Сиамская сороконожка• 12 февраля 2024
Парфуми для дівчинки 12 років
Дівчата, хочу купити дочці парфуми. Але дуже бюджетний варіант. Зайшла в Еву. Але там все таке вонюче із дешевих варіантів. Раніше були Москіно лав. Але зараз на такі бюджет не дозволяє. Можливо підкажете якийсь зовсім бюджетний, але достойний варіант. Хочу на мейкапі замовити
paparaccij• 12 февраля 2024
Та купіть zara. Там багато ароматів, які ідентичні з брендовими. Або беріть на розпив мініатюрки
Сиамская сороконожка
• 12 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Зачем они ей?
Дивне питання. А вам навіщо парфуми?
Сиамская сороконожка
• 12 февраля 2024
Ответ дляpaparaccij
А де ви купуєте зару?
Єдина Країна• 12 февраля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Дивне питання. А вам навіщо парфуми?
Мне не 12 лет
миссДавеча• 12 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Мне не 12 лет
Есть какие-то ограничения для пользования парфюмом?
paparaccij• 12 февраля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
А де ви купуєте зару?
В Zara ) в Чернівцях багато дівчат їздить на закупи в Румунію . Поїздки 1-2рази на тиждень. Якщо що, пишіть мені в особисті повідомлення, дам контакти.
P.S. та і на олх або тут пошукайте
Чудо в декрете• 12 февраля 2024
У моей целая коллекция мистов ВС. Разными пользуется по настроению.
миссДавеча• 12 февраля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Это на месте надо выбирать, у низ много неудачных
Чудо в декрете• 12 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
Pink там все практически легкие, молодежные. Нет тяжелых и приторных.
когдадеЦкие• 12 февраля 2024
Ответ дляАnnеt
почему дурне? у меня духи стоят на полке и моя к ним равнодушна и себе не просит.
я тоже не поняла зачем 12-летке духи так как моя пока не хочет.
А моя в 10 вже залюбки користується, всі вони різні, наші дівчата
когдадеЦкие• 12 февраля 2024
Ответ дляАnnеt
это понятно. её одноклассницы уже с макияжем ходят. я радуюсь, что гигиенической помадой пока ограничиваемся.
но дети растут очень быстро.
Ну добе що не фарбується, бо це якось дивно дитина ще а вже намалювалась, моя дома мейк робить на вулицю ще так слава богу не ходила
Холодная каша• 12 февраля 2024
Ответ дляАnnеt
Моя 14-летка тоже не интересуется парфюмами. Но ведь не все девочки ее возраста такие
Коник-стрибунець• 12 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
Алергени та хімія. Навіщо дитині це незрозуміло.
миссДавеча• 12 февраля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Дезодорантом тоже не пользоваться?
Все вокруг химия и аллергены это индив реакция
Коник-стрибунець• 12 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
Дезодорантом тоже не пользоваться?
Різні категорії. Сенс порівнювати? Без парфума можна обійтись, та й інших не душити. Власне куди дитині його вдягати?