Дівчата, комусь видаляли кісту таким чином? Лікар пропонує, щоб зберегти зуб. Чи боляче це і скільки часу загоювалося? Як в цілому пройшло? Бо сам зуб непоганий, але з кістою
Oksana0612• 12 февраля 2024
Можна запитання? В вас якісь симптоми кісти були? Чи виявили випадково? Дякую
Ответ дляOksana0612
Випадково. На панорамному знімку видно
Natalisa7613• 12 февраля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Випадково. На панорамному знімку видно
Менi просто канали перелікували і все пройшло.
Ответ дляslpplp
Мені видаляли років з 8 тому. Не боляче. Загоїлися швидко . Я була налаштована на біль і довге загоєння бо шви і тд. Приготувала Німід в якості знеболення . Але навіть його і не пила зовсім . Користувалася пастою Солкосеріл за порадою хірурга і все пройшло дуже добре
Дякую. А скільки часу тривала операція і який в вам був зуб? Бо в мене коло гайморової пазухи
Ответ дляювента11
Видаляли більше 10 років тому, не боляче. Лікар запропонував не ясна різати, а через зуб дістати (зуб розсверлював, тоді пломбував), через декілька років робили знімок, то кісти немає.
Симптомів не було, випадково знайшли коли знімок робили
В мене через зуб не вийде, тільки через корінь
Olena-51b7• 12 февраля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
А чому не вийде через корінь?
Ответ дляOlena-51b7
А чому не вийде через корінь?
Бо то складно. Колись давно його лікував рукожопий лікар, і там важко канал переробити. Мабуть через це й кіста
Ответ дляInno4ka-ya
Так само. Верхня шістка зліва. Теж хвилювалася. Операція по часу не скажу точно скільки тривала, але не відчувала взагалі нічого . Час на доступ та видалення - може хвилин 15. Довше чекала, пока подіє анестезія . Ну і після процедури шви накладати теж пару хвилин