Will_Be...• 14 февраля 2024

Отличный подарок Кацапам от ЗСУ и ГУР. Утопили большой десантный корабль.

Ещё и символичненько)
rybka21• 14 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
В смысле ничего не зависит? Военные корабли просто так плавают, типа круиз по морю?
Бичків вийшли половити🐟🐟

diamond_shop• 14 февраля 2024
Ответ дляKusyka
Мне пофиг. Здесь форум, каждый может высказаться
кацапам слова тут не дають, принаймні намагаються
kh0110• 14 февраля 2024
Ответ дляok1904
Що Вам Жуляни зробили поганого? може до кацапів питання
К ним понятно какие вопросы, но зачем наши так делают, меня ещё больше волнует
виктория7аас• 14 февраля 2024
Ответ дляTori1602
Ага з 2005 року вже не криворіжсталь, але кацапи паляться на старих картах, як завжди.
да причем кацапы для большинства украинцев это криворожсталь а не какой нибудь арселор Есть сомнения ,спросим
rybka21• 14 февраля 2024
Ответ дляkh0110
Не нормально, но в данном случае, это как при 4 стадии онкологии мозга кашель лечить, который по сути ни на что не влияет.
Ну як ненормально, то його треба знищувати
asjaua• 14 февраля 2024
Ответ дляEska_1980
Ученія, нікак нє іначє
Ну то наші їм діплома й видали)
il-mari• 14 февраля 2024
’200-х’ и ’300-х’ с БДК ’Цезарь Куников’ на медицинских автобусах везут в сторону Севастополя.

’Очень много ДПС с мигалками’, - сообщают наши подписчики с трассы Ялта - Севастополь.

Спасибо подписчикам местного паблика за информацию.
diamond_shop• 14 февраля 2024
Ответ дляСветлана777
Еще три корабля и высаживать десант в Одессе больше нечем
а не шість? у мене перше питання було одразу, скільки лишилося ще
Tori1602• 14 февраля 2024
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...

diamond_shop• 14 февраля 2024
Ответ длявиктория7аас
это не юмор а кощунство причем здесь герой войны Куников.Топтание по мертвым не красит вас
ну так, нульові тролі знають краще за Буданова, авжеж
il-mari• 14 февраля 2024
кацапня пише, що там перевозили снаряди з тамбова...
diamond_shop• 14 февраля 2024
Ответ дляkuskus
А 24.02.2022 за що було, за «8 лєт дамбілі бамбас»?
’ми билі винуждені напасть, а то б оні на нас напалі’
автор Will_Be... • 14 февраля 2024
Ответ дляTori1602
Так, ця ’залізниця’, якою возили постачання поряд з моїм домом. А сусіди залишилися без вікон 8 січня.
Вы с Солнечного? Я с Юности, нас, тогда, тряхнуло прилично. Но, Вы ж понимаете, куда они в тот день целились? Слава Богу не попали, иначе, горе было бы.
виктория7аас• 14 февраля 2024
Ответ дляok1904
Крейсер мацква ... Якби не потопили... То був би нам швах з моря. Ви не розумієте його бойової небезпеки? Він вів розвідку, глушив все в радіусі дії, плюс боєзаряд і т д... Літак. А50 це дрібниці проти потужності і функціональності мацкви...потопили і прекрасно. Топлять ще
это что улучшило положение ВСУ на фронте или потопление Куникова отсрочило потерю Авдеевки
ok1904• 14 февраля 2024
Ответ дляkh0110
Тобто? ’Так’ це як? Наші захищають населення як можуть., це факт Як думаєте роззброєна країна має себе захищати?
Дождливая• 14 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
а потім капітан з горя пішов на дно слідом за кораблем
Капітан там пішов на дно значно раніше в квітні 22
natali ja• 14 февраля 2024
Какое приятное утро! 🥰
Tori1602• 14 февраля 2024
Ответ дляWill_Be...
Східний, будинок якраз навпроти вирви скаріка. Могло прилетіти прям нам на голову (
rybka21• 14 февраля 2024
Ответ длявиктория7аас
Так, це покращило стан ЗСУ в акваторії Чорного моря та прибережних районів

diamond_shop• 14 февраля 2024
Ответ длявиктория7аас
а причем мы работа англичан. БЭКи запускают с торговых судов, а координируют с воздуха.
угу а Америка ще на цих судах не насцяла? особисто дід Байден?
il-mari• 14 февраля 2024
Ответ длявиктория7аас
а краще почекати обстрілів цими снардами, що лоханка перевозила????
diamond_shop• 14 февраля 2024
Ответ дляvikohka
чтооо?
так це ж кацапка, а бо й кацап
Eska_1980• 14 февраля 2024
Ответ дляkh0110
Как давно обстрел Украины был с моря? А главное как часто?
Давайте берегти москальські корабліки! Хай підходять ближче, накопичують боєкомплект. Вони ж просто так в наших водах плавають, для дружньої моральної підтримки.
kh0110• 14 февраля 2024
Ответ дляrybka21
Надо, но не в такой поочередности
diamond_shop• 14 февраля 2024
Ответ дляKusyka
Так и не обязаны. Не доллар. Но эта привычка искать ’зраду’ где ее нет умиляет честно говоря. Не там ищете
скажи ’паляниця’
rybka21• 14 февраля 2024
Компанії рашисток #чємувирадуєтєсь
за тему - одиниця. Жирна.
виктория7аас• 14 февраля 2024
Ответ дляrybka21
Нашо ви це рашистці пишете
вы что тут смотрящая есть администрация форума или вы взяли функцию указывать кому что писать и кому отвечать Бери ношу по себе что б не падать при ходьбе
ok1904• 14 февраля 2024
Ответ длявиктория7аас
В мене є один знайомий(бувший полковник при союзі), Ви своїми питаннями на нього схожі, він коли щось стається з ворожим флотом дуже занепокоєний, може Ви з ним разом?
Filomena• 14 февраля 2024
Ответ дляkh0110
Окрім всього згаданого, ми ще через море торгуємо. Бюджет наповнюємо.
Ви на того дрона задонатили, а його не в ту ціль запустили?
Подрысь• 14 февраля 2024
Ответ длявиктория7аас
корабль в ссср построен и назван
мы уже давно не в ссср, и герой давно уже не наш, а ростовский