Сиджу тихенько• Изменено 13 февраля 2024

Що би обрали ви? Переїзд

Вирішили виїзджати з прифронтового міста. Дочкам вступати наступного року.
Закордон не дуже хочуть, вчитися не знаючи мови. І на скільки дороге навчання? Чи потянемо одразу двох...Але там хоч безпечно.
Розглядаємо і захід України, там є вузи зі спеціальностями, що їх цікавлять. В Укр буде легше морально. І змогли б купити якесь житло. За кордоном звичайно ні. Але тут війна...
Може в кого є досвід чи можете порадити, як краще вчинити.
Працювати можу віддалено. Чоловік служить.
Результат:
вже голосів: 489
281 (57.46%) Укр
208 (42.54%) закордон
Нагайна• 13 февраля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Что вообще за сказки?? на Западной вообще не обстреливают или раз в пол года что- то прилетает в один город, там после прифронтового кажется, что вообще ничего страшного
Расскажите это жителям Староконстантинова. В Хмельницкой области
120-120-120 (не худею)• 13 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Чому? У Львові багато уч. закладів і є робота!
Звісно, не через це.
Нафаня Маня• 13 февраля 2024
Чому одразу західна частина?
Центральна частина теж досить непоганий варіант.
Вінницька, Черкаська.
Дивіться приблизну схему від синіх кружечків. За виключенням всих відомих місць, більш менш спокійно.
автор Сиджу тихенько • 13 февраля 2024
Ответ дляЗастряла
А во Львове потянете?
Львів не розглядаю. В тих, що дивимось - зможем купити
З царем в голові• 13 февраля 2024
Звичайно за кордон, при навчальних закладах є хороші мовні курси для майбутніх студентів , за рік підтягнуть мову і будуть нормально вчитися, навчання переважно безкоштовне. Українські дипломи нікому не потрібні.
БершкомангоЗар• 13 февраля 2024
В мене оце питання до тих хто за кордон всіх жене - вам там нудно, мало українців довкола?
forumchanka• 13 февраля 2024
ЦУ.Живем как и до войны.Никто не уехал никуда и не думает
НичеНипанимаю• 13 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Яка робота є у Львові?у знайомого дитина дівчина після університету не може знайти...то продавцем в магазині білизни,то на ’островке’якісь прикраси
НичеНипанимаю• 13 февраля 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Так які крім Трускавця розглядаєте?теж актуально
НичеНипанимаю• 13 февраля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Мовні курси,про які Ви кажете?це ті,що за рік до вступу(17-18 років коли дитині)так?
НичеНипанимаю• 13 февраля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Проживання в гуртожитку та мовні курси платні упродовж року?
фрау Гітта• 13 февраля 2024
Ответ дляНагайна
Так это единичные случаи в определенный объект , а не через день по жилым домам
З царем в голові• 13 февраля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Курси безкоштовні, про гуртожиток не знаю , ми орендуємо квартиру
З царем в голові• 13 февраля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
17 років - це ще вища школа , далі можна вчити посилено мову на курсах при університеті
НичеНипанимаю• 13 февраля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
В якому місті?в який ВУЗ буде поступати дитина,та яка спеціальність,якщо не секрет.Дякую
НичеНипанимаю• 13 февраля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Я так і пишу,закінчивши нашу школу у 17 р,поїхати закордон І з 17 РОКІВ до 18 вчити мову,а далі в 18 років поступати
Инстагра_мерша• 13 февраля 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Дочка в прошлом году поступила в Европу в ВУЗ. Я тоже из прифронтового города и настояла на таком варианте.
Язык она учила перед этим год.
Сейчас плачет, хочет возвращаться домой после полугода обучения. Очень сложно. Очень дорого. Друзей и знакомых близких там нет.
Поэтому мой совет - оставайтесь в Украине.
На Западной тоже есть ВУЗы.
Еще слишком мало времени прошло, так у абсолютно всех, но тем не менее у всех друзей и коллег дети уже окончили и назад ( даже до войны) никто не приехал, но по экономическим факторам
З царем в голові• 13 февраля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Дитина поки що поступила в ліцей , після нього буде визначатися з вузом.
НичеНипанимаю• 13 февраля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Скільки дитині?яке місто та який ліцей,для мене це актуально,тому я допитуюсь....сину 14 років
НичеНипанимаю• 13 февраля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Ми в Кременчуці,но тут він не залишиться,т.я.навчальний заклад тут не дуже та головне- не має роботи
З царем в голові• 13 февраля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
14 років - це ще середня школа (колеж), туди беруть без будь-яких умов, а далі можна вибирати загальні чи спеціалізовані ліцеї, залежно від успішності. Ми неподалік Парижу , йшла в ліцей за місцем проживання, так лояльніші умови вступу .
бифидобактерияЖоржик• 13 февраля 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Я би розглядала Івано-Франківську, Тернопільську, Чернівецьку області. Львів - прекрасний, але забагато зараз людей , і як результат зависокі ціни на нерухомість
Секретница• 13 февраля 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Там де більш спокійно нажаль вузів немає
Чому це ?
Чернівці університети є і війни там нема і не буде
Секретница• 13 февраля 2024
Ответ дляНагайна
Ну так у вас всі знають що
Нащо ото писати ((((
Папина дочка• 13 февраля 2024
Ответ дляСекретница
Чому це ?
Ще з румунами не ясно.
Секретница• 13 февраля 2024
Ответ дляПапина дочка
Ще з румунами не ясно.
Чого не ясно ?
Застрелили Чаушеску , живуть добре
Їхати туди 40 км, на кордоні максимум година , в магазинах все втричі дешевше , дороги суперово , Карпати всі цілі нічого не рубають
Мені подобається Румунія
Папина дочка• 13 февраля 2024
Ответ дляСекретница
Чого не ясно ?
Застрелили Чаушеску , живуть добре
Мені подобається Румунія
Я не про це
ФФФФристайла• 13 февраля 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну не знаю, я б у Львові і Хмельницькому точно не жила б.
А чим вам Хмельницький поганий?)
НуКаНаКа• 13 февраля 2024
В мене у друзів дитина навчається у Німеччині. Може зараз все змінилося, але у 22 році дали час на адаптацію. Прийняли без екзамену. Наразі хлопець мешкає у студ. гуртожитку, здав мову на рівні В2. Отримує допомогу, поки навчається.Все дуже подобається. Але важко , бо ще тягне Харківський вуз онлайн. Дівчина, це не хлопець. Вам вирішувати.
Нетутешня• 13 февраля 2024
Автор, їдьте за кордон , дівчата нехай вчать мову. Хоч отримають європейський диплом який дасть змогу працювати і буде визнан іншими країнами.