задумчивая мордочка• 14 февраля 2024
Допомога у виборі дверей
Які двері більше подобаються?
Результат:
вже голосів:
27 (60%)
18 (40%)
Глаза_в_3_карата• 14 февраля 2024
Ответ дляMede
Двері білого кольору зараз в тренді. А взагалі я за перші, або просто глухі та рівні
але ж не з рамочкою
задумчивая мордочка
• 14 февраля 2024
Ответ дляMede
Ось є просто глухі і прямі без ніяких рамочок. Але чогось я думаю що з склом ’легше’ виглядають, чим такі. Ви такі маєте на увазі?
Говорю-балакаю• 14 февраля 2024
Я за 1 варіант, або з 1 вертикальною смужкою скла. І взагалі, чим менше горизонтальних поверхонь, тим менше пилюки витирати.
Домашка• 14 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
я собі тут брала.але під дерево
А скільки приблизно вийшло за 1 двері разом з роботою і додатковими деталями?
Домашка• 14 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Дякую, за ваш варіант. Але хочу зі склом. Є якісь варіанти, що вам подобаються?
Скло в дверях під час війни не дуже добре