из желе я• 12 февраля 2024

Гелеві тіпси.

Хто собі робить такі нігтики, яким засобом фіксуєте тіпси?
Бяки-козяки• 12 февраля 2024
База, Або гель спеціальний густий як пластилін

Ліплю вареники• 12 февраля 2024
Видела на видео прозрачной базой делали.
Козяка-маляка• 12 февраля 2024
База
Всміхайлик• 12 февраля 2024
а є шанс такі штуки зняти, не маючи фрезера?
автор из желе я • 12 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Фрезер вже є.
Всміхайлик• 12 февраля 2024
Ответ дляиз желе я
Фрезер вже є.
то я для себе питаю )
автор из желе я • 12 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
то я для себе питаю )
Вже зрозуміла)))

Чеширская кошечка• 12 февраля 2024
Обычная раббер раба
Кому там слова не давали• 13 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Фрезер - це пилка з мотором-) Купити пилку на 100-150 гріт і пиляти, акуратно біля пластини. А ще гелеві тіпси мають бути розчинні в ацетонах, тобто в рідині для зняття гель-лаку. Спочатку пилка, потім замочити залишки
Вчора не було сил дописати. Я бачила в інстаграм відео англомовної майстрині, де вона замочувала нігті з тіпсами в ванночці з ацетоном😶😶😶, у них взагалі є такі спеціальні ємкості для всіх 5ти пальців і не бояться там розчинників, як ми.
Тіпси я ношу уже більше місяця, одна корекція вже була, можна вважати навіть дві корекції, бо я довжину прибрала, заважати стала, т-т-т, тримаються як влиті, навіть спилювати жалко, хай би зростали разом з нігтями, а від кутикули додавати матеріал. Може кому цікаво чи пригодиться про ТМ, які я використала і метод кріплення.
Самі тіпси я брала Нейл апекс, короткий квадрат. Контактну зону тіпси промазала дегідратором, який підрозчинив поверхню пластику для кращої адгезії. На підготовлену пластину ( опил поверхні після зняття, манікюр, засіб 3 в 1- знежирювач, дегідратор, праймер) нанесла базу Універсальну від ПНБ тонким втираючим шаром і просушила 1 хв в лампі Сан ван 48вт. Кріпила тіпси на цікавий матеріал - Стронг айрон гель від ПНБ прозорий, це дуже адгезивний матеріал, чи то рідкий гель, чи то гель-база, самі технологи пнб говорили і так, і так.
В перше покриття поверх заматованої тіпси я наносила базу Токі Токі кварц 01 і топ теж Токі ( дуже раджу спробувати, достойний блиск до зняття) В корекції знімала верхні шари фрезою, підпиляла форму, нанесла тонкий шар Універсальної бази пнб і гель від Леді Армс прозорий з перлиновим шимером, топ знов Токі, піду задублю собі ще флакончик такого топу, сподобався. Доречі, якщо треба зняти довжину, а на нігтях тіпси з покриттям, то краще або фрезером, або спилювати, тому що якщо кусачками, то розтріскується покриття (якщо гель зверху тіпси) і треба буде знімати все і переробляти