Сиджу тихенько• Изменено 13 февраля 2024
Що би обрали ви? Переїзд
Вирішили виїзджати з прифронтового міста. Дочкам вступати наступного року.
Закордон не дуже хочуть, вчитися не знаючи мови. І на скільки дороге навчання? Чи потянемо одразу двох...Але там хоч безпечно.
Розглядаємо і захід України, там є вузи зі спеціальностями, що їх цікавлять. В Укр буде легше морально. І змогли б купити якесь житло. За кордоном звичайно ні. Але тут війна...
Може в кого є досвід чи можете порадити, як краще вчинити.
Працювати можу віддалено. Чоловік служить.
Результат:
вже голосів:
281 (57.46%)
Укр
208 (42.54%)
закордон
Забрызжу ядом• 13 февраля 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Дякую. Ви б купували житло чи знімали? Вкладати наче страшно, а на зйомі дуже дорого вийде
Так здайте своє у прифронтовому і зніміть на західній меншу квартиру (адже сім´я не в повному складі) і в меншому містечку, тож буде невелика доплата, і гроші збережете
Забрызжу ядом• 13 февраля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Что вообще за сказки?? на Западной вообще не обстреливают или раз в пол года что- то прилетает в один город, там после прифронтового кажется, что вообще ничего страшного
А чому наприклад Полтаву ніхто не розглядає? У мене там родичі живуть, взагалі краса. І не так дорого як у Києві чи на західній
Василина Семеніч• 13 февраля 2024
Ответ дляСиджу тихенько
В Тускавці наприклад) я б туди поїхала)
Дуже там подобається
Чернівецький університет розглянте
Сиджу тихенько
• 13 февраля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
А як не вціліє? На нас постійно щось летить. Тоді що? Зовсім без нічого залишимось.
Та й покупці вже є
Пиши-пропало• 13 февраля 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну не знаю, я б у Львові і Хмельницькому точно не жила б.
++ і я б не жила. там як летить раз на півроку. то летить. ..пво слабке.рідко але дуже мітко ..рушиться все
Пиши-пропало• 13 февраля 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Так, тому Київ і не розглядаю
а зря. я приїхала з Донец.обл.купила квартиру в Києві і задоволена. тут багато можливостей,робота,життя є.Діти вчаться,ходять на танці,їздять на змагання .Життя! Найкраще пво. якщо Західна то тільки не Львів і не Хмельницький. Чернівці,Ужгород.Але ціна буде дорога.
У Львові коли прилетіло ,пам*ятаєте? будинок напівкруглий, загинула повністю знайома сім*я. Короче, Львів однозначно ні
Снежнакомка• 13 февраля 2024
Ответ дляПапина дочка
Не пишіть нісенітницю, тошно. Хлопці би там не тримали кацапів, якщо б люди які там живуть, а тепер ще тут
’ ущемльонні’ . І те, що вони розповідають про людей не можливо збагнути, що так може бути в одній країні.
То, шо вас тошнить, видно всім. Погано лише, що результат тої тошноти сюди на люди несете.
Фу такою бути.
Снежнакомка• 13 февраля 2024
Ответ дляПапина дочка
Нехай кияни згадають, як ’ гостинно’ устрічали людей в 2014 році
То ваші родичі були, а не кияни.
Пиши-пропало• 13 февраля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Курси безкоштовні, про гуртожиток не знаю , ми орендуємо квартиру
гуртожиток не безкоштовний. і вуз, як правило,теж
Пиши-пропало• 13 февраля 2024
всіх,хто пише про безкоштовне навчання... безкоштовне навчання вище лише в Чехії і Словакії. гуртожиток безкоштовний,але місць на всіх нема і тому зйом.а це дорого. Англія- платно. Німеччина- лише деякі спеціальності. Коледж(наш 10-11 клас) безкоштовно. а далі все платно. Знайомі в Англії,Австрії,Франції. вище навчання платне
Забрызжу ядом• 13 февраля 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Та й покупці вже є
А, так ви продати хочете. Продавайте. Покладіть на депозит може, знімайте в маленькому містечку маленьку квартиоу. Дівчата поступлять в універ і поїдуть у гуртожиток. Так не можна? Наче не та ситуація й не ті умови щоб прям з комфортом жити один рік, краще б приберегти гроші. Ну це моя думка така.
