Alexanas• Изменено 13 февраля 2024

Ура! Американцы проголосовали за помощь Украине!

Будет помощь Украине! Аж на душе полегчало!
Фінальне голосування щодо законопроєкту, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, відбулося у верхній палаті Конгресу США сьогодні, 13 лютого. Сенатори підтримали законопроєкт, “за” проголосували 70 сенаторів. Президент України Володимир Зеленський подякував сенаторам за ухвалення цього рішення у своєму зверненні, повідомляє FREEДОМ.
“Є позитив зі Сполучених Штатів: щойно Сенат проголосував за продовження підтримки нашої країни, наших воїнів. Рішення, заради якого ми дуже багато працювали. Рішення, якого очікували не лише ми, але й багато інших народів, зокрема у Європі”, — сказав він.

https://uatv.ua/uk/dyakuyu-kozhnomu-iz-70-senatori...
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
А путен Вам лично сказал, что хочет договариваться?
Небезя позавчора озвучив про перемир’я. Но території, які ті падлюки включили до складу кацапстану поверненню і обговоренню не підлягають.
І це тільки перемир’я. З обов’язковим зняттям усіх санкція.
Я думаю, всі вміють скласти 2+2?

Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Вопрос переговоров это палка в двух концах.
С одной стороны можно пойти на переговоры и в теории прекратить смерти ныне живущих.
А можно не пойти на переговоры и в теории сохранить жизни будущих поколений.
Но сохранения это только в теории, по факту сейчас имеет сотни смертей и конца им нет
І не факт що в кінці тонелю буде світло.
sky-labs• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
А хіба бабло привозять ’налом’ на літаках? Малось на увазі, що на затверджену суму нам дадуть зброю
Учитывая цену на оружие в Америке и тендерную систему, оружия будет как кот наплакал.
Ну и конечно же его поставки размажут тонким слоем на длительный период
Мимо_шла• 13 февраля 2024
Ответ дляПані в лопухах
Не факт
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляElmyska
Договориться не в моей компетенции, а вот отодвинуть и остановить орков в вашей. Но вы не спешите почему то
А что в Вашей компетенции? Ждать денацификации украинцев?
unser• 13 февраля 2024
Ответ дляSeehund
Как?)
Переговоры в Стамбуле
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Мы будем жить рядом с вами, в Америке. Мой сын будет с вашим Никиткой дружить.
Давайте. Як прилетите, напишите в особисті. Навіть зустріну в аеропорту 🤣
Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
А хіба не вони так роблять не весь час? Ленд ліз хоча б згадати. А розмов то було...
peterman• 13 февраля 2024
Ответ дляБайрактарочка
нова партія бабла на розпил?
Ні, то вже перемога

sky-labs• 13 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
Войну можно было остановить год назад
Но наши хазяева посчитали, что лучше воевать
Не известно кто решил. Скорее всего Зеленский сам и отказался от Стамбула, впечатлившись Бучей
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я думаю, всі вміють скласти 2+2?
Одеса туди входить?
Peres Lal• 13 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Ви ж чоловік😱
Более того - мобилизационного возраста. При оккупации моего города я сделал неверный выбор и выехал не в ту сторону. Те, кто сделал правильный выбор, сейчас любят Украину из Латвии, Дании, Германии, Польши, Норвегии. А я люблю Украину из Украины и жду, пока в Тисе вода прогреется.
laska_vo• 13 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Коли люди залишаться без пенсій, субсидій та ін.виплат і почнуть мерти від голоду, вам легше буде?
То може не треба премії неймовірні виписувати, плитку класти, стадіони будувати, закуповувати носки по 150 замість 50 і весняні куртки по ціні зимових? І ще багато іншого. То грошей вистачало б і на пенсії і на їжу. А так да, де ж їм взятись.
sky-labs• 13 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Кінцеве рішення все одно за головнокомандувачем
За верховным, а не просто главкомом...
liss• 13 февраля 2024
Сколько а военку перепадет не писали ?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
Одеса туди входить?
Ні. Запоріжжя, Херсон, Луганськ та Донецьк
СhanelKa• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Сміливий комент
Для цього форуму
Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Не факт
і це так сумно що просто хоч плач. Поки що я бачу таке: ця клята москальня в непоганій ситуації (нафта продається, зроя 24\7 виготовляється, санкції обходять). Союзники вже не дуже хочуть нам допомогати. Якісь ще рухи є, але з таким скрипом.. В нас гине купа людей. Обстріли кожен день (я про всю Україну). Може я помиляюсь?
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Возможно даже будет не так. Себе они оставят новое, а нам отдадут морально устаревшее со складов. Ну хоть так...

Peres Lal• 13 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Сейчас выбираю маршрут путешествия: или садами в Молдову или на резиновой уточке через Тису. В любом случае, нужно ждать тепла. Как раз, к этому времени примут новый закон о мобилизации, я уверен что и парализованные вплавь Тису одолеют.
Elmyska• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
Удалено администрацией...
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Хорошо плаваете? Умеете задерживать дьіхание под водой?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
В Тисі кажуть дуже швидка течія. Краще садами
Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Чекайте, якщо за жінок візмуться (я правда в це не вірю, але і у війну я також не вірила), то попливуть і жінки разом з чоловіками
rybka21• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
Одеса туди входить?
Руській жеж ґород
І Харків, і Дніпро
mymoly• 13 февраля 2024
Ответ дляYammystar
60 це на всіх я так розумію?
Там 3 країни, наче сума була 95 на всіх
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Сміливий комент
Для цього форуму
Думаєте автора по ай-пі воєнкомат вирахує?
liss• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Сразу ласты , маску , надувные принадлежности берите .
sky-labs• 13 февраля 2024
Ответ дляgamachok
30 років назад вони настояли на тому, щоб Україна відмовивлась від ядерної зброї
яка була гарантом того - що ніхто не нападе і війни не буде
Чи не так?
+
Байден может лично предоставить все необходимые нам вооружение. Но ’почему то’ этого не делает...
Peres Lal• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
Человечество давно уже технические средства для этого придумало. ’Менеджеры по логистике’ обещают к весне кроме резиновых уточек еще реактивные ранцы подогнать для ’международных путешественников’.