Bitcoin як революційна ідея, або чому ВТС став популярним
Сьогодні купити Біткоін – це майже першочергова задача кожного трейдера, інвестора чи просто учасника цифрового ринку. Представлений криптоактив формує базу торгового та інвестиційного портфелю за рахунок своєї ціноутворюючої функції. Ні для кого не секрет, що коли змінюється курс BTC, починається корекція всього ринку.
Поява цієї цифрової монети стала революційною у свій час, що і сьогодні дає їй всі можливості утримуватися в ТОП-1. Проте зʼявляються і інші проєкти, які «наступають на пʼяти», пропонуючи більш актуальні рішення для сучасного користувача.
Революційність рішення: що таке Біткоїн, та чому він став найпопулярнішим?
Як і будь-яка інновація, криптовалюта отримала шквал критики, тому що у вже далекому 2009 році важко було уявити функціонування грошей у цифровому вимірі. Біткоїн був першою криптовалютою, яка була представлена світові. Її новітній статус та виняткові технічні характеристики дозволили монеті стати визнаною і зацікавити користувачів, які підтримували ідеї розвитку онлайн-фінансів. Таким чином, з ВТС почалося формування уявлення того, що таке криптовалюта, як вона функціонує, та які виняткові можливості надає. Що «нове», окрім самої ідеї, запропонував Вitcoin:
Безпека та надійність.
Біткоїн базується на технології блокчейн, яка забезпечує високий рівень безпеки та надійності. Децентралізована природа мережі та механізм консенсусу Proof of Work роблять його відмінним від традиційних фінансових систем. Відповідно, користувач зрозумів, що Біткоїн – це інструмент захисту від інфляції та держави.
Обмеженість випуску.
Програмний код ВТС обмежує загальну кількість монет до 21 мільйона. Ця обмеженість випуску надає монеті унікальні властивості захисту своєї вартості. Завдяки цьому, стало зрозуміло, що таке крипта з позиції ціноутворення.
Глобальна природа.
До цифрових грошей можна просто отримати доступ, важливе лише підключення до мережі. Це зробило такий актив зручним для проведення міжнародних транзакцій та грошових переказів. Криптовалюта – це, простою мовою, зрозумілий інструмент цільового використання. Завдяки BTC можна було швидко та недорого зробити грошовий переказ.
Що сформувало курс Біткоіна?
Через збільшення уваги до криптовалют загалом та розвиток інфраструктури для їх використання ВТС став об'єктом інтересу інвесторів, трейдерів і загалом громадськості, що сприяло його популярності. Обмежена пропозиція, можливості та способи заробітку вплинули на те, скільки стоїв Біткоін та подальше зростання вартості монети. Ці фактори разом сприяли росту популярності Bitcoin і зробили цю крипту однією з найвідоміших інновацій в фінансовому світі за останні роки.
В останні місяці на вартості Біткоіна позначається халвінг, який очікують в квітні цього року, а також випуск ETF на BTC. Вже зараз можна побачити, як зростає курс головної монети крипторинку. І це тільки початок.