Блакитна устриця• 13 февраля 2024
У вас была беременность от необдуманной случайной связи или быстрых отношений?
Вы когда-нибудь беременели от необдуманной случайной связи с мужчиной или случайных непродолжительных отношений?
Что потом делали?
Результат:
вже голосів:
51 (64.56%)
Нет, не было такого
22 (27.85%)
Да, беременела
6 (7.59%)
Нет, но был риск
Блакитна устриця
• 13 февраля 2024
Ответ дляПрилипало
Висока фертильність, всі вагітності не плановані
А сколкьо у вас детей?
Прилипало• 13 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
А сколкьо у вас детей?
Дітей двоє, вагітностей 4, 2аборти.
Блакитна устриця
• 13 февраля 2024
Ответ дляПрилипало
Дітей двоє, вагітностей 4, 2аборти.
А ви заміжня? Все від чоловіка?
Домашня Зюзя• 13 февраля 2024
Ответ дляПописанная парта
Так. Народила. Через 5 років одружилися з ’нєобдуманой случайной связ´ю’. Щасливі, малому майже 13 років зараз
Приємно читати історії з хеппі ендом)
Блакитна устриця
• 13 февраля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Приємно читати історії з хеппі ендом)
А у вас яка історія?
Прилипало• 13 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
А ви заміжня? Все від чоловіка?
Перша вагітність по молодості аборт без варіантів, потім від чоловіка народила двох дітей, а остання вагітність в минулому році мені 39років було ,ми не ризикнули, зробила аборт.
Домашня Зюзя• 13 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
А у вас яка історія?
В мене таких випадків не було
ТаняСашаМирошка• 13 февраля 2024
Автор, а ви з якою метою цікавитесь? Ви докторську захищаєте і проводите соц.опитування для статистики чи самі перебуваєте в такій ситуації і не знаєте як вчинити?