Вчителька з мікрорайону• Изменено 13 февраля 2024
Вы верите что многое предопределено?
Моменты в жизни, ситуации, места…
Наивная Хо• 13 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Так. Але навіть те що вже визначено, можна змінити.
Как?
Наивная Хо• 13 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Я християнка. Тому знаю, що можна змітити життя і в кращу, і в гіршу сторону.
А если человек например неизлечимо заболел?
Наивная Хо• 13 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Можна вимолити зцілення.
Как?если это физически не реально?
Українська Мрія• 13 февраля 2024
Если предопределено, то получается кто-то это придумал заранее.
После начала войны - не верю, что кто-то такое мог придумать сознательно
Вчителька з мікрорайону
• 13 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Ви не знаєте випадків зцілення?
Я також не знаю
По розповідям типу «моя прабабка, мій дальній родич /знайомий» не вірю. Ви особисто знаєте таких людей?
(Не хейт, просто цікаво справді)
Кицюююня• 13 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Як ви знаєте , що визначено, і як ви його змінити? Може все, що ви не робите, так і задумано?) Почитайте Вебера, Імперія Ангелів, або Танатонавти. От там фантазия , капець по цьому питанню.
Полюю на дрони• 13 февраля 2024
да, все преопределено. я ощущала что именно так. Я когда- то пила на нервной почве, уже понимала что может конец быть, ходила к наркологу, но он окашался шарлатан, потом через 2 недели сдала квартиру в оренду свободному молодому парню, влюбилась в него и мой алкоголизм прошел, парню яине нужна была или не в его вкусе была, но зато именно его проявление спасло мою жизнь. когда уезжал из аренды я понимала тогда что я полностью выздоровела и это дало мне сил двигаться дальше, но снова через боль, так как были чувства к нему.
Кицюююня• 13 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Можна вимолити зцілення.
Так може це так було задумано, що цій людині хтось вимолить? А насправді подіяли ліки, організм переборов хворобу?
Кицюююня• 13 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
А може так і задумано вам жити, а ви думаєте, то ви змінили?)
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я також не знаю
(Не хейт, просто цікаво справді)
Подруга працювала в реанімації. Розказувала не раз про зцілення при невиліковних варіантах. Жінку хресного мого брата відправили додому помирати - заключення - повністю відмер мозок. Вона не просто живе вже більше 10 років, а ходить і живе самостійно у віці 70+
Українська Мрія• 13 февраля 2024
И кстати, смотрела интервью мамы, у которой дочь была смертельно больна, как-то сложно умирала, ей постоянно было больно, очень, и они ей повредили целенаправленно спинной мозг, чтобы пропала чувствительность и ей было хотя бы не больно, в общем ужасно, безнадежно, и долго по времени. И мать говорила тоже, что после - не верит в справедливость и какой-то план. Потому что кто может запланировать такое и зачем
Ответ дляКицюююня
Я віруюча людина і тому для мене основа - Біблія. І якщо в Біблії написано, що можна змінити - я в це вірю.
Кицюююня• 13 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Заключення, відмер мозок? Ви то заключення бачили?
Що ви за брєд тут пишите?
Кицюююня• 13 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Що ви віруюча ми бачили. Не можна сліпо вірити, треба розуміти трохи. Я вірю, а як я це зроблю, хз? Чи що?
Ваша основа Біблія людьми писалась.
Полюю на дрони• 13 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
это называется все предопределено
Кицюююня• 13 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Так доньці скзали - забирайте дохати помирати - мозок відмер після інсульту.
Це капець))) Ви ж розумна людина, ну йолки ж палки. А мама казала, а мама казала...