Первоклашка Я• 13 февраля 2024

Гінеколог-ендокрінолог що не нав´язує мірену. Порадьте бубласка.

Шукаю лікаря, який розбирається з гіперплазією не ставлячи мірену, а шукаючи причини.
Я у Києві, але розгляну варіанти будь де, аби україномовний спецаліст був.
Донька подруги• 13 февраля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Нема в мене жодного запалення, і нічого мірена не робить, окрім як зменшує кровотечі. Це не є лікуванням.
Причину тих кровотеч вона не забирає. Я просила порад з приводу лікаря, а не мірени, якщо ви не помітили.
Ну Ви самі в усьому розбираєтесь (ні), навіть не навчаючись 8 років, а просто кілька місяців гуглячи. Для чого Вам лікар, тим більше, що всі вони тупі?😂

автор Первоклашка Я • 13 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
Ну вибачте щр я в стані робити висновки і я не згідна бути експериментальним кроліком для таких як ви ’спеціалістів’
Донька подруги• 13 февраля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Та це скоріше спеціалісти у Вас експериментальні кролики🤷‍♀️
автор Первоклашка Я • 13 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
Як бачу по форуму, місцеві від них не відрізняються, все ті ж примітивні поради вилікувати запалення, зробити вишкрібання, поставити мірену)
Прям науковці)
Секретница• 13 февраля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Та брали в мене, і на СД 138 перевіряли і вишкріб, і змив - все чисто, я ж пишу. Аденомізо ставили, ендометріоз періодично, ендометріт жодного разу.
Таблетки в мене якісь були до мірени, ніфіга не дали, то мені мірену і призначили.
Але вже навіть забула що там приймалося, от і хочу зняти міреную та спробувати все таки знайти норм лікаря.
А вас хто спостерігає?
Зараз мене звичайний гінеколог спостерігає Яремчук Наталя, в Адоніс вона приймає
Але мені таблетки допомогли
Я на клайрі уже 2 роки
Періодично обстежуюся
автор Первоклашка Я • 13 февраля 2024
Ответ дляСекретница
Але мені таблетки допомогли
Я на клайрі уже 2 роки
Періодично обстежуюся
А на клайру вона садила?
Секретница• 13 февраля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
А на клайру вона садила?
Ні, інший лікар. Але вона зараз в Німеччині, тому довелося заміну шукати
Але Яремчук в гормонах шарить
Мені її мій інший лікар порадив, що мені анемію вилікував і взагалі мене до ладу привів
Оно само купилось• 12 марта 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Киев, Гармония здоровья. Доктор Берая Дженети Юрьевна.
насколько я знаю она ’имеет легкую руку по репродуктологии’ беременяшки ее очень любят, с диагнозом автора я ходила там к Заике-Патинко Елене Витальевне,я тоже противник мирены .пила визан 1.5 года,но после гистеры т.к без чистки визан будет очень мазать
графиняВишенка• 01 апреля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Прям науковці)
Вы абсолютно правы,-у протокольной медицины именно такой подход.И никто не подходит индивидуально и комплексно,это не выгодно системе.Вы хотите докопаться до причин вызвавших дисбаланс и это правильно.Я сама врач -но не гинеколог -и два года пыталась добиться адекватного способа лечения и поиска причины вызвавшей у меня рост миомы.За 2 года нулевой результат,куча профессуры и обычных коллег...В итоге:так давайте отрежем,нафига она вам в 49лет и потом на екнули что и яичники рубанем,-на всякий случай так сказать,предупредим онкологию....пиз..ц .После этого приходится идти своим путем и разбираться :это сложно,особенно человеку далекому от медицины,я понимаю Вас.Если Вы готовы взглянуть на происходящее с вашим организмом с другого ракурса то посмотрите Вища школа здоров´я Доктор Василь Чайка.Там много бесплатных вебинаров по нашей тематике.Но надо быть готовой изменить подход к сути этих процессов,а это сложно т.к.нас много лет учили верить другому....Желаю Вам и себе найти ответы на наши вопросы

Вэл• 14 апреля 2024
Дуже цікаві речі пишете, автор, У мене вже 4 (четверта) Мірена: це краще, чим гормони приймати. Встановили не просто так, до того були пігулки - жах. Ендометрій маленький, не росте, цикл стабільний (місячні - 2 щоденні прокладки), настрій - норм, вага - я ще і схудла... Кожні 6 місяців - зустріч з гінекологом. Мені вже 50: з нею до клімакса планую гуляти. Гарного гінекоколога знайдіть
Ручки-Крючки• 17 апреля 2024
Ответ дляСекретница
Моя гінеколог ендокринолог каже, що якщо запалення хронічне, то в антибіотиках сенсу нема взагалі
Как лечат хроническое воспаление?
olya-lya111• 11 мая 2024
Ответ дляПервоклашка Я
А на клайру вона садила?
Автор, як ваше здоров´я? Цікаво, як ви вирішили вашу проблему?