Кому і коли потрібен пілінг: догляд за шкірою обличчя
Щоб покращувати стан шкіри обличчя, регулярно треба очищувати її від змертвілих клітин. З цим впорається спеціальний пілінг. Саме так можна позбутися візуальних недосконалостей.
Корисний ефект від пілінгу
Насамперед купити пілінг для обличчя варто для того, щоб отримати наступні переваги:
зморшки стають менш помітними;
візуально звужуються пори;
неоднорідний тон шкіри вирівнюється;
оновлюється і пом’якшується шкіра;
пігментні плями стають меншими.
Використовувати пілінг варто для того, щоб очистити шкіру й розгладити її. Вдома ви можете скористатися косметикою бренду INSTYTUTUM.
За словами засновниці INSTYTUTUM й кандидатки медичних наук Наталії Деркач, отримати ідеальну шкіру можна й удома за допомогою професійних засобів.
Кому слід використовувати засоби пілінгу
Використовувати одразу всю косметику не варто. Ви маєте продумати персоналізований догляд, що закриє потреби саме вашої шкіри. Отже, користуватися кислотним пілінгом варто, якщо є:
надмірний виробіток себуму;
розширені пори, сліди постакне;
тьмяний і сірий колір обличчя;
яскраво виражені вікові зміни як-от зморшки;
пігментні плями тощо.
Щоб побороти тьмяний колір обличчя, розширені пори й неоднорідну текстуру, варто використовувати засіб для пілінгу двічі на тиждень.
Як використовувати пілінг: поради
Якщо ви вибрали пілінг для обличчя, то його треба наносити рівномірним шаром на обличчя, шию та зону декольте. Варто масажувати шкіру до 3-х хвилин коловими рухами, а в ідеалі всі 5-8 хвилин.
Якщо ж шкіра у вас чутлива, можна обійтися без масажу. Тоді просто нанесіть пілінг на шкіру й залиште на 3-5 хвилин, як маску, а після змийте.
Якщо ви вибрали пілінг-пади, тут все ще простіше. Подушечками протріть суху шкіру, обходячи ділянку навколо очей. Змивати нічого не треба. Використовувати пілінг можна три рази на тиждень. Після застосування наносьте засіб, що захищає шкіру від УФ-променів.
Не забувайте після процедури пілінгу наносити свої звичайні засоби: сироватку, крем. Тоді ваша шкіра буде сяяти й радувати вас здоровим виглядом.