Папина дочка• 13 февраля 2024
Ответ дляСнежнакомка
То ваші родичі були, а не кияни.
Мої родичі всі на Житомирщині
Забрызжу ядом• 13 февраля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Місць на всіх нема - то виходить на когось є, а по якому принципу ці місця розподіляють, чому ви вважаєте що ті місця обов´язково мають дістатися комусь іншому?
Пиши-пропало• 13 февраля 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Дочка в прошлом году поступила в Европу в ВУЗ. Я тоже из прифронтового города и настояла на таком варианте.
Язык она учила перед этим год.
Сейчас плачет, хочет возвращаться домой после полугода обучения. Очень сложно. Очень дорого. Друзей и знакомых близких там нет.
Поэтому мой совет - оставайтесь в Украине.
На Западной тоже есть ВУЗы.
Язык она учила перед этим год.
На Западной тоже есть ВУЗы.
вуз бесплатній?
Забрызжу ядом• 13 февраля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Тільки що подивилася дом РІА, зараз у Києві житло не дорожче ніж у Львові чи Полтаві, це справді так чи мені здалося?
Снежнакомка• 13 февраля 2024
Ответ дляПапина дочка
Мої родичі всі на Житомирщині
А схоже, що з Космача. Вся країна тепер знає, які там привітні люди. І це геть не кияни, що цікаво.
Пиши-пропало• 13 февраля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
там черга на місця. знайомим не дісталося.знімають. а це дорого. перевага-місцевим.а не як не біженцям.
Забрызжу ядом• 13 февраля 2024
Ответ дляПиши-пропало
А черга як формується? В автора рік часу є стати в чергу, може так
Папина дочка• 13 февраля 2024
Ответ дляСнежнакомка
Побили вас в тому Космачі? Чи що вам зробили)
Поняття не маю де він
Забрызжу ядом• 13 февраля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Але мабуть єможливість працювати і вчитися заочно чи онлайн? Ще як варіант попрацювати рік-два, піднакопити коштів, потім вступити на денне чи дистанційне. Я так другу вищу взагалі легко отримала, в укр вузі, працювала на держслужбі і дистанційно вчилася на юриста. Закінчила СумДУ в 2017.
Кундалина• 13 февраля 2024
за границей никуда они не поступят без знания язьіка. И прям за год на раз-два не вьіучат новьій язьік. Может, разве что в Польше, т.к. есть схожесть язьіков. Ну или если английских уже нормальньій, то англоязьічную страну можно рассмотреть.
едьте в Киев или на западную.
Пиши-пропало• 13 февраля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
в Англії ні. отримують мінімалку. не назбираєш. навчання в рік від 7-8 тис фунтів щось найпростіше. оксфорд- 40 тис фунтів на рік
Забрызжу ядом• 13 февраля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Можно укр вуз дистанційно. Не обов´язково такі радикальні кроки - їхати в те місто де вуз, ще й купувати там квартиру. В 2024 році в час інтернету стільки можливостей про які ми в свій час і мріяти не могли.
Некомильфо• 13 февраля 2024
Автор, спробуйте рік прожити на зйомі
Якщо зайде, то купите житло
Дівчата хай вступають в Україні, а далі можна шукати програми для обміну, гранти і тд. Після 1 курсу більше шансів отримати пропозиції, ніж відразу після школи
Якщо зайде, то купите житло
Просто красавица• 13 февраля 2024
Це все казочки про як там легко. Якщо діти не хочуть за кордон - хай вчаться тут.
Папина дочка• 13 февраля 2024
Ответ дляСкляна миша
Подивіться Мукачево
Цікаво які в Мукачево ВУЗи)
Фляшка на трьох• 13 февраля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Никакой очереди нет. Места распределяются на местных и тех, кто учится на английском - те на платном. Иностранцы, которые учатся бесплатно- вынуждены снимать. И общага в принципе не бесплатная. Около 100 евро стоит. Квартира дороже, естественно
Вапщета• 13 февраля 2024
Я б квартиру в прифронтовом продала, а в другом городе снимала на западной, хотя бы год, а там по ситуации.