На розмову з вовчиком - санітаром лісу, аби не переставати бути жорстким санітаром сучполітики. Можна уявити, що вовк через угодовство уподібнився б до пса? А істота на двох ногах запросто уподібнюється до московського ворога його язиком, зокрема, наприклад, називаючись альона, альоша, стьопа, маша....Тому пуйло і говорить про нашу з ним історичну спільність, яка і лежить в основі його ментальної війни з Україною. Тому і кінця війни не видно, як і язику замість мови. У війську передусім.
Ответ длямульти1
Порохоботський лайномет знову попереду підбрехачів. Феєричні ідіоти. Просто альони. І нема на то ради. Бачу, що політична смерть порохошобла триває у дуже тяжких конвульсіях. Співчуваю. Чекаю, коли клявзу в СБУ напишете. Поспішайте, раби.
Тю, Ви серйозно?) Я думала це кек.
ппць, як людей поплавило.
К.а.л.и.н.а• 12 февраля 2024
Ответ дляЕкатерина1801
Каша масляная в голове...
Автор, что с вами?
Автор просто цитує Фаріон, це її стиль написання.
Раніше вона мені подобалася, але зараз її несе як добряче схиблену бабку.
Екатерина1801• 12 февраля 2024
Ответ длямульти1
Це цитати Фаріон з її телеграму
А написати це не можна було в темі?
Не всі слідкують і будуть слідкувати за придурошними
Екатерина1801• 12 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Мда, невостребованность не дает филологине покоя? В порнухе бы снялась, чтобы о себе напомнить.
Не берут
Карамелінка• 12 февраля 2024
Это любимая фишка Фарион указывать военным, как надо на передовой украинский учить и умничать в детском саду по поводу имён: ти не Міша, а Михась, а ти не Нікіта, а Микита, а ваші батьки такі-сякі, раз вас так называют.
Coffee is Love• 12 февраля 2024
Можна пояснити власними, а не фаріонівськими словами що вона хоче від Альони?
Ответ дляКарамелінка
Всё-таки, карательная психиатрия некоторым была бы на пользу. Ей бы в смирительной рубашке в комнате с мягкими стенами сидеть, а не транслировать свой бред urbi et Orbi.
Coffee is Love• 12 февраля 2024
Ответ дляTammy21
От тому я і не люблю філологів)))
ПС. Авторка, ви на емоціях писали.
Є філологи. А є Фаріон.
Coffee is Love• 12 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Фаріон хоче срачу і слави)
Ну то порадьте їй заспівати Маму Терезу, в чому проблема і до чого тут Альона?
Карамелінка• 12 февраля 2024
Ответ дляOdilie
Там и дочка такая же стукнутая
Nataliiazp• 12 февраля 2024
Мне на Фарион плевать, пока она не начинает мовою цеплять военных. Им наверное есть время на нуле мову учить или, кто знает, но не говорил, думать как и что сказать