Прийшла виплата на соціальну картку з дописом CHARITY WORLD FOOD PROGRAMME z UA. Ні на які виплати не подавалась. Може хтось знає що це таке?
SvetLanka80• 13 февраля 2024
Я знаходила інформацію, що цей фонд буде доплачувати 3 місяці різницю суми, якщо виплата по інвалідності менша за 3250 грн. Сину теж сьогодні прийшла ця доплата. Документи ніякі додатково нікуди не подавала