Гостра на язик• 13 февраля 2024
Фінансова допомога киянам, яка?
Вітаю. З початку повномаштабного вторгнення знаходжусь в Києві. Нікуди не виїзжала (ні в іншу область чи закордон). Втратила заробіток. Періодично підпрацьовувала, зараз вдома. Чи можу я розраховувати на якусь міжнародну фінансову підтримку, чи є якісь фонди, які допомагають банально "погасити борги по комуналці".
Людоньки, давайте обмінюватись такою інфо, чесно, вже не стягую.
На грані відчаю.
p.s.Обіймаю кожну/кожного хто в такому стані.
На грані відчаю.
Мамаша в бигудях• 13 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Дитина має право на освіту, але, нажаль цю освіту отримати повною мірою неможливо! Є освітні предмети (фізика, хімія, біологія) які раз на тиждень, під час ПТ (повітряної тривоги) діти йдуть у сховище. Чи продовжується там урок? Звісно ні.Бо такий кіпіш і галас, що вже не до уроку. Чи влаштовують мене такі знання? А от здогадайтесь!
Тому, репетитори це не розкіш, а форма (оплатного) навчання.
І не треба цим дорікати.
И как я выживаю без выплат, без мужа, без алиментов и без пособий? В арендованной квартире за 12 тыс. и школьником подростком без репетиторов. В Днепре тревоги постоянные, но при чем тут репетиторы. Вы уже много требуете.
Гостра на язик
• 13 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
То ви не знаєте, що таке відчай. Коли і житла свого немає і нічого з базових речей у ньому, а оренду немає чим платити і комуналка не почекає, бо житло чуже. І борги по кредитці, бо дитину потрібно чимось кормити. І немає нікого більше в цілому світі, щоб хтось підтримав.
Я маю скинути якісь пруфи власного відчаю, фото, відео, справки? Чи є якась градація відчаю? Чи ми змагаємось у конкурсі ’відчай 2024’? Я задала питання на форумі. Питання досить корректне, а отримала купу зневаги і агресії
Чарівна патика• 13 февраля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Не все могут работать руками, вот я только головой могу работать, мне теперь умирать?
При чем здесь руки, блин. Ну откройте вакансии. Напрягитесь на 20 секунд. И вы увидите, что ищут бухгалтеров, кадровиков, деловодов, менеджеров.
тогдалия• 13 февраля 2024
Питайте у місцевих. Нещодавно шла вулицею і чула, як дві жіночка говорили, що є допомога від депутата місцевого. Але вони говорили про пенсіонерів
Потужна махіна• 13 февраля 2024
Ответ дляДа будет так
Тогда у вас не должно быть проблем с работой
С чего бы это, когда в стране полная оппа? Как раз руками работу найти не проблема, а вот головой работники не нужны, точнее нужны, но готовые работать 20/7 без больничных за 15 т
Гостра на язик
• 13 февраля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Я від Вас особисто нічого не вимагаю, я задала питання на форумі.
Чарівна патика• 13 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Отримала кошти за останній місяць і сплатила дитині репетиторів (математика, фізика, хімія) + курси іноземної мови. Всьо...
Слухайте, ну якщо такі фонди є і допомагають адресно, то чому я не можу скористатись можливістью? В чому я не права? Що не вигрібаю?
Потому что фонды помогают тем, кто не МОЖЕТ заработать.
А вы не ХОТИТЕ. Потому что вся работа вокруг, оказывается, вас не достойна.
Это разные жизненные ситуации.
Небалувана Галя• 13 февраля 2024
Ответ длятогдалия
Ви вважаєте, що пенсіонерами теж, легко знайти роботу?
До чого тут пенсіонери?
Потужна махіна• 13 февраля 2024
Ответ дляСвекруховна
Ато значит для человека без опыта? И за что платить человеку без опыта 30+?
Это значит, что у человека нет опыта работы в продажах. За работу платить, потому как человек без опыта тратит не меньше времени и сил чем человек с опытом.
Гостра на язик
• 13 февраля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Это разные жизненные ситуации.
Дякую, Ваша думка дуже важлива.
Да будет так• 13 февраля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Не обязательно на украинские компании работать
Гостра на язик
• 13 февраля 2024
Усім дякую! Питання закриваю, тему видаляю. Бо розвели срач на рівному місці. Ніякої підтримки, жодної....жінки, матері, дівчата, гієни
Попразендовна• 13 февраля 2024
Ответ дляСвекруховна
Так у вас приоритеты хромают. Дите босое, но с репетиторами...
А фонды - они для тех у кого кушать нечего и жить негде, и таких в нашей стране очень много и с каждым днем все больше. Ваша тема выглядит как стеб на этом фоне.
вы очень ошибаетесь, когда ваш ребенок будет в 8-9 классе к примеру, вы будете за голову хвататься, что делать с этой школой.
Сейчас образование детей полностью на родителях, а не дай бог ребенок пропустил по здоровью
нормального образования как такового нет, начиная с короновируса, сейчас с тревогами, подвалами дети и родители сами тянут программу и никого не волнует, как там дети поняли алгебру, геометрию, физику, химию + 2 иностранных языка и т.д. Нагрузка нереальная.
Никаких дополнительных уроков учителя не проводят.
Так что не нужно, это только у нас в стране такое может быть((
Попразендовна• 13 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
автор, крепитесь, вы правы, здесь поддержки не найти, мизогиния сплошная, только заклевать могут,
насколько же наши люди далеки от понятия правового государства, где матерям и детям есть соц. защита в любой ситуации
Гостра на язик
• 13 февраля 2024
Ответ дляПопразендовна
Дякую. Так і є.
ДлинноНожка• 13 февраля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
В каком вы районе? У меня есть инфа по одному микрорайону Киева. К кому и когда подойти, там написать слезливое заявление и на карточку пару тысяч перечислят. А если есть болезни и выписки, можно ещё пару тысяч получить. Но надо быть прописанным в этом микрорайоне.
допомога від депутата?
Потужна махіна• 13 февраля 2024
Ответ дляДа будет так
Хм, а какой иностранной компании, нужен бух или юрист не международник?
Чарівна патика• 13 февраля 2024
Ответ дляПопразендовна
А в каком государстве дают деньги на жизнь просто так и чтоб на все хватало?
Если ты не украинский беженец, конечно.
мимАпроходила• 13 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
У вас нормальне питання, але слово ’відчай’ тут недоречне. вашу ситуацію просто можна назвати фінансовими тимчасовими труднощами.
мимАпроходила• 13 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Так можна і не оплачувати було. Це ваш вибір. У моєї доньки до війни була тільки художня школа. Вже два роки її немає, бо платити немає чим. Довелося зарити талант дитини подалі. З зором теж проблеми і потрібен постійний моніторинг кожні півроку і окуляри - цього теж не можемо собі дозволити.
Гостра на язик
• 13 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Це був Ваш вибір зарити талант Вашої доньки. Я таке собі дозволити не можу, я не можу нехтувати базовими потребами своєї дитини. Я роблю максимально все від мене можливе, аби дати йому гідне навчання (ну яке вже можу, зважаючи на обставини).
мимАпроходила• 13 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Це не мій вибір. У нас на їжу грошей немає і немає де жити. У вашому випадку питати ще і про допомогу просто смішно.
Попразендовна• 13 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Це дуже сумно, особливо що стосується зору, і ви розумієте, що це не нормально, чому ви автору наводите приклад, що це нормально?
Гостра на язик
• 13 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
В такому разі оплачувати репетиторів це не мій вибір, я ’замуровую прогалину’ яку допустило міністрество освіти і керівництво моєї країни. Я не бачу прогресу у знаннях від 12 березня 2020 року, тому все навчання я взяла на себе. Що можу пояснити сама то пояснюю, що не тягну - є репетитор та інші джерела знаннь.
мимАпроходила• 13 февраля 2024
Ответ дляПопразендовна
Де я писала про нормально?
Попразендовна• 13 февраля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Если ты не украинский беженец, конечно.
Причем тут беженцы?
Вы знаете, что в той же Англии по государственной программе детям предусмотрена программа установки и обслуживания брекетов к примеру?
Я молчу о соц.помощи
Попразендовна• 13 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Де я писала про нормально?
Перечитайте свій комент
Неробименінерви• 13 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Такие фонды если и есть то они помогают нуждающимся. Вы не понимаете разницу между вами и нуждающимися?
Гостра на язик
• 13 февраля 2024
Ответ дляПопразендовна
Доречі, і я і син в окулярах. Чи варто казати, що усі витрати по обслуговуванню свого недугу я сплачую? Перевірити зір - кошти, замовити окуляри - кошти.
Гостра на язик
• 13 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Такі фонди допомагають або допомагають ВИБІРКОВО! Я знаю випадки, коли мама двох дітей а)має власне авто б)працює в)все в неї добре г)чоловік при ній
і людина пише лист у фонд, додає фоточкі родини, пише про себе і о, богі, номер картки...і що ви думаєте? Туди нараховують кошти, бо а) хтось попросив б)хтось зміг
і все. Все просто. Попросити допомоги то не ’попрошайнічать’, то нормально, НЕ НОРМАЛЬНО, що багато хто бачить в цьому привід для агресії.