Alexanas• Изменено 13 февраля 2024

Ура! Американцы проголосовали за помощь Украине!

Будет помощь Украине! Аж на душе полегчало!
Фінальне голосування щодо законопроєкту, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, відбулося у верхній палаті Конгресу США сьогодні, 13 лютого. Сенатори підтримали законопроєкт, “за” проголосували 70 сенаторів. Президент України Володимир Зеленський подякував сенаторам за ухвалення цього рішення у своєму зверненні, повідомляє FREEДОМ.
“Є позитив зі Сполучених Штатів: щойно Сенат проголосував за продовження підтримки нашої країни, наших воїнів. Рішення, заради якого ми дуже багато працювали. Рішення, якого очікували не лише ми, але й багато інших народів, зокрема у Європі”, — сказав він.

https://uatv.ua/uk/dyakuyu-kozhnomu-iz-70-senatori...
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляliss
Сразу ласты , маску , надувные принадлежности берите .
Краще термокомбінезон для підводного занурення.

Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
+
Байден может лично предоставить все необходимые нам вооружение. Но ’почему то’ этого не делает...
а мені тут дизлайки ставлять.. Значить, мені це не здалося? Бажання любих друзів якось зістрибнути з оцього всього
СhanelKa• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
Думаєте автора по ай-пі воєнкомат вирахує?
Я вже нічому не здивуюся
Одне заспокоює , що не може так тривати довго
Це неможливо
Seehund• 13 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хуйло лЄпЄтав на інтерв’ю.
Тому в нові методички спущено.
Там, где Гитлер маладец говорил и обесценил подвиг дедов?
Filomena• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Более того - мобилизационного возраста. При оккупации моего города я сделал неверный выбор и выехал не в ту сторону. Те, кто сделал правильный выбор, сейчас любят Украину из Латвии, Дании, Германии, Польши, Норвегии. А я люблю Украину из Украины и жду, пока в Тисе вода прогреется.
Тю)
Ми теж любимо Україну з України)
Хоча давно могли б..
СhanelKa• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Человечество давно уже технические средства для этого придумало. ’Менеджеры по логистике’ обещают к весне кроме резиновых уточек еще реактивные ранцы подогнать для ’международных путешественников’.
Вже тест драйви є
Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Я вже нічому не здивуюся
Це неможливо
Чому неможливо? Ви читали про 100 річну війну наприклад?
mymoly• 13 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Сміливий комент
Для цього форуму
Нехай він напише чому зробив вибір в бік України?.
Peres Lal• 13 февраля 2024
Ответ дляmymoly
Там 3 країни, наче сума була 95 на всіх
Нам около 49 лярдов должно быть. Но это военной помощи на эту сумму. Америкосы подгонят нам какое-то свое столетнее барахло, а за эти 49 лярдов наделают на свои склады нового, современного вооружения. А по финансам у нас в бюджете дыра на 40+ лярдов долларов только в этом году.

owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Ранцьі придадут ускорение, а дьішать то как, под водой?
Filomena• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Сейчас выбираю маршрут путешествия: или садами в Молдову или на резиновой уточке через Тису. В любом случае, нужно ждать тепла. Как раз, к этому времени примут новый закон о мобилизации, я уверен что и парализованные вплавь Тису одолеют.
Садами в Молдову?
Ви карту добре дивилися?)
Забігайте, я вам шаурму в дорогу куплю)
Труп нареченої• 13 февраля 2024
ще купу 200х, воюєм далі
СhanelKa• 13 февраля 2024
Ответ дляПані в лопухах
Я дуже багато читала
Особливо історії
Ми не в тій ситуації
Якщо ви по 14-15 століття
Seehund• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
А вы откуда?
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Я вже нічому не здивуюся
Це неможливо
Ви оптиміст. В Афгані скільки років гинули?
Peres Lal• 13 февраля 2024
Ответ дляowl62
Также, как аквалангисты дышут. Дайверы там всякие. Акваланг на блошинном рынке поищу.
СhanelKa• 13 февраля 2024
Ответ дляmymoly
А то Вам цікаво ?
Мені - ні
Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Я дуже багато читала
Особливо історії
Ми не в тій ситуації
Якщо ви по 14-15 століття
А в якій ми ситуації якщо наша війна стала позиційною?
Peres Lal• 13 февраля 2024
Ответ дляSeehund
А вы откуда?
С Луганской области. Или из чрева матери. Смотря с какой целью интересуетесь.

Bransoletka• 13 февраля 2024
Джонсон сказав, що не пропустить до голосування у конгресі. Чомусь для мене надії немає
mymoly• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Дивіться, я не зовсім розумію про 100літне. Але бачила я лише петриотс, хочу вас сказати нормальне барахло, нехай дають ще. А так, ще можно ф16 з ништяками
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Успехов! Я плаваю плохо, потому и интересуюсь деталями
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляSeehund
Так Да. Там чєЛядь пісається від захоплення. Посекундно вирахували скікі внІмалі гЄнію вождя.
mymoly• 13 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
А то Вам цікаво ?
Мені - ні
Я знаю відповідь. Краще б він поїхав у інший бік.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
60 млд для України. 45 залишиться в штатах.
Пані в лопухах• 13 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
а решта куди?
owl62• 13 февраля 2024
Ответ дляmymoly
В бік ’белокаменной’?
СhanelKa• 13 февраля 2024
Ответ дляПані в лопухах
Ось цей вислів - «позиційна війна»
Він звідки ?
З історичних книг?
Телеграм ?
Марафон ?
Новин ?
Саме Ви його чому згадали ?
Peres Lal• 13 февраля 2024
Ответ дляmymoly
Я вам по секрету скажу, что используя ПВО, территории не вернуть. Опять дадут то, что используют в обороне, а не в наступлении. Сидя в обороне, можно только потерять территории, отвоевать невозможно. А наступательного вооружения не дают (дальнобойной арты, атакамс, таурус и т.п.), чтобы хуйла не расстраивать.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 февраля 2024
Ответ дляПані в лопухах
а решта куди?
Нам.