, от зараз другий день, хвороба не набирає обертів (можливо, це поки).
Takaya_kak_est• 21 февраля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ребенок болеет сейчас температура высокая 5 день(
Добрый день! Как долго у вашего ребёнка была температура, у нас 6 день