Гостра на язик• 13 февраля 2024

Фінансова допомога киянам, яка?

Вітаю. З початку повномаштабного вторгнення знаходжусь в Києві. Нікуди не виїзжала (ні в іншу область чи закордон). Втратила заробіток. Періодично підпрацьовувала, зараз вдома. Чи можу я розраховувати на якусь міжнародну фінансову підтримку, чи є якісь фонди, які допомагають банально "погасити борги по комуналці".
Людоньки, давайте обмінюватись такою інфо, чесно, вже не стягую.
На грані відчаю.
p.s.Обіймаю кожну/кожного хто в такому стані.
Чарівна патика• 13 февраля 2024
Ответ дляПотужна махіна
А если автор физически не может работать в АТБ?
В любом сетевом магазине всегда куча вакансий в том числе не на кассе.
Это самое простое, куда можно пойти поработать, пока не найдется что-то получше.

автор Гостра на язик • 13 февраля 2024
Ответ дляДа будет так
Если у низ так все хорошо, чего тоже не выехали?
Не хочу! Чого я маю виїзжати із власної країни? Я в себе вдома.
Чарівна патика• 13 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
’Будь яка робота’ мені таке не підходить.
Робота не має бути ’покаранням’ робота має бути адекватною!
Значит , вы имеете возможность не работать. Тогда нечего клянчить помощь.
Цвірінь• 13 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Дякую, що зрозуміли моє питання і розпач!
Я киянка, яка має сина підлітка, якій їсть як здоровань, носить взуття 44 розміру і зростом як шкаф. Я маю платити за комуналку, купувати харчі та інші побутові речі. Зараз я тупо не вигрібаю, бо я вже задовбалась бути ’хєпі-хєпі’ і плакати ночами від бессилля і якоїсь смути (новини про війну, новини про корупцію, новини про підвищення цін - мене все тихо вбиває). Я просто хотіла спитати, чи є якісь фонди, які можуть разово надати допомогу, аби я купила дитині нові кросівки.
Дякую за розуміння.
Ви хто по спеціальності? Бачила нещодавно вакансії бухгалтер, оплата достойна
Свекруховна• 13 февраля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Ну так можно в офис. Говорю же, партнеры ищут менеджера по продажам на ставку! 20 тыс, что в принципе обычно продаванам ставку не дают + %. 30 тыс у автора в месяц будет. И ребенку на кроссовки хватит.
Дальше смотрим: снабжение и закупки (сама в этой сфере) в Киеве на 30+ тыс можно найти даже без языков, с языками 40тыс и выше.
автор Гостра на язик • 13 февраля 2024
Ответ дляСвекруховна
Тоже не понимаю автора.
Где-где, но в Киеве всегда с работой было куда лучше чем в регионах. Специалист с опытом на 20-30 тыс сейчас в Киеве найдет работу на полный день, а не подработки-удаленки и прочие ништяки, хотя и с такими условиями находят на хорошие деньги. Вакансии есть, осталось только голову приложить.
Дякую за Ваш коммент. Одразу відчула небайдужість і підтримку, особливо в останньому реченні.
Потужна махіна• 13 февраля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Не все могут работать руками, вот я только головой могу работать, мне теперь умирать?

Сапай вазони• 13 февраля 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Не пишите мне, я не поддерживаю срачи и распри. Не выставляю себя ’ белой и пушистой’,- не пишу людям странную хрень. Чтобы было понятнее: нам с вами говорить не о чем
ви на загальному форумі і в загальній темі, де кожен учасник може коментувати пости інших, зніміть корону. Тим більше, що перші на мій загальний комент звернулись до мене безпосередньо тож свою останню фразу адресуйте собі в першу чергу, я з Вами і не говорила
Файна_зупка• 13 февраля 2024
Ответ дляДа будет так
Коммуналку (ещё субсидия есть), еду, одежду дешёвую, лекарства по минимуму тоже, если нет хронический болезней.
Как-то так
Лекарства по минимуму у меня 1700 в месяц (хроника)+8-10т раз в полгода прокапаться.
Одежда дешёвая это секонд? А зимняя одежда? Обувь? Человек, работая, не может одеться, обуться и купить кусок мяса. Даже социал покрывает больше
Файна_зупка• 13 февраля 2024
Ответ дляКараПузовна
Знущаєтесь?
Нет. Реально смотрю на вещи. Лучше уж в Европу на социал или завод(кому что ближе)
Сапай вазони• 13 февраля 2024
Ответ дляФайна_зупка
людям нав’язують думку ’з голоду не помираємо - і добре’
Цвірінь• 13 февраля 2024
Ответ дляСвекруховна
Тоже не понимаю автора.
Согласна с Вами. Я работу нашла практически сразу. Да, тяжело, устаю морально. Но блин, мужа нет, мне денежку никто в клювике не приносит.Ребенка надо обуть/одеть/ накормить. ’Стучите, и вам откроют’
Потужна махіна• 13 февраля 2024
Ответ дляСвекруховна
Ставка выплачивается только при выполнении плана?) Нельзя найти на 30+ без знакомств и рекомендаций в данной сфере. Я в свое время помогала ВПО, ворк и работа уа были моими сайтами как и ТГ 20/7/365, но нет ничего реального для человека без опыта и с улицы.
тогдалия• 13 февраля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Я знаю таке місце, воно називається - робота.
Працюєш, отримуєш кошти.
Я б безробітним в Києві би не допомагала зовсім, знайти роботу там можна швидко.
Ви вважаєте, що пенсіонерами теж, легко знайти роботу?
Кидаю курити• 13 февраля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ну тоді чого всі скаржаться що немає роботи. Продавці цілий день як у котлі,а у нас тепло,гарно, чаї, коньяк)))
И зарплата три копейки
Сапай вазони• 13 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Я вражена рівнем агресії до жінки від жінок!
Я не плачу і не бідкаюсь, я попросила інформаційної допомоги. Подібні фонди і організації існують,які адресно допомогають.
Отримала купу негативу, від кого, від жінок які і самі б залюбки використали подібну можливість. Тему закриваю, бо бачу, що з цього роя не буде...нічого
Автор, не звертайте уваги, хай зціджуються) Моя Вам порада: зверніться до свого районного депутата (вони в обласному бюджеті мають кожен свій фонд), але письмово, можливо, маєте якісь виписки з лікування свого чи дитини. Є ще фонд, котрий мають у своєму розпорядженні комісії з надзвичайних ситуацій, але там чіткий перелік вимог для надання допомоги, ви не підпадаєте під ті критерії
автор Гостра на язик • 13 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Прожкт был настолько интересный, что теперь вам нужна помощь фондов?
Отримала кошти за останній місяць і сплатила дитині репетиторів (математика, фізика, хімія) + курси іноземної мови. Всьо...
Слухайте, ну якщо такі фонди є і допомагають адресно, то чому я не можу скористатись можливістью? В чому я не права? Що не вигрібаю?
мимАпроходила• 13 февраля 2024
То ви не знаєте, що таке відчай. Коли і житла свого немає і нічого з базових речей у ньому, а оренду немає чим платити і комуналка не почекає, бо житло чуже. І борги по кредитці, бо дитину потрібно чимось кормити. І немає нікого більше в цілому світі, щоб хтось підтримав.
автор Гостра на язик • 13 февраля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Де саме Ви побачили ’кляньчіть помощь’? От цікаво.

Да будет так• 13 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Потому что вас не устраивает жизнь тут, в частности ситуация на рынке труда
автор Гостра на язик • 13 февраля 2024
Ответ дляЦвірінь
Ні. Не бухгалтер.
Всім шампаньського• 13 февраля 2024
Люди охерели?)
Да будет так• 13 февраля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Тогда у вас не должно быть проблем с работой
Файна_зупка• 13 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Дама выше искренне возмущается что на 11-900 нет желающих.
Свекруховна• 13 февраля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Ато значит для человека без опыта? И за что платить человеку без опыта 30+?
тогдалия• 13 февраля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Так не потянет, на моменте обучения в первый же день уходят. У меня на рабочем столе одновременно открыто 6 программ
Ой нельзя так категорично. У меня на работе сотрудница была, , ближе к 55 вроде. И в программах разных работала, и ездила на автомобиле, как Шумахер. На работе- все горело, не то что молодькая ее коллега, медлительная , склочная, не очень умная. У вас такая з.плата, что нужно или возраст.ценз увеличивать , либо сумму набрасывать
Сапай вазони• 13 февраля 2024
Ответ дляФайна_зупка
то Ви ще не чули, як одна ’бізнесменша’ возмущалась, що ’зовсім обнагліли, плачу 200 грн. в день і ніхто не хоче йти. А що там тої роботи, сиди собі в магазині? Скоріш би всіх назад погнали, то ще й битись будуть за місце’
Свекруховна• 13 февраля 2024
Ответ дляГостра на язик
Так у вас приоритеты хромают. Дите босое, но с репетиторами...
А фонды - они для тех у кого кушать нечего и жить негде, и таких в нашей стране очень много и с каждым днем все больше. Ваша тема выглядит как стеб на этом фоне.
автор Гостра на язик • 13 февраля 2024
Дитина має право на освіту, але, нажаль цю освіту отримати повною мірою неможливо! Є освітні предмети (фізика, хімія, біологія) які раз на тиждень, під час ПТ (повітряної тривоги) діти йдуть у сховище. Чи продовжується там урок? Звісно ні.Бо такий кіпіш і галас, що вже не до уроку. Чи влаштовують мене такі знання? А от здогадайтесь!
Тому, репетитори це не розкіш, а форма (оплатного) навчання.
І не треба цим дорікати.
ДлинноНожка• 13 февраля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
У мене зараз дві вакансії у відділі на 11-900 та 14-500 грн. Бажаючих немає
бажаючих і не може бути, тільки охочі