Will_Be...• 14 февраля 2024
Отличный подарок Кацапам от ЗСУ и ГУР. Утопили большой десантный корабль.
Ещё и символичненько)
diamond_shop• 14 февраля 2024
Ответ дляKusyka
Мне пофиг. Здесь форум, каждый может высказаться
кацапам слова тут не дають, принаймні намагаються
виктория7аас• 14 февраля 2024
Ответ дляTori1602
Ага з 2005 року вже не криворіжсталь, але кацапи паляться на старих картах, як завжди.
да причем кацапы для большинства украинцев это криворожсталь а не какой нибудь арселор Есть сомнения ,спросим
diamond_shop• 14 февраля 2024
Ответ дляСветлана777
Еще три корабля и высаживать десант в Одессе больше нечем
а не шість? у мене перше питання було одразу, скільки лишилося ще
diamond_shop• 14 февраля 2024
Ответ длявиктория7аас
это не юмор а кощунство причем здесь герой войны Куников.Топтание по мертвым не красит вас
ну так, нульові тролі знають краще за Буданова, авжеж
diamond_shop• 14 февраля 2024
Ответ дляkuskus
А 24.02.2022 за що було, за «8 лєт дамбілі бамбас»?
’ми билі винуждені напасть, а то б оні на нас напалі’
Ответ дляTori1602
Так, ця ’залізниця’, якою возили постачання поряд з моїм домом. А сусіди залишилися без вікон 8 січня.
Вы с Солнечного? Я с Юности, нас, тогда, тряхнуло прилично. Но, Вы ж понимаете, куда они в тот день целились? Слава Богу не попали, иначе, горе было бы.
виктория7аас• 14 февраля 2024
Ответ дляok1904
Крейсер мацква ... Якби не потопили... То був би нам швах з моря. Ви не розумієте його бойової небезпеки? Він вів розвідку, глушив все в радіусі дії, плюс боєзаряд і т д... Літак. А50 це дрібниці проти потужності і функціональності мацкви...потопили і прекрасно. Топлять ще
это что улучшило положение ВСУ на фронте или потопление Куникова отсрочило потерю Авдеевки
diamond_shop• 14 февраля 2024
Ответ длявиктория7аас
а причем мы работа англичан. БЭКи запускают с торговых судов, а координируют с воздуха.
угу а Америка ще на цих судах не насцяла? особисто дід Байден?
diamond_shop• 14 февраля 2024
Ответ дляKusyka
Так и не обязаны. Не доллар. Но эта привычка искать ’зраду’ где ее нет умиляет честно говоря. Не там ищете
скажи ’паляниця’
виктория7аас• 14 февраля 2024
Ответ дляrybka21
Нашо ви це рашистці пишете
вы что тут смотрящая есть администрация форума или вы взяли функцию указывать кому что писать и кому отвечать Бери ношу по себе что б не падать при ходьбе
Ответ длявиктория7аас
В мене є один знайомий(бувший полковник при союзі), Ви своїми питаннями на нього схожі, він коли щось стається з ворожим флотом дуже занепокоєний, може Ви з ним разом?
Ответ дляkh0110
Не нормально, но в данном случае, это как при 4 стадии онкологии мозга кашель лечить, который по сути ни на что не влияет.
Окрім всього згаданого, ми ще через море торгуємо. Бюджет наповнюємо.
Ви на того дрона задонатили, а його не в ту ціль запустили?