Аноним НаВсеГда• 13 февраля 2024

Ваша реакція- ваш другий чоловік переписав квартиру дитині від першого шлюбу?

При цьому живемо у мене, спільних дітей немає. Заробляє в рази більше за мене.
PANTERA_KET• 14 февраля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Мені 40, дитині 12, йому 45, спільних не плануємо.
Сколько денег вам дает?

PANTERA_KET• 14 февраля 2024
Ответ дляНетутешня
Есть такой же пример. Молодая красавица увела из семьи мужчину, прожившего в браке 30 лет. Сразу родила ребенка. Он развелся. Все имущество, включая половину бизнеса, передал взрослым детям от первого брака и первой жене. Остался с машиной и в съемной квартире. Молодая жена рыдает, беременная вторым. А он аргументировал, что это все я нажил с первой семьей и все это им принадлежит. Ты же МЕНЯ полюбила. Война и кризис сейчас добивают бизнес. Молодая жена в шоке. Двое маленьких детей на руках, уже не молодой муж и туманные перспективы.
Аргумент мужчины, вы поняли : с кем заработал тому и отдал. С новой семьей все заново.
Очень мудрый мужчина!! Если уходить то только так!!
Жінка з перцем• 14 февраля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
ну чудовий у вас чоловік,) любить єдину доньку хіба це не нормально?
Нет. Можно любить только единственную последнюю по счету жену и её детей от предыдущих браков.
КокошинЭль• 14 февраля 2024
да, автор два аспекта:
1)насколько он вкладывается в ваш быт/жизнь, компенсирует ли ’аренду’ у вас
2) права наследования (завещание сейчас/дарственная, когда будете готовы оформить на ребенка, уверены в ребенке)
Пукимончиг• 14 февраля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну то запропонуйте йому пожити окремо. Нехай до доньки проситься, або знімає собі житло і думає що робити далі, замість того, щоб сидіти у вашій теплій квартирці.
Ну і прекрасно. Буде жити в своїй квартирі на свою зарплату, яка в рази менше, ніж того чоловіка.
Белая и пушистая• 14 февраля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
lith_oops• 14 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не можна такого написати в заповіті. Діти, інваліди і пенсіонери наслідують майно в будь- якому випадку. Незалежно від умов заповіту.
Хай буде по-вашому. Я написала зі свого досвіду.
lith_oops• 14 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я з цим стикалась ще давно, тоді був навіть сімейний кодекс інший. Так що, можливо, ви праві.
Але можна написати дарчу з відтермінуванням вступу в права власності до смерті автора. Тобто вона подарувала, але дитина зможе володіти тільки коли автор вже помре.
Це не дуже круто, бо тоді з тою квартирою геть нічого не можна буде зробити.
lith_oops• 14 февраля 2024
Ответ дляБлакитне небо
А вы думали, что в случае чего и вы, как жена, будете иметь право на половину и выгрызать?При том, что у вас есть жилье и не одно.Если б у вас общий был ребенок, еще ясно, что тогда несправедливо.А так, у него ребенок один, он и решил ее обеспечить.Но вы тоже в праве его выгнать на улицу, если что.В любой момент.Кстати, вы про свою квартиру подумайте, иуж ваш в ней наследник первой очереди.
Вона думала, що він не буде принаймні її квартиру собі хотіти. Але можливо, що й буде....

lith_oops• 14 февраля 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Він ще нікуди не йде, а ви і вона вже знаєте що він буде йти і де й нити що нема куди . Відяща
Але свою вже переписав. Тож щось думав. Най би і автор так зробила.
празники не помню• 14 февраля 2024
ну таке. не дуже,бо кожен мусить мати своє житло. як розійдетеся-куди йому йти?тому вибираю чоловіків без дітей і живу лише в нього.свою здаю, живу в нього,щоб в нього не було і думки комусь дарувати
празники не помню• 14 февраля 2024
Ответ длямульти1
вилетів би з чемоданами в ту ж хвилину
мені не потрібен такий чоловік
+++
празники не помню• 14 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая_
Очень смелый поступок. В 45 остаться без своего жилья..
+++дурачье!
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 февраля 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Логичней, Но будет ли муж автора это делать мы не знаем.
Мы вообще ничего не знаем про жизнь автора и членов ее семьи. Так, поболтать от нечего делать))
vikohka• 14 февраля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
А если что-то пойдет не так, то пойдет он в подаренную дочери квартиру, доживать))
снять, он конeчо жe нe сможeт? зарабатываeт xорошо.
Прокачую сідниці• 14 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Доживать на съёме? ... смело
интайм_не_предлагать• 14 февраля 2024
Все не читала, автор що він планує далі? Буде хату купувати чи як? Бо якось це виглядає не дуже. Я б побалакаласпро цого подальші плани.
Весела пiсенька• 14 февраля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Ой, я мала по молодості два приклади, коли чоловікам нікуди було іти, то одному дружина мусила купити якусь хату в селі (це було років 30 тому) і ледь виселила, а другий щасливо спився (це років 25 тому) у нової молодої дружини, що була на 20+ років молодша.
З тих пір чоловіка без власного житла я боялася розглядати. Не проблема жити у мене, але у нього мусить щось бути.
Прокачую сідниці• 14 февраля 2024
Ответ дляВесела пiсенька
+++++ полностью согласна!

vikohka• 14 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Как по мне - трешовая ситуация, когда взрослый мужчина дарит единственное жильё взрослому ребёнку. Глупо и недальновидно.
вам- то какоe дeло?
Весела пiсенька• 14 февраля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
У него одна дочь. Вы же вторую не родили…..
Она ему - родная кровь, а вы - вторая жена
Мова ж не про те, щоб дарувати щось другій дружині, а про те, що чоловік лишився сам голий і босий фактично в гостях на голові у нової дружини та її дитини.
vikohka• 14 февраля 2024
Ответ дляБЦАшка
Ну, вітчим же живе зараз в крартирі з дитиною. То вітчиму треба думати про власне з дружиною житло. А ця квартира,в якій він зараз живе, тоді по логіці повинна бути залишена дитині дружини. Чи він збирається нагло жити все життя в чужому майні,коли дитина залишиться безхатченком?
вы читать умeeтe? или только писать? автора дочкe прабабушка пeрeписала квартиру.
Alve• 14 февраля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Гоніть в шию цього безхатченка!
Так он зарабатывает. Кто автора и её ребёнка содержать будет?
Прокачую сідниці• 14 февраля 2024
Ответ дляvikohka
исходя из вашей логики, то раз автор и её ребенок обеспечены жильем, то мужчина вправе не думать о своем будущем и может позволить себе делать широкие жесты?)
vikohka• 14 февраля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
да, в правe.
Прокачую сідниці• 14 февраля 2024
Ответ дляvikohka
да, в правe.
глупый поступок, с переносом ответственности за свою жизнь .. имхо
vikohka• 14 февраля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
это eго личноe дeло. eму всeго 45, наживeт eщe. а поступок eго отличный.
Прокачую сідниці• 14 февраля 2024
Ответ дляvikohka
ага)))
vikohka• 14 февраля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
ага)))
бг.
Весела пiсенька• 14 февраля 2024
Ответ дляМаруська Му
Если автор напишет завещание на ребёнка, то муж сможет отсудить только 25%, если решит оспаривать
ну таке. Нащо дитині автора старий чужий дід на голові, який свою дитину пожалів, а чужою можна і скористатися...