Додекаэдр• 14 февраля 2024
Чи є екскурсії в Стамбул з Болгарії?
Хотілось би влітку поїхати з дітьми до Болгарії. Чи можна поїхати з груповою екскурсією в Стамбул з болгарського узбережжя?
Додекаэдр
• 14 февраля 2024
Ответ дляПокращена
раніше були, але їхати автобусом було щось два дня
Чого так довго?- там же кілометрів 300, дивлячись звідки.
Додекаэдр
• 14 февраля 2024
Ответ дляZelenkа
Є, автобуси з Бургаса, також по морю туристичні кораблики.
Дякую) А скільки по часу займає така екскурсія і вартує скільки?
Бабуся Бетман• 14 февраля 2024
Есть, но в сезон. Автобусная порядка 100 евро. Сейчас все турагенства закрыты.
Я натуралка• 14 февраля 2024
Полно экскурсий из Болгарии в Турцию, в Стамбул на автобусе часов 6 ехать с учетом прохода границы. Экскурсия на 3 дня с двумя ночёвкаи в отеле плюс завтраки стоила около 100 долларов, это из Бургас.
В Каппадокию авиа 3-4 дня в районе 250-300 долларов
Додекаэдр
• 14 февраля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Я про літо і питаю, це так задумалась сьогодні- хочеться хоч мигом Стамбул глянути.
Додекаэдр
• 14 февраля 2024
Ответ дляЯ натуралка
Дякую)
Бабка-байкерша• 14 февраля 2024
Від Бургаса до Стамбула, насправді 350-400 км. Але між ними кордон (ЄС і не-ЄС). Ми на ньому, наприклад, стояли декілька годин влітку, бо було багато машин і автобусів. Їздили машиною, дорога була десь 6-7 годин в один бік. Автобусні теж є тури. Наразі дуже багато росіян літають через Стамбул в Болгарію, тому там налагоджений цей рух - і автобуси, і таксі.
Бабуся Бетман• 14 февраля 2024
Ответ дляДодекаэдр
Этих предложений в сезон будет валом.
Додекаэдр
• 14 февраля 2024
Ответ дляZelenkа
Я бачила варіанти на 1 і 2 ночі, але ми не їздили, ціну не скажу. Знайомі були, то задоволені, накупили там сумок, косуху, але ж і водять по набитим туристичним магазинам.
Дякую)
Ответ дляДодекаэдр
Тури, від 100 євро, від 2-х діб. Залежить від мети відвідування. Ми влітку розглядали варіанти: здебільшого екскурсії розраховані на відвідування кожевеного заводу чи/та базару(шопінгтури) і зовсім трохи на огляд пам´яток. Тож для себе вирішили, що краще своїм ходом.
Скорая помощь• 14 февраля 2024
Ответ дляПокращена
Яких 2 дня? Ви на карту давно дивились? 4 години машиною. Ну хай автобус трохи довше.
Додекаэдр
• 14 февраля 2024
Ответ дляOl-a
Ой, мені в магази нецікаво, тільки істортчні місця. А своїм ходом важкувато з дітьми( Щось придумаю.
Цікавий писочок• 14 февраля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Можливо малося на увазі, що тур 2 доби з урахуванням дороги