Мама Чели• Изменено 13 февраля 2024

Просто виговоритися

Вітаю. Я не прошу порад, мені просто треба виговоритися. Я зїдаю кожен день себе сама. Розумію, що так не можна але всеодно ,в голові стільки думок, які мене мучать і розтроюють.Я розлучена, маю дітей. Зустріла чоловіка і ми закохалися. До того як жити разом декілька разів кликав одружитися (без обручки). так, в якісь події. Живемо трохи більшле року разом, все чудово, при всіх мене називає дружиною, робить плани на майбутнє, мене обожнює, в нас все добре і в нього з дітьми. його мама в захваті теж від нас. Але офіційно одружуватися не зве. Діти питали вже коли будемо одружуватися та й батьки. Ну знаєте як всі люблять питати про весілля, потім про дитину, потім про другу....Бісить. Для мене важливий статус дружини. Мені не 20 років. Я не можу його представляти друзям як свого хлопця, або чоловіка, бо він же не чоловік мені. Розмовляти про це з ним не хочу, бо хочу щоб не я його на собі одружила, а він хотів стати частиною моєї родини. Так, у мене таке виховання і я проти цивільних шлюбів. Але зараз сама в такій ситуації.
Наче і часу пройшло багато щоб зрозуміти чи потрібні ми йому чи ні. і якщо ні, то переживаю як відобразиться на дітях, вони звикли до нього, полюбили і він наче їх. Короче постійно ці думки в голові, що він собі думає.
Моє на життя на якійсь паузі. Ну як у всіх після початку війни. Але хтось з цим справляється і живе, а я не можу. Я планувала ремонт, тепер відкладаю його, бо не хочу витратити отанні гроші. Я хочу у відпустку, але знов таки витратити останнє страшно. Я хочу собаку, але війна не дає її завести, бо це додаткова відповідальність і я памятаю як люди кидали собак, коли почалася війна. Я хотіла дитину, але війна і якщо що то без чоловіка не витягну всіх. С кожним роком я старію і мій вік вже не дозволить мені народити. Я розгублена кожен день. Я не живу, а проживаю життя. І це також мене гризе. Кінця війні нема, гинуть люди, хлопці, руйнуються міста.
Я розумію, що в порівнянні з іншими в мене шикарне життя. У людей є більші проблеми і важливіші за мої. Є хвороби, смерть, зруйноване житло і життя. Але я проживаю своє життя і відчуваю, що я просто існую, а воно плине повз мене. І я незнаю як з цим справитися.
Мозговая пилочка• 13 февраля 2024
Если мужчина вас устраивает во всем и у вас все Гуд, то чего вы привязались к этому замужу? Живите и наслаждайтесь жизнью
Grga• 13 февраля 2024
Ви маєте робити в житті, так як вам треба, воно у вас одне. Вибирати в житті себе найважче, але це людське ставлення до себе. Ви занадто від себе відчужені, треба відновлювати контакт з собою. Чим краще ваш контакт з собою, ти меньше проблем подібних в житті
Для драки• 13 февраля 2024
Смешались в кучу кони, люди, звери: дети волают, когда вы поженитесь, в стране война, хочу собаку, но... Это потому, что замуж не берут.
Allein74999• 13 февраля 2024
Я так живу 11 лет. Всмысле, без росписи. Тоже иногда добивает факт - мы сошлись, я не была в офиц разводе еще. Год клепал мне мозг, чтоб я развелась наконец и мы поженились, только я получила доки на руки - резко затих. А смысл ему? У него все есть, его все устраивает. Это я могу париться, он - нет.
Иногда я тоже думаю - а на кой мне третий брак и , возможно, третий развод. Так проще, собрал вещи и досвидос. Хз. Как женщине, мне обидно, конечно.
Деловитая• 13 февраля 2024
два года живем вместе не зовет
ну тут и я честно пока думаю - может так и лучше
был у меня уже развод - много потом проблем ...
МЧСница• 13 февраля 2024
Не розмовляти зі своєю другою половинкою про те,що вам болить, хибне рішення.Варто поговорити і пояснити своє бачення майбутнього.
Кудрі кручу сама• 13 февраля 2024
Ответ дляAllein74999
Надо открывать рот и говорить. Другого выхода нет. Мужчины в принципе не догадливы
Не служанка• 13 февраля 2024
Мучаюсь, хочу замуж, но говорить не буду...
Поговорите, скажите что готовы. Вы ж взрослые люди, ещё и рожать собираетесь.
Allein74999• 13 февраля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Я говорила. Ничего не поменялось
So_so• 13 февраля 2024
Дело не в том воспитании о котором Вы думаете.
Такой образ мышления (когда человек не может жить свободно без положительной оценки окружающих, то есть мог бы, всё есть, но не может) характерен для людей незрелых, инфантильных, которые не могут защитить свои границы от окружающих и единственный выход это подстраиваться под них.
Если не обозначать мужчину в своей жизни, то можно избежать каких то оценок. Это оно.
Сільський ансамбль• 13 февраля 2024
я так поняла, что вас беспокоит, что бюджет у вас раздельный, были бы женаты, бюджет был бы общий, так?
автор Мама Чели • 13 февраля 2024
Ответ дляМЧСница
я не хочу щоб він одружувався зі мною із-за того, що мені болить.
Собаку не завожу, бо головою розумію відповідальність. Але емоційно дуже хочу.
Дитину не на часі, бо це щє більше відповідальність ніж собака.
Ремонт - прильоти , може доведеться їхати за кордон ,а гроші там знадобляться.

виглядає що я ною як мала дитина, як дурненька дівчинка. так, я це розумію. Але іноді бувають моменти, що нам всім треба понити і тоді приходить рішення або стає легше, або ми більше себе розуміємо.
Бентливуман• 13 февраля 2024
Кидайте його i чекайте того хто в загс поведе
Красота неземная• 13 февраля 2024
Вот зачем мужику штамп, да ещё и с женщиной с детьми, так он всегда может развернуться и найти нормальную без детей, а то эти разводы, суды
Пустощі-веселощі• 13 февраля 2024
Ответ дляДля драки
🤣🤣🤣🤣🤣👍
Мадам Подлинник• 13 февраля 2024
Мы с мужем жили 5 лет гражданским браком, а до этого 3 года встречались, и только через 8 лет поженились 😁
В итоге муж получился отличный))
Вопроки всем современным психологам, кручам и тик токам, если б разбирали мою ситуацию, то явно б советовали беги оттуда 😁
Я не понимаю вашу проблему, тем более вам не 20 лет, живите и наслаждайтесь , тем более если мужчина хороший
автор Мама Чели • 13 февраля 2024
Ответ дляСільський ансамбль
ні, це мене не турбує .я заробляю сама на себе і дітей, квартира моя.
В мене якесь відчуття при цивільному шлюбі, що мене з дітьми не хоять брати, нести відповідальність, що це ж важко, що він щє зважує і думає. Але ж я не іграшка щоб зважувати і оцінювати і діти також. З ними так не можна, спочатку привязати, а потім кинути. розумію, що шлюб не гарантує, що потім ми не розлучимось. Але як на мене, більше року разом достатньо часу, щоб зрозуміти чи хочеш ти з нами бути чи ні.
Мадам Подлинник• 13 февраля 2024
Ответ дляМама Чели

У вас много загонов и мусора в голове, слишком мнительная, отпустите ситуацию, у вас все нормально, и собаку заведите
Мадам Подлинник• 13 февраля 2024
Ответ дляМама Чели
А почему вы думаете что он вас бросит? И как выражается что он не берет ответственность?
автор Мама Чели • 13 февраля 2024
Ответ дляКрасота неземная
я ось про це думаю і мене це гризе. типу як мною користуються. але я доросла паереживу. а ось діти як....для них це буде як зрада
Мадам Подлинник• 13 февраля 2024
Ответ дляМама Чели
Не читайте вы эти бредни🤦
Силиконочка• 13 февраля 2024
У вас в другому реченні написано, що він кілька разів він пропонував одруження, ви відмовили через те що не було обручки і тепер ображаєтеся, що не пропонує знов ’як положено’?
Війна багатьом поламала плани на життя, що тут казати.
Мої друзі, до речі, навпаки завели собаку, і кажуть, що якби не війна - не наважилися, а так 1- зрозуміли, що життя коротке і ідеального часу може не настати, 2-вона втратила роботу і мала можливість возитися з цуценям, бо саме через страх не мати часу щоб приділяти собаці достатньо часу вони і не наважувалися.
Миззери• 13 февраля 2024
Ответ дляAllein74999
Я б прямо сказала
Миззери• 13 февраля 2024
Ответ дляAllein74999
Я говорила. Ничего не поменялось
Спросить в чем проблема ? Ты не уверен что я та кто тебе нужен ? Уверен но для тебя это не важно ? А для меня это важно я не ощущаю своей ценности для себя
Ну и обсуждаете дату подачи заявления
Відповів всім• 13 февраля 2024
Ответ дляМама Чели
Ви проти цивільних шлюбів, але погодились на це.
Говорити з чоловіком не хочете про це. А як він дізнається тоді, що Вам не ок.
Чи він сам здогадається, якщо йому і так ок?
А у Вас невроз назріває. І не чоловік в тому винний.
Автор, я вас розумію. Сама колись така була. Але вам допоможе розібратися в своїх ілюзіях.
Це як в анекдоті: Ви або хрестика вдягніть або труси знімайте))
Миззери• 13 февраля 2024
Ответ дляМама Чели
Для меня брак это демонстрация серьезных отношений мужчины, мол ты для меня важна , я хочу с тобой быть
А не вот это поживу и присмотрюсь , чет я не уверен , а может вариант получше потом подвернется
Хотя я только за что б пожить сначала вместе пробно полгода -год, а потом чувак , делай выбор или до свидания
Я немного мужскую логику слыша на эту тему , не женятся когда не уверены что это их человек
Мне такие отношения не нужны если у мужика сомнения насчет меня
Баррикадница• 13 февраля 2024
У вас много тараканов. Мы 5 лет прожили без брака, родили ребенка и поженились без обручалки - она нам обоим не нужна.
Ну или хоть обозначьте мужчине, что вы согласны только с кольцом. Он ваши мысли не читает.
Мадам Подлинник• 13 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Ну это в 20 - 25 лет действительно важно, а когда за 40, оно не имеет уже такого критического значения
Снежнакомка• 13 февраля 2024
У меня тоже не зовёт, хочет чтоб я забеременела сначала, а если нет ребенка то не видит смысла в женитьбе.
Allein74999• 13 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Ну и обсуждаете дату подачи заявления
Вот это все не возымело действий. Сейчас у меня другой план.
Его отец зовет меня «невестой сына», 11 лет невеста, прям затянулось. Его сестра как-то выстрелила - твоя сожительница. Меня просто порвало от злости. Теперь, когда речь заходит о моем семейном положении, я не стесняюсь говорить - не замужем. Теперь его рвет. Не нравится-меняй. Тем более у меня такая работа, где основной круг общения - мужчины всех возрастов. Особо активные от 45лет в плане подкатить. Я ему уже дала понять, что если не он, то желающие найдутся. Пока бесится, но чешет жопу( пардон